Back to the Future Gigawatt Transformer 35th Anniversary
Hasbro, Inc. همکاری با جهانی توسعه نام تجاری و Amblin Entertainment امروز به فاش کردن اولین ترانسفورماتور-بازگشت به آینده همکاری بازیگران جدید گیگاوات. این زمان جدید سفر Transformers Autobot بزرگداشت 35 سال پس از پیشگامانه ماجراجویی, فیلم, بازگشت به آینده, زمان مخاطبان به عقب در زمان. ادامه مطلب برای 20 چیزهایی که شما ممکن است از دست رفته در بازگشت به آینده, فیلم, فیلم و اطلاعات بیشتر.محدود به فقط 1985-قطعات در سراسر جهان این ربات می ایستد در 5.5 اینچ قد بلند در ربات حالت و می تواند تبدیل به ماشین زمان حالت در 17 مرحله است. به علاوه آن شامل یک بلستر و شلاق آنتن لوازم جانبی در حالی که مباهات فیلم الهام گرفته از جزئیات از فیلم از جمله Doc Brown-سبک عینک یک شار خازن قفسه سینه قطعه و همچنین به عنوان زمان مدارهای. هنگامی که ماشین زمان در حالت فعال است gullwing درب باز و چرخش چرخ از حالت عمودی به افقی برای تولید معلق در هوا اثر به عنوان دیده می شود در فیلم. موجود در اکتبر 1 سال 2020 در خرده فروشان را انتخاب کنید.

Transformers Toys Generations War for Cybertron Deluxe Wfc-S26 Autobot Alphastrike Counterforce 3 Pack - Final Strike Figure Series: Part 1 (Amazon Exclusive)
ترانسفورماتور اسباب بازی های نسل جنگ برای Cybertron لوکس Wfc-S26 Autobot Alphastrike متقابل 3 بسته نهایی اعتصاب شکل سری: قسمت 1 (آمازون اختصاصی)

  • نهایی اعتصاب شکل سری مجموعه: کشف 2-بخش نهایی اعتصاب سری که در آن 2 اعتصاب تیم در طرف مقابل از جنگ برای Cyber Tron برخورد در یک ماموریت. کشف هر دو طرف از طریق 2 هیجان انگیز بسته: این wfc-s26 3-بسته و wfc-s27 فریب phantomstrike اسکادران (فروش جداگانه موجود بودن).
  • کشف نسخه ویژه بسته: Autobot alphastrike متقابل بسته شامل slamdance یک G2 دکو می خواهم پنهان کلون Sideswipe و کارشناسی ارشد نبرد ، قسمت 1 از نهایی اعتصاب شکل سری.
  • تکمیل ماموریت نبرد صحنه: خط این بسته با wfc-s27 فریب phantomstrike اسکادران (فروش جداگانه موجود بودن) برای تکمیل ماموریت نبرد صحنه
  • قابل تنظیم سلاح کردن: شامل 4 سلاح لوازم جانبی است که می تواند متصل به آمار و ارقام در تنظیمات سفارشی و آتش و انفجار و لوازم جانبی برای شبیه سازی نبرد اثرات
  • آمازون منحصر به فرد: جشن جنگ برای Cyber Tron سه گانه با این نسخه ویژه wfc-s26 Autobot alphastrike متقابل 3-بسته.

ترانسفورماتور روبات همواره بیشتر از ملاقات چشم اما در حال حاضر از طریق ترانسفورماتور مشترک طرفداران می توانند تجربه این بزرگتر از زندگی شخصیت های آنها به عنوان تیم های مشهد و ملاقات با شخصیت های دیگر تیم ها و افرادی که به اشتراک گذاری این همان کیفیت ویژه. آن است که جهان را تغییر ثابت که در آن همه چیز نیست آنچه به نظر می رسد” با توجه به Hasbro است.