جایزه بزرگ اتریش زندگی می کنند: F1 آخرین به روز رسانی به عنوان لوئیس همیلتون دریافت شبکه پنالتی یک ساعت قبل از شروع مسابقه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

دنبال به روز رسانی زنده از جایزه بزرگ اتریش به عنوان 2020 فرمول یک فصل در نهایت می شود در جریان چهار ماه بعد از برنامه ریزی شده که در آن قبل از مسابقه, درام, دیده است لوئیس همیلتون با آمار سه-در محل شبکه پنالتی فقط یک ساعت قبل از ساعت و 14 از 20 رانندگان را به زانو قبل از سرود ملی.

Coronavirus همه گیر قرار داده و تمام ورزشی در سراسر جهان در خود نگه دارد از جمله F1 با جایزه بزرگ استرالیا در ماه مارس لغو شد در آخرین دقیقه به نتیجه در این فصل شروع به تعویق چهار ماه. یک فصل دوباره جست و خیز کردن به این معنی است که هشت مسابقه اروپایی تقویم در محل شروع و با بازگشت به عقب تعطیلات آخر هفته در اتریش که در آن Valtteri Bottas شروع می شود در موقعیت قطب پس از ضرب و شتم مرسدس هم تیمی لوئیس همیلتون در مرحله مقدماتی.

اما با وجود اینکه پاک توسط استوارت در شنبه شب برای نادیده گرفتن پرچم های زرد به نظر می رسد همیلتون پس داده شده و سه-در محل شبکه پنالتی به عنوان حداکثر Verstappen دارای صف دوم در شبکه با Lando نوریس ارتقا به سوم و الکس Albon چهارم با نایب قهرمان جهان در مکان پنجم با وجود مقدماتی دوم. Tدر اینجا عین ناامیدی برای فراری با چارلز لکلرک فقط هفتم سریعترین و سباستین Vettel در 11th پس از یک کابوس جلسه واجد شرایط. نیز وجود خواهد داشت مقدار زیادی از تمرکز بر آنچه رانندگان قبل از مسابقه با برخی از مجموعه را به زانو در حمایت از سیاه و سفید زندگی مهم جنبش اما دیگران تصمیم گیری در برابر آن. به دنبال به روز رسانی های زنده در زیر با چراغ در 2:10pm.

دامان 57: وجود یک درام به مرتب کردن بر اساس مقام سوم توسط راه. Albon نگاه به گذشته پرز پس از مسابقه نقطه braked بیش از حد عمیق به نوبه 3 و هنگامی که ایمنی خودرو ثبت نام به نظر می رسد در هیئت مدیره به نظر می رسید به عنوان اینکه Albon بود در مقابل. اما پرز نمی ترمز به سرعت به کم کردن سرعت و retook سوم جایی که او در حال حاضر اجرا می شود. که ممکن است نیاز به برخی از اصلاح قبل از ما راه اندازی مجدد برای چهارمین بار امروز.

دامان 56: که ترسناک مسائل است. به عنوان بسته می شود تا به سرعت کامل Raikkonen راست-جلو می آید به طور کامل و برگ او با سه چرخ در واگن خود در سرعت کامل با لاستیک تندرست در سراسر مسیر نگران کننده. خوشبختانه Raikkonen می شود آلفا رومئو تحت کنترل است اما به پارک آن را در گودال مستقیم تبدیل شدن به هفتم بازنشستگی از روز است.

دامان 55: Bottas ناخن شروع و Albon است که بیش از همه پشت پرز به نوبه خود یکی است. Albon گذشته… ایمنی خودرو مستقر دوباره!

تبلیغات

دامان 55: سبز! سبز! سبز!

دامان 54: ایمنی خودرو در این دامان.

دامان 53: این فقط ساخته شده باقی مانده 18 دور بسیار جالب در واقع. Albon است قربانی جایگاه چهارم به پرز که او نیز نمی گودال اما او خواهد بود بسیار سریع در نرم لاستیک و اگر او می تواند توسط این مسابقه نقطه می تواند او مخلوط کردن آن با دو Mercs?

نوریس لکلرک و لکلرک نیز گودال برای بار دوم.

تبلیغات

دامان 52: راسل پارک ویلیامز در داخل Turn 4, اما وجود دارد که در آن به جلو و یک اتومبیل ایمنی مورد نیاز خواهد بود به حرکت رشته بریتن. که اجازه می دهد تا رهبران به گودال دوباره با Albon ساخت چاله قبل از Bottas و همیلتون به عنوان آنها در حال حاضر به تصویب مطلب. مرسدس بنز پس از آن تصمیم به اقامت در خارج است که عمده تماس داده شده آنها را در لاستیک و گیربکس مسائل.

دامان 50: ایمنی خودرو مستقر شده اند!

دامان 50: Grosjean خاموش است برای دومین بار امروز و هاس بسیار شلی پشت به چاله. که می تواند یکی دیگر از ترمز شکست وجود دارد – و در حال حاضر یک مشکل وجود دارد برای جورج راسل! ویلیامز – با یک مرسدس بنز موتور – دهکدهای از دست داد قدرت.

تبلیغات

دامان 49: نبرد برای نهم در ادامه به خشم با Ocon تلاش خارج از خط در اطراف Kvyat در نوبت 4, فایده ای نداشت. این جفت ارز باید gapped Giovinazzi و Raikkonen اما باید بشقاب خود را کامل با یکدیگر برای هم بودن.

