بافتا اعلام برندگان جوان طراحان بازی جوایز

The British Academy of Film and Television Arts اعلام کرده است که برندگان 10 در سراسر کشور بافتا جوان طراحان بازی جایزه رقابت است.

برندگان نازل شد در اولین دیجیتال مراسم که امروز برگزار شد (18 ژوئن) و ارائه شده توسط Aoife ویلسون. این YGD جوایز طراحی شده به نمایش گذاشتن و حمایت برخی از کشور را درخشان و جوان, بازی های ویدئویی استعداد.

دو تا از چهار جایزه شد در به رسمیت شناختن از بهترین بازی ایده (مفهوم بازی جایزه) در حالی که دو اهدا شد برای مهارت های برنامه نویسی (بازی ساخت جایزه).

برندگان این سال بودند کامرون Crosland برای صحافی تا در مفهوم بازی جایزه (10-14 ساله رده), Evie سانگر-دیویس برای دیوانگی میوه در مفهوم بازی جایزه (15-18 سال, دسته), Alex رابینسون برای Coplicated همکاری در ساخت بازی جایزه (10-14 سال, دسته) و مایکل Ballantyne برای Contramotion در ساخت بازی جایزه (15-18 سال, دسته).

قابل توجه آمار و ارقام از سراسر صنعت بازی تبریک گفت, برندگان امسال از جمله ابوبکر سلیم, Alysia قاضی, جولیا هاردی, Elle-Osili چوب Austin Wintory تروی بیکر و Siobhan ردی.

آماندا بری OBE, بافتا, مدیر اجرایی گفت: “ما در حال افتخار به جشن سالگرد 10 از بافتا YGD ابتکار با تمرکز بر به رسمیت شناختن و دفاع از استعدادهای جوان در بازی.

“ما خیلی تحت تاثیر قرار با میزان مهارت و خلاقیت به نمایش ما 53 فینالیست از سراسر انگلستان و مایل به گسترش یک تبریک بزرگ به ما چهار درخشان برندگان!

توت تشکر “همه مربیان سراسر کشور که همچنان به حمایت از این ابتکار مهم و الهام بخشیدن به دانش آموزان خود را از طریق قدرت بازی”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید