۱. آیا دهکده قلعه بادی ارزش دیدن را دارد؟

این حصار در فواصل منظم دارای برجهایی با نیم دایره میباشد که از این برجها علاوه بر پشتبند به عنوان اتاقهای نگه

توسط مدیر سایت در 7 اردیبهشت 1402

این حصار در فواصل منظم دارای برجهایی با نیم دایره میباشد که از این برجها علاوه بر پشتبند به عنوان اتاقهای نگهبانی استفاده کردهاند. این محصول در ابعاد و طرح های مختلف با توجه به ابعاد فضای خانه بازی یا شهربازی ساخته می شود. جزو وسایلی است که از سال های دور در پارک و شهربازی ها دیده می شد. قلعه بادی در دبی، در اصل بخشی از شهربازی بزرگ و معروف ریوِرلَند دبی است. مراکز خرید، پارکها و مجموعههای فرهنگی و هنری متنوعی در شهر دبی فعالیت دارند تا گردشگران از هر نوع امکان تفریحی با خانواده برخوردار باشند، تفریح و سرگرمی یکی از بخشهای جذاب سفرهای خارجی است که گردشگران به آن علاقه زیادی دارند. پیکها، هالبردها، تفنگها و تاریخچه تسلیحات پرتابهای از جمله کمان مرکب پانزدهم و کمان پولادی هدف فلاندری قرن هفدهم در دیوارها قرار دارند. پادشاهان نورثامبریا در قرن ششم با برجستگی عظیمی که در ارتفاع 150 فوتی بالای دریای شمال و بندر طبیعی آن قرار دارد، بامبورگ را بهعنوان پایتخت سلطنتی خود انتخاب کردند و آن را دین گوایدری نامیدند. اگر قصد خرید سرسره بادی برای منزل را دارید و به دنبال آگاهی از قیمت سرسره بادی کوچک خانگی هستید و یا به طور کلی دوست دارید که بدانید قیمت سرسره بادی ایرانی چقدر است باید با عوامل تاثیرگذار روی قیمت سرسره بادی بچه گانه آشنا شوید تا در نهایت مناسب ترین سرسره را خریداری کنید.

قلعه بادی سرسره دار کودک برند اینتایم با طراحی جدید سرسره دار و بدنه حفاظ دار تولید شده و یکی از مناسب ترین قلعه بازی برای کودکان در منزل و مهد کودک ها است . قیمت ارزان و به صرفه نسبت به محصولات مشابه و نصب سریع و آسان و طراحی زیبا و منحصر به فرد از دیگر مزیت های قلعه های بادی شرکت اینتکس به شمار میروند . از همین رو سرسره بادی کالایی مناسب برای بهکارگیری در طراحی خانه بازی کودک است. قلعه بادی اینتکس و نیز شرکت های مشابه مانند بست وی و اینتکس همگی دارای امنیت بالا و فضای مناسب برای بازی کردن کودکان هستند . قابلیت تعمیرات در هنگام سوراخ شدن با چسب اصلی اینتکس . تفریحات موجود در قلعه بادی در دبی میتواند شما را به اوج هیجان برساند، گزینههای متعددی برای تفریح با بودجههای مختلف در شهر دبی برای گردشگران و ساکنین فراهم شده است ولی قلعه بادی به دلیل تنوع لوازم بازی یکی از بهترین جاذبههای تفریحی شهر دبی میباشد. از مزایای منحصر به فرد این محصول، میتوان به استفاده دو نفر به طور هم زمان از این کالا اشاره کرد که خوشبختانه جنس با کیفیت PVC تولید شده است و به همین دلیل نیز کاملاً ضد حساسیت و بهداشتی است که برای استفاده از آن میبایست یک سطح شیب دار را در نظر بگیرید و بدیهی است که شیب زیاد در زمین، سبب افزایش سرعت سرسره بادی خواهد شد. This has be​en generated with GSA Content G enerator  D emoversi᠎on.

همین مسئله باعث می شود که فواید بیشتری هم داشته باشند و کودکان ترغیب شوند که به بازی با سرسره های بادی بپردازند و لحظات خود را با این بازی سرگرم کننده و مفید پر کنند. دارای حفاظ بادی در دور تا دور قلعه است که با برخورد کودکان به بدنه هیچ گونه خطری آنها را تهدید نمیکند . البته سرسره بادی کوچک و بزرگ فاقد هر نوع اجزاء تیز و برنده است و هیچ نوع خطری فرزند شما را تهدید نمیکند. تحت هر شرایطی انواع قصر بادی برای کودکان و حتی بزرگسالان جذابیت بالایی دارند و این مسئله افراد زیادی را به خرید سرسره بادی خانگی سوق داده است. مراجعه کنندگانی که بین ۱.۱ تا ۱.۵ متر قد دارند هم باید همیشه با یک بزرگسال به این پارک بیایند و حداکثر وزن مراجعه کنندگان به این پارک برای استفاده از لوازم تفریحی بادی باید ۸۸ کیلوگرم باشد. برای مثال در طرح قلعه، قصر، خانه و شکلهای متفاوتی ساخته شده اند که قطعاً قیمت بیشتری دارند. زیرا از متریال بیشتری برای ساخت آن استفاده شده است پس باید بدانید که ابعاد سرسره بادی جدید روی قیمت آن تاثیر زیادی می گذارد و افراد در هنگام خریدن سرسره بادی باید به این مسئله توجه زیادی داشته باشند.

هرچقدر که ابعاد یک سرسره بیشتر باشد طبیعتاً قیمت بیشتری هم خواهد داشت. برای اطلاعات بیشتر درباره قلعه بادی و قصر بادی به قسمت دسته بندی محصولات مراجعه نمایید و یا با همکاران ما در نمایندگی قصر بادی محصولات بادی اینتکس و بست وی در تهران و کرج , استان البرز با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید . جنس بدنه قلعه بادی از pvc سه لایه و کف قلعه بادی اینتکس میباشد و خاصیت فنری دارد که کودکان بتوانند بر روی آ پرش کنند . مثلا دارای تشک بادی پرش و سرسره استاندارد و نیز حلقه بسکتبال برای سرگرمی بیشتر کودکان میباشد . کاربرد اصلی قلعه بادی برای سرگرمی کودکان در فضایی امن است که بیشتر در مهد کودک ها و منازل و نیز پارک ها استفاده میشوند . از همان ابتدا کودکان سعی میکردند تا با استفاده از وسایل داخل خانه مانند بالشها، چادر و پارچه خانه و قلعههایی را برای خود ایجاد کنند که ممکن بود در آن جنگهایی رخ دهد و حتی به بازیهای دوستانه مانند مهمانی رفت و دید و بازدید کودکان از خانه یکدیگر رخ دهد، اما گاهی این خانههای ایجاد شده توسط کودکان ممکن بود با کمی ضربه و تکان خوردن خراب شوند و کودکان را آزرده خاطر کند، اما با پیدایش این قلعههای بادی،کودک بدون اینکه نگران خراب شدن قلعه و یا خانه بازی خود باشند و به راحتی بتوانند به انجام بازیهای مفرح و شاد مشغول شوند.

آخرین مطالب