Aston Villa vs Manchester United زندگی می کنند: نتیجه و واکنش از لیگ برتر ثابت امشب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

یک تکه از تاریخ را برای منچستر یونایتد اما یکی با ارتباط فوری خود را در آینده.

آنها تبدیل به اولین تیم به پیروزی متوالی را در لیگ برتر بازی با سه گل. یک تیم در شارژ در حال حاضر یک نقطه انفرادی پشت لستر نهایی خود را روز مخالفان. در این رای ایالات حتی ممکن است نیاز به پیروزی در این پادشاه قدرت را به مطمئن شوید که از لیگ برتر فوتبال.

در ضمن قهرمانی ممکن است اشاره به استون ویلا. از یک طرف در اسلاید باید تنها دو امتیاز از یک ممکن است 30. ویلا تا به حال حداقل به رقابت پرداختند پس از مستند اما دفاعی مشکلات ثابت قبل از آن و عود آنها به عنوان eviscerated. ایالات گل سه اما این ممکن است شش. یک گروه شکست نخورده در 17 بازی در تمام مسابقات در حال سرشار از اعتماد به نفس.

بسیاری از گذشته ایالات طرف برجسته برنده ترکیب گران قیمت و وطنی. آن قانون و چارلتون کین و Giggs, Van Nistelrooy و بکهام. خود را گلزنان در ویلا پارک به صورت یک ترکیب هزینه £136 میلیون و یکی از آنها آزاد بود. ژانویه امضای برونو فرناندز و زودرس محلی ماسون گرین آنچه در حال حاضر احساس خود را انتظار می رود اهداف است. سپس پل پوگبا دربسته در محیط خود رنسانس با سوم. رکورد خرید شده است reintegrated و بازسازی به عنوان یک متحد بازیکن. شاید این بود که یک عالم صغیر برای پوگبا اخیر اقبال: او با سرفه کردن در اختیار داشتن زمانی که Trezeguet زده ایالات پست در 0-0; بعد او خم یک شات در داخل همان راست به نمره به اولین هدف خود برای 453 روز است.

Fernandes در ضمن در زمان شمارش به هفت گل به همراه پنج کمک او در 10 لیگ. گرینوود شد تنها دومین نوجوان پس از وین رونی به نمره در سه پی در پی در لیگ برتر بازی برای ایران.

ماسون گرین جشن به ثمر رساند در برابر استون ویلا (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

ایران اولین هدف این بود که بحث برانگیز ترین و مستقیما پس از Trezeguet زده درست نقطه عطف. آن را یکی دیگر از مهم اعتصاب به عنوان آنها مساوی با رکورد 13 لیگ برتر مجازات در یک فصل تنظیم شده توسط لستر را به عنوان برندگان و تنزل کریستال پالاس سمت جایی که اندرو جانسون رو یک نبرد مداوم برای حفظ تعادل خود را.

جان ماس’ تصمیم را برآورده نمی کنند با جهانی تصویب. Ezri Konsa تلقی می شد باید از طریق یک pirouetting Fernandes; جایگزین تفسیر شد که پرتغالی ها شروع به پریدن کرد به مدافع بود که صرفا اشتباه با هوش و ذکاوت خود را در رفت و آمد. ستیز آن را به عنوان ایالات می تواند استدلال می کنند بعد چالش توسط داگلاس لوئیز در Marcus Rashford بود بیشتر از مجازات است. بدون در نظر گرفتن خود را No18 تبدیل خود را از 18 نقطه پنالتی در تمام مسابقات Fernandes ارسال په په رینا راه اشتباه است.

گرینوود در جنگ جهاني دوم خود را 16 هدف از این فصل پس از جریمه حرکت مربوط به Fernandes و آنتونی رزمی که belying تصویر او تا به حال برنده توپ را از تایرون Mings. رینا در حال بازی برای بارسلونا قبل از گرین متولد شد اما تجربه ثابت بدون دفاع به حمله از جمله شدت و دقت است. گرین در حال حاضر الهام مقایسه با رابین ون پرسی اما تفاوت آنها در یکی از قابل احترام: تازه وارد خیلی بیشتر دو پا به عنوان یک توانایی نمره از 20 متری با راست خود را نشان می دهد.

پس از آن هارون Wan-Bissaka فرصت از دست رفته به گل اول ارشد هدف از رفتن بخوان گسترده ای از Rashford بذارین. یک آفساید راموس اعمال لمس نهایی به یک Rashford شات و رزمی لرزاند چوب. رینا نجات از Rashford پس از پوگبا ارائه یک دفاع-تقسیم توپ.

فرانسوی, گرچه پیدا نکرد خالص و با بی سهولت پیچش یا حلقه زنی کم شات از 20 متری. یک بار دیگر ایالات برنده شده بود و با مقدار زیادی به یدکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>