استون ویلا مت Targett rues “پا زدن در دندان’ پس از شکست منچستر سیتی برگ نبرد برای ماندن تا

استون ویلا مدافع مت Targett اذعان, اذعان اواخر اکولایزر در اورتون بود “ضربه در دندان” برای شانس خود را برای اجتناب از سقوط. اما سمت چپ-پشت معتقد است که آنها هنوز هم با شانس اجتناب از رها کردن در واقع با وجود داشتن را به نفع خود گذشته دو بازی در برابر آرسنال و همکار گذشت وست هام.

“این یک ضربه واقعی در دندان” Targett گفت: پس از تئو والکات را 87هفتم دقیقه هدر را تکذیب کرد و آنها را یک پیروزی حیاتی در Goodison Park. “ما در دفاع خیلی خوب تا هدف و آن را یک بازی از چند احتمال است. اما ما باید دو بازی باقی مانده و ما هنوز در این مسابقه است.

“این تیم نمی دهد و ما آن را همه ما در برابر آرسنال در ویلا پارک. دفاعی ما بهتر شده است اما من هنوز هم احساس می کنم ما می تواند بالینی بیشتر به جلو.”

اهداف در هر دو به پایان می رسد از زمین شده اند کشنده عوامل ویلا فقط با دو کلین شیت در لیگ از روز بوکس و فقط 39 36 مسابقات این فصل از جمله فقط هشت در 13 مسابقه اجرا در آورده است که تنها شش امتیاز.

سر مربی Dean Smith شده است بخت با آسیب به بازیکنان کلیدی اما او امید بر آن دسته از بازیکنان که در حال بازگشت به فرم به اواخر مداخله برای جلوگیری از افت دوباره به SkyBet Championship پس از فقط یک فصل است.

“آنها انعطاف پذیر دسته و به من گفت: چند بار من احساس ما را قوی تر به عنوان فصل در ادامه گفت:” اسمیت که تایید مدافع Kortney کس پیر (کشاله ران) خواهد بود برای بازی روز سه شنبه برابر آرسنال اما در سمت چپ-پشت نیل تیلور (همسترینگ) هنوز در حال مبارزه.

“ما باید بهتر از من فکر کردم داگلاس Luiz عالی بود (برابر اورتون) و جان McGinn بازگشت به تناسب اندام بنابراین ما باید بازیکنانی که خوب بازی دوباره و است که به شما امید به پیروزی در دو بازی گذشته.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید