استون ویلا بقا احساس می کند بهتر از ارتقاء پس از ‘مردم بود ما تنزل’ می گوید: دین اسمیت

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

استون ویلا برای اولین بار در لیگ برتر پس از سه سال غیبت آغاز شد و با شکست در لندن تقریبا یک سال پیش به پایان رسید و پشت در پایتخت با یک قرعه کشی که تضمین بقا.

چه اتفاقی افتاده که باز بعد از دست دادن در تاتنهام و روز یکشنبه 1-1 بن بست در وستهام بود که همیشه زیبا اما ماندن یعنی همه چیز.

ویلا تا به حال پخش پول نقد در تابستان گذشته با یک دیوانگی از خریدهای صرف و بیش از 100 میلیون پوند ($127.89 میلیون) در آوردن امثال مدافعان تایرون Mings و Ezri Konsa و جلو Wesley Moraes و Trezeguet.

اما برای بسیاری از مبارزات انتخاباتی آنها نگاه مجموعه ای از افراد و گردش نسبت به بازگشت فوری همراه با نوریچ سیتی بود که به بهانه های معتبر با صرف تقریبا هیچ چیز نیز ترویج شده است در فصل گذشته.

با چهار بازی باقی مانده ویلای دوم از پایین چهار امتیاز خجالتی ایمنی منطقه پس از برداشت یک نقطه از یک ممکن است 15.

مدیر Dean Smith موفق به جراحی آنها را برای یک فشار نهایی با این حال و در گذشته چهار بازی آنها دستگیر هشت نقطه از جمله در اواسط هفته پیروزی آرسنال ثابت کرد که مهم است.

پس از قرعه کشی در غرب هم یک نتیجه ترکیب با واتفورد را شکست آرسنال که نگه داشته ویلا تا اسمیت گفت سمت او ثابت کرده بود شک اشتباه است.

“من خوشحال هستم افتخار و هر صفت برای رفتن با آن” او گفت:. “بسیاری از مردم تا به حال ما تنزل اما ما خیلی سخت کار کرده اند. ما با استفاده از همه گیر هست. ما باید نگاه قوی است.

“بسیاری ساخته شده از آنچه که ما صرف, اما ما تا به حال به. من می خواهم که گفت: اگر ما تا به حال تنزل. آن را یک دستاورد از بازیکنان است. آنها رشد کرده و تبدیل به لیگ برتر بازیکنان. ما نیاز به ساخت در آن و جذب در تابستان.”

یکی از بزرگترین رقبای در حال حاضر برای ویلا خواهد بود به مطمئن شوید که آنها در یک موقعیت مشابه در فصل آینده و تلاش برای نگه داشتن کاپیتان جک گریلیش حیاتی خواهد بود.

جک گریلیش کمک استون ویلا زنده ماندن (2020 استخر)

متافوتبال تحت تاثیر قرار گرفته پس از راه اندازی مجدد فصل پس از مستند ناشی از COVID-19 همه گیر و گل دقیقه 84 بازکن در غرب هم قبل از میزبان ضربه به عقب تقریبا بلافاصله از طریق آندری Yarmolenko به راه اندازی یک زمان نهایی چند دقیقه.

“او شده است بهتر و بهتر. او آمده است که او نیاز به” اسمیت گفت: از گریلیش خواهد شد که یک هدف در طول انتقال پنجره.

“آن (آینده) تمام خواهد شد طبقه بندی شده اند بیش از ماه آینده.

“امشب ما را به لذت بردن از با شکوه دستاورد است. آن را احساس می کند بهتر از زمانی که ما بالا رفت و از طریق پلی آف.”

ایسنا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>