Avengers 5 طرح بود که به طعنه در آخر بازی تخم مرغ عید پاک با توجه به طرفداران نظریه

فرض بعدی Avengers فیلم ممکن است در حال حاضر فاش شده است در عید پاک تخم مرغ یافت می شود در Avengers: Endgame.

حداقل این است که با توجه به یک نظریه جدید است که پدید آمده است ollowing یکی eagle-eyed تعجب بیننده پست های رسانه های اجتماعی.

ق کاربر u/wafflespls به تازگی مشترک دو تصویر از هالک. این اولین بار است که از سال گذشته Endgameکه در آن هالک-بروس بنر پیوندی “استاد هالک” دیده می شود برگزاری خرابه Avengers HQ برای جلوگیری از سقوط. دوم نشان می دهد که هالک از پانل های خاص در کتاب های کمیک مارول برگزاری یک کوه.

دو عکس شد مزبور با نظر “این نمی تواند یک تصادف, راست?”

فرهنگ سایت معکوس توضیح داد که چگونه به صورت موازی به نظر می رسد به مراجعه به محبوب Avengers طنز سری Secret Warsپوشش که برجسته هالک برگزاری هوا کوه.

قبلی مارول فیلم نیز بر اساس شرایط خاص سری کتاب های کمیک از جمله کاپیتان امریکا: جنگ داخلیو Avengers: Infinity War.

در لس آنجلس غربالگری بی نهایت جنگ در 2018, Endgame مدیران و جو Anthony Russo گفت که آنها تنها بازگشت به مارول سینمایی جهان اگر آنها می تواند به طور مستقیم یک فیلم اقتباسی از راز جنگ.

برخی از طرفداران نیز شناسایی اشاره آشکار به راز جنگ در سال گذشته Spider-Man: دور از خانه, زمانی که از شبکه های مختلف مرد عنکبوتی لباس به طور خلاصه در تصویر چه بسیاری از ادعا شد شخصیت سیاه و ساز و برگ از راز جنگ های کمیک است.


در حالی که هیچ new Avengers, فیلم اعلام شده است, آن است که به طور گسترده ای انتظار می رود که مارول را احیای خود ماموت متقاطع حق رای دادن در ظرف چند سال آینده با Avengers 5 به طور بالقوه هدف قرار دادن صفحه نمایش در 2024.

یکی دیگر از طرفداران نظریه به تازگی پیشنهاد شده است که Thanos می تواند در آینده Avengers فیلم بر اساس جزئیات مندرج در یکی از Endgame‘s صحنه های حذف شده.

این هفته مارول تایید وضعیت بی نهایت سنگ در یک Instagram پست پس از مردم تا به حال این باورند که می تواند آنها را دوباره به هم وصل در سطح اتمی خود را زیر آشکار تخریب در آخر بازی.

شما می توانید به خواندن مستقل‘s رتبه بندی از تمام ابرقهرمانان مارول در اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>