Avengers: Endgame حذف شده صحنه به راحتی ثابت می کند وحشتناک Thanos نظریه

حذف شده از Avengers: Endgame ممکن است ثابت کند که یک تئوری در مورد تبه کار تانوس (جاش برولین) درست بوده است در تمام طول.

این کلیپ که در دسترس است برای مشاهده در جریان خدمات دیزنی+ یک نسخه جایگزین از یک مکالمه بین هالک (مارک رافالو) و یکی باستان (تیلدا سوینتون) در فیلم برجسته.

سوینتن شخصیت دیده می شود گفتن هالک که از بین بردن بی نهایت ایجاد یک جدول زمانی جدید. اما او پس از آن می رود به فاش کردن چیزی که حذف شده از فیلم – که او را با استفاده از سنگ هم به دیدن فراتر از خود را بسیار خود مرگ است.

آن را در اینجا که در آن او قطره بزرگ وحی که Thanos را مخرب انگشت ضربه محکم و ناگهانی که محو نیمی از تمام وجود نداشت در واقع کشتن یک فرد مجرد است.

او توضیح می دهد که به جای کشتن مردم Thanos اراده آنها را از وجود ساخته شده است که خود را در قیامت ممکن است.

در حالی که این به راحتی توضیح می دهد که چرا اسکارلت جوهانسون را بیوه سیاه – که جان خود را در تلاش برای آوردن هر کس به عقب نمی تواند احیا شود, آن را نیز نشان می دهد چه چیزی می تواند یک شماره آینده برای قهرمانان یعنی که Thanos هنوز زنده است.

Avengers: آخر بازی به پایان رسید با تونی استارک خوراکی انگشتان دست خود را و پاک کردن Thanos و ارتش خود را بسیار در راه همان است که Thanos محو نیمی از Avengers.

اگر همه کسانی که اراده را از وجود می تواند بازگشت در مارول سینمایی جهان و سپس Thanos قطعا می توانید.

دقیقا چه سری نویسندگان می تواند او را یک راز است اما شاید وجود خواهد داشت یکی دیگر از تبه کار به دنبال طلب کردن خدمات Mad تیتان برای آینده خود برنامه.

در هر صورت, آن را احتمالا خوب برای مارول کارفرمایان به می دانم که آنها می توانید به Thanos باید آنها همیشه می خواهید به.

Avengers: Endgame های موجود برای جریان در هر دو دیزنی+ و در حال حاضر تلویزیون است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید