نویسندگان ترک ادبی آژانس بیش از جی کی رولینگ به نظرات مردم تغییر جنسیت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سه نویسنده را ترک کرده اند ادبی آژانس آنها به اشتراک گذاشته شده با جی کی رولینگ, بیش از نویسنده نظرات در مورد تغییر جنسیت افراد.

درو دیویس فاکس فیشر و Ugla Stefanía Kristjönudóttir Jónsdóttir (همچنین به عنوان شناخته شده جغد) ساخته شده است این خبر در یک بیانیه مشترک در روز دوشنبه.

“ما در حال نوشتن این بیانیه به عنوان یک گروه از نویسندگان که امضا به بلر مشارکت به ما اعلام استعفا از سازمان” آنها نوشت.

“این تصمیم ساخته شده است به آرامی و ما غمگین و نا امید از آن به این آمده است.

“پس از جی کی رولینگ را — که او نیز امضا شده به آژانس — نظرات عمومی در نما مسائل ما رسیده به این سازمان با دعوت به تاکید مجدد بر موضع خود را فراجنسیتی حقوق و برابری. پس از مذاکره با آنها را ما احساس کردند که آنها قادر به ارتکاب به هر گونه اقدام که ما فکر مناسب و معنی دار است.

“آزادی بیان تنها می تواند تایید اگر ساختاری نابرابری است که مانع فرصت های برابر برای گروه کمتر به چالش کشیده و تغییر کرده است.”

از بلر مشارکت است که به نمایندگی رولینگ از سال 2011 گفت: نگهبان در بیانیه ای که آن را “حمایت از حقوق همه مشتریان ما برای بیان افکار و اعتقادات” و در نظر آن را یک وظیفه برای “پشتیبانی از تمام مشتریان ما در این اساسی آزادی”. مستقل است تماس آژانس برای نظر بیشتر.

در بیانیه مشترک سه نویسنده گسترده حمایت خود را به جامعه فراجنسیتی نوشتن: “Trans زنان به زنان رغبت مردان به مردان و غیر دودویی هویت معتبر هستند.

“این دشوار است به ویژه زمانی که آن را باید گاهی اوقات احساس می کنم مثل جهان روی شما بسته است. ما می خواهم شما بدانید که شما تنها نیستید که وجود دارد بسیاری از مردم که همیشه در کنار شما و برای مبارزه با شما و که بهتر بار می آیند.”

به بلر گفت: مشارکت نگهبان در قسمت: “ما در حال نا امید تصمیم گیری است که چهار مشتریان گرفته اند به بخشی از راه با آژانس است. به تکرار به اعتقاد ما به آزادی بیان برای همه این مشتریان تصمیم به ترک آنجا که ما را برآورده نمی کنند خواسته های خود را به دوباره تحصیل به نقطه نظر خود را از. ما احترام خود را حق به دنبال آنچه که آنها احساس می کنید که البته درست.”

رولینگ به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار گرفت در اوایل این ماه پس از به اشتراک گذاری یک سری از توییت که بسیاری به عنوان transphobic. در یکی از پیام های رولینگ انتقاد از عبارت “افرادی که عادت ماهانه” – یک نقد است که بسیاری از احساس بود بی اعتنا از فراجنسیتی افرادی که عادت ماهانه در حالی که شناسایی به عنوان زنان از جمله تغییر جنسیت مردان و همچنین genderqueer و غیر دودویی مردم است.

او بعد از یک مدت طولانی باز نامه ای در وب سایت خود به دنبال روشن شدن دیدگاه های خود را.

چند ستاره هری پاتر حق رای دادن از جمله دانیل رادکلیف, Evanna Lynch, و اما واتسون را ابراز مخالفت خود به رولینگ نظرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید