Aston Villa vs Man United نتیجه: پنج چیز به ما آموخته به عنوان VAR اجازه می دهد تا ستیز مجازات تماس

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

استون ویلا متحمل شکست دیگری به آنها فشار نزدیک به سقوط از لیگ برتر در پنج شنبه شب و از دست دادن 3-0 در خانه به منچستر یونایتد.

ویلا رفته بود نزدیک از طریق جک گریلیش و Trezeguet قبل از دور طرف در زمان رهبری برونو فرناندز تور مجازات پس از ستیز تصمیم گیری است.

ماسون گرینوود و سپس شکست در یک ثانیه فقط قبل از شکستن و پل پوگبا فر خانه سوم برای قرار دادن ایران در یک فرمانده و موقعیت.

ویلا نصب شده به سختی هر گونه پاسخ در نیمه دوم و لغزش به 19 بعد از Bournemouth, خود جلب کرد پیش از آن در روز.

در اینجا پنج چیز به ما آموخته از بازی در ویلا پارک.

برونو فرناندز به دست آورد و با یک گل در نیمه اول پنالتی در ویلا پارک (2020 استخر)

پوچ و تصمیم گیری های ضعیف

این یک تماس نزدیک در این ویلا بازی: بود و بدتر تصمیم شفیلد یونایتد ‘هدف’ آن داده نشده به عنوان goal-line technology نمی تواند آن را ببینید ؟ و یا آن را مجازات تماس بگیرید در اینجا به صورت متحد و برونو فرناندز?

Fernandes تولید یک قطعه بزرگ از مهارت به چرخش در توپ و محافظت از آن را از مدافع در لبه جعبه, اما آن را به عنوان بسیار به عنوان اتفاق افتاده است.

Ezri Konsa کاشته پای خود را به ایجاد یک بلوک به جای مقابله با کامل مرحله قبل از وجود دارد خواهد بود هر گونه تماس با Fernandes. و آن را به پرتغالی, مرد چرخش که در زمان او بیشتر بر روی Konsa در واقع پله در پا و قطعا آغاز دریافت تماس.

در زمان واقعی با بدن حرکت در جهات مختلف شاید این قابل فهم است که ناپاک و مجازات در ابتدا داده می شود. اما این دقیقا به همین دلیل ما باید در این ویدئو دستیار در حال حاضر به کمک نقطه از زمانی که اشتباهات ساخته شده اند.

آن را به وضوح و بدیهی است نه مجازات. به هر کس در زمین و همه از تماشای بیشتر در صحرا. به جز داور و ور ،

ویلا در تابستان کار

اگر آنها به پایین ویلا احتمالا انتظار به به فروش چند بازیکن – گریلیش خواهد شد بدیهی است یکی است.

یکی دیگر ممکن است تایرون Mings هر چند در برخی از های اخیر