فضانوردان باید بازدید زهره در راه خود را به مریخ دانشمندان نشان می دهد

مبارزه و از مریخ باید در ونوس دانشمندان پیشنهاد کرده اند.

یک گروه از محققان پیش نویس یک کاغذ سفید به ارسال شده برای داوری در Acta Astronautica یک مجله برای اکتشاف فضایی است که نشان می دهد با استفاده از ونوس به عنوان یک فرصت پرواز ضروری است در رسیدن به مریخ است.

“اختصاصی سال ونوس پرواز ماموریت می تواند به عنوان یک خدمت ارزشمند ‘تجزیه کروز” برای deep-space سیستم های حمل و نقل مورد نیاز برای اولین انسانی ماموریت به مریخ” کاغذ نشان می دهد.

گرفتن انسان به مریخ می توان به دو روش انجام می شود: اولین بار است که پرواز یک فضاپیما بین دو سیاره زمانی که مدار خود چین.

حرکت نزولی از یک طرح است که فضانوردان نیاز به صبر کنید تا یک سال و نیم قبل از بازگشت به زمین است.

دوم مفهوم است slingshotting گذشته ونوس با استفاده از گرانش سیارات به تغییر و صنعت است ،

چنین گزینه ای را کاهش می دهد مقدار انرژی مورد نیاز در سفر, صرفه جویی در سوخت و, توسط فرمت, هزینه.

آژانس های فضایی نیز می تواند انجام این سفر بیشتر است. مریخ و زمین مدار تنها در چین برای یک ماموریت هر 26 ماه در مقایسه با هر 19 ماه برای یک ماموریت با استفاده از ونوس.

“این flybys ارائه فرصت برای تمرین اعماق فضا انسانی عملیات و ارائه متعدد امن-بازگشت به زمین گزینه های قبل از ارتکاب به طولانی تر و پایین تر-آهنگ مریخ-تنها پرواز” محققان نشان می دهد.

“زهره flybys به عنوان بخشی از ماموریت های اختصاص داده شده به مریخ نیز فعال ‘انسان در حلقه’ مطالعه علمی دومین سیاره”.

همچنین این مورد که باید ماموریت رفتن اشتباه است که رفتن به زهره برای اولین بار اجازه می دهد فضانوردان به سرعت تغییر مسیر و بازگشت به زمین دیر – چیزی که می تواند ضروری در یک ماموریت خطرناک است.

“شما … تا حد زیادی ساده کردن تدارکات از رفتن به مریخ به خصوص از منظر خدمه سلامت” کربی Runyon یک سیاره geomorphologist در دانشگاه جانز هاپکینز است که بخشی از تیم توسعه یافته است که کاغذ سفید گفت: فضا.

“علم در دو سیاره بسیار کمتر از قیمت دو جداگانه crewed ماموریت” Paul Byrne, یک زمین شناس سیاره ای در دانشگاه ایالتی کارولینای شمالی نیز گفت.

ماموریت به مریخ در حال حاضر در توسعه است. ناسا اعلام کرده است که قصد دارد به پرواز هلیکوپتر بر روی مریخ را نشان می دهد که مجهز-پرواز خواهد بود ممکن است در این سیاره است.

با این حال چنین ماموریت بود که انتظار برای فرود بر روی مریخ در ماه فوریه 2021 شده است تحت فشار قرار دادند به 30 جولای در اولین.

اگر این ماموریت با تاخیر گذشته 15 اوت مهندسین نیاز به صبر کنید تا 2022 هنگامی که سیارات مدار تراز وسط قرار دارد دوباره.

گرفتن پشتکار مریخ نورد به مریخ می رود که هزینه ای در حدود 3 میلیارد دلار به عنوان آن به نظر می رسد نشانه هایی از گذشته زندگی بیگانه و جمع آوری نمونه ها برای مطالعه بر روی زمین است.

باید انسان تمایل به ساخت خود حفظ تمدن در سیاره سرخ, پیشنهاد می شود که حداقل 110 نفر نیاز به سفر وجود دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>