دامان 47: که چگونه شما می دانید آن یک مسئله جدی است. جیمز حروف صدادار مرسدس رئیس استراتژی افسر رادیو هر دو راننده با یک شرکت پیام و ما می دانیم که او تنها درگیر می شود که این موضوع یک مسئله مهمی است.

“این است که جیمز. گیربکس مسئله حیاتی است. لطفا اقامت کردن kerbs.”

که می تواند در این مسابقه در مقابل برای بقیه مسابقه من می ترسم بگویم.

دامان 46: به نظر می رسد به یک گیربکس سنسور موضوع و همیلتون حمایت کرده است به 1.2 s در تلاش برای کاهش قابلیت اطمینان و ترس. آنها 10.5 s فاصله بیش از Albon سوم که تنها سه ثانیه روشن از پرز و ساخت هر گونه در جاده ها به دو بالا.

تبلیغات

دامان 42: Bottas می شود هشدار دهنده پیام از گودال دیوار: “فوری شاسی به طور پیش فرض دو یکی است.”

من هیچ نظری ندارم آنچه که بدان معنی است که kerbs داشتن یک اثر در رهبر ، ما دیده ایم بسیاری از قابلیت شکست در حال حاضر و در فاصله فقط 0.7 s. این روشن است که هر دو خودرو دارای سنسور مسائل گفته شده به اقامت کردن محدود کردن.

دامان 41: همیلتون قرار می دهد در سریعترین دامان نژاد و دکتر در Bottas, و ما می تواند یک حمله برای سرب imminently/ نوریس در عین حال گفت: برای حمله به او باقی می ماند در طرح هر چند پرز ساخته شده است یک شکاف در مقابل او.

دامان 37: اولین سیاه و سفید پرچم صادر شده است به Grosjean که بیش از محدودیت های مسیر سه بار و در آستانه مجازات است و او است دقیق نیست. Vettel موفق به تصویب هاس و بازگشت به 14th, در حالی که در مقابل او Raikkonen و راسل در یک مبارزه خوب با Kvyat, Ocon و Giovinazzi برای نهم.

تبلیغات

دامان 35: ایمنی خودرو دارای ریشه کن Bottas را شکاف در جبهه و همیلتون است که به خوبی در داخل DRS محدوده و حق در او دم. بونو رادیو او را به تایید هر دو خودرو را موتور روشن در مدت کوتاهی و همیلتون پاسخ که او هنوز هم مقدار زیادی در سمت چپ تانک برای حمله به.

دامان 33: تعجب ما زمانی که ما می بینیم سرعت از نقطه مسابقه به ميدان آمده و پرز در نهایت ارائه به او چشمک می زند گذشته نوریس به جایگاه چهارم در اجرا به نوبه خود 4. در ضمن استوارت تایید هیچ اقدام دیگری در برخورد بین Sainz و Vettel که نگاه داده شده است.

دامان 32: Vettel به 15 و بزرگ, تخت, نقطه خود را در مقابل حق و احتمالا آسیب به خود جلو بال بیش از حد.

تبلیغات

دامان 31: Vettel چرخد! Sainz تلاش می کند برای رسیدن به لکلرک در مقابل او به عنوان سوئیچ در نوبت 3, Vettel قرار می دهد بینی خود را در داخل و چرخش او به عنوان قفل در تلاش برای جلوگیری از تماس.

در عین حال یکی دیگر از حادثه و خطا از Vettel و آن را پس از dicing با راننده چه کسی جایگزین او خواهد شد در فصل آینده.

دامان 31: سبز! سبز! سبز!

زمانی که در آن است ؟

جایزه بزرگ اتریش می گیرد در سراسر 3-5 جولای سال 2020 است.

چه ساعتی شروع شد ؟

مسابقه شروع می شود در 2:10pm BST (3:10pm CET).

شروع شبکه

1 Valtteri Bottas (Fin) مرسدس GP 1min 02.939 ثانیه

2 لوئیس همیلتون (Gbr) مرسدس GP 1:02.951

3 Max Verstappen (Ned) ردبول 1:03.477

4 Lando نوریس (Gbr) مک لارن 1:03.626

5 الکساندر Albon (Tha) ردبول 1:03.868

6 سرجیو پرز (Mex) مسابقه نقطه 1:03.868

7 چارلز لکلرک (دوشنبه) فراری 1:03.923

8 Carlos Sainz (Spa) مک لارن 1:03.971

9 لنس قدم زدن (می) مسابقه نقطه 1:04.029

10 Daniel Ricciardo (Aus) رنو 1:04.239

11 Sebastian Vettel (Ger) فراری Ferrari 1:04.206

12 Pierre Gasly (Fra) Scuderia آلفا Tauri 1:04.305

13 Daniil Kyvat (Rus) Scuderia آلفا Tauri 1:04.431

14 Esteban Ocon (Fra) رنو 1:04.643

15 Romain Grosjean (Fra) Haas F1 1:04.691

16 Kevin Magnussen (Den) Haas F1 1:05.164

17 جورج راسل (Gbr) ویلیامز 1:05.167

18 آنتونیو Giovinazzi (Ita) آلفا رومئو مسابقه 1:05.175

19 Kimi Raikkonen (Fin) آلفا رومئو مسابقه 1:05.224

20 نیکلاس Latifi (می) ویلیامز 1:05.757

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>