BBC انتخاب کنید تا خرده را بیشتر از لیگ برتر بازگشت به free-to-air TV

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

این احساس کمی عجیب و غریب به جشن زندگی بالا پرواز فوتبال از بازگشت به بی بی سی پس از 32 سال. اگر هر چیزی آن را یک یادآوری از منحصر به فرد بودن این شرایط است.

ویژگی یک کشور هنوز هم برای رسیدن به مقابله با کروناویروس اما تکان دادن از طریق این خوشی از فوتبال است. این بی اعتمادی از آن دسته از طرفداران را در جمع طرفداران پیشرو در لیگ برتر به یک گام بی سابقه ای برای قرار دادن تمام بازی های باقی مانده در تلویزیون.

افزایش برای رسانههای بله. اما آنها راضی بودند با تایید به نمایش در می رفتن. خود باقی مانده برش از پای تضمین شده بودند.

چگونه خواهد بود که divvied تا بعدی پورت از تماس. Sky و BT متقاعد شدند به بخشی با برخی از آنها را به اشتراک بگذارید. و پس از 92, بی بی سی صادر شد چهار بازی. چهار بیشتر بازی های لیگ برتر از آنها رفتن به نشان می دهد در این فصل است. چهار بیشتر از آنها نشان داده ایم از سال 1992.

حتی برای این نسل فوتبال زنده در تلویزیونی زمینی چیزی جدید است. محرومیت coronavirus یورو 2020 خواهد داده شده است زنگ ها و سوت درمان توسط BBC و ITV. از 2021 جام حذفی خواهد شد به طور انحصاری free-to-air. و تاثیر بی بی سی با داشتن این بازی خو تا حدودی با دیگر شبکه های خود را باز پرده در طول این اجرا در.

آسمان بودند که با توجه به نشان می دهد 39 بازی در طول این اجرا در قرار دادن 25 بعدی آنها دستگیر و در free-to-air از جمله روز یکشنبه Merseyside دربی. آمازون همان را انجام خواهد داد برای چهار نفر آنها داده شده است. BT Sport در حال حاضر تصمیم گرفته اند چه آنها که در انتظار آنهاست.

ما می دانیم چه انتظار از یک سی تولید و شنبه برای اولین بار در لیگ فوتبال از سال 1988 بود معمول ترکیبی از آشنایی و راحتی. گری است و من آلن شیرر و ایان رایت به عنوان نزدیک به عنوان آنها می تواند بدون از دست دادن گزارش پس از چند ماه از هم جدا. که در خود احساس پیشرفت است.

در درون سازمان این است که دیده می شود به عنوان یک معامله بزرگ اما کم اهمیت جلوه دادن اهمیت بر روی صفحه نمایش مهم بود. حداقل نه به دلیل آن ممکن است به نظر می رسد تن کر به رقص و آواز در حالی که بسیاری از آنها هنوز هم رنج می برند اما به دلیل آن بود که تنها بورنموث در مقابل کریستال پالاس. بعدی خود را ارائه نوریچ مقابل اورتون و سپس ساوتهمپتون مقابل منچستر سیتی با مسابقه نهایی به تایید بیش از هفته های آینده. بازی که ممکن است بی اهمیت در آن زمان آنها می آیند در سراسر.

وجود دارد هیچ اضافی شکوفا برای این مناسبت هیچ نوآوری های جدید و یا حتی از ترفند های طراحی برای تشخیص این از بزرگ سیاه و سفید دیک جام حذفی پوشش. آن را تقریبا مانند آنها نبوده و با توجه به آنچه در لیگ برتر تبدیل شده است.

طرفداران قادر به تماشای لیگ برتر در بی بی سی برای اولین بار (PA)

پخش مسابقه تسلیحاتی بین آسمان و BT شده است و اساسا یک داستان از یک تا manship که واژک فوتبال با هر توسعه است. پول بیشتر دوربین های بیشتر در زمینه های بیشتر همکاری مفسران بیشتر صاحب نظران در اطراف یک جدول و قرار دادن مدال در بالای آن است. زمانی که BT ساخته شده و برای روزهای شنبه و اواسط هفته, آسمان, تحت فشار قرار دادند برای شب جمعه. حتی روزهای هفته هستند تا برای grabs. بی بی سی نمی تواند مطابقت با این نوع از نفوذ.

اما آنچه در آن می توانید انجام دهید این است که رعایت آن وظیفه به عنوان یک سرویس. و آن این است که این ستون که آنها را دیدم شکستن زمین در شب شنبه به عنوان آنها را برای آنچه که بدون دیگران انجام داده اند – آنها خطاب Black Lives Matter جنبش و بخشی از فوتبال می تواند بازی کند.

برای هنوز هم وجود دارد یک جهل در اطراف حرکت برخی از آن embarrassingly عمدی که نیاز به توضیح فراتر از “نژاد پرستی بد است”. طرفداران فوتبال نشسته اند را از طریق یک ابتکار عمل است که به سادگی ناپدید شد به پس زمینه و با تمام احترام به Sky و BT بود که در انعکاس پوشش. حزن انگیز توجه داشته باشید که دوربین های متمرکز بر روی بازیکنان و داوران زانو هماهنگ و سپس با فوتبال!

اما 15 دقیقه قبل از شروع مسابقه فقط به عنوان بیننده بودند تبدیل بیش از وست هام مقابل گرگ رایت و الکس اسکات رهبری یک بخش اصلی آن به معنای ارزش چنین جهانی همبستگی و چگونه این نباید غلط سحر. است و من و شیرر به اعتبار خود قادر به صندلی عقب بدون طفره رفتن از هر گونه مسئولیت.

است که می گویند دیگر رسانههای بیمار مجهز به این بحث یا نظر اخلاقی پایین تر برای انجام این کار است. اما به عنوان به طور انحصاری کانال های ورزشی آنها می تواند مشروع حفظ سیاست از فوتبال به خصوص با خیلی از دومی به شستشو را سخت به بلع بیت است.

بی بی سی ندارد که لوکس با خرده از جدول. اما آنچه آنها عدم قدرت آنها را در استفاده از زمان اضافی آنها نمی خواهید برای تبلیغات به شرکت در مکالمات مهم است که به اشغال در فوتبال وجدان.

بازی خود را به پایان رسید تا بودن خیلی از هیچ چیز. کریستال پالاس 2-0 سرب پس از 25 دقیقه تامین scoreline و نقاط بیش از یک بدون زرق و برق بورنموث.

“من با اطمینان می توان گفت که بهترین لیگ بازی تا کنون پخش… در بی بی سی” خندیدی است و من زبان بصورتی پایدار و محکم در گونه او به عنوان امضا کردن. این ممکن است پایین کلید بازگشت به لیگ فوتبال در بی بی سی, اما قطعا آن را تلف شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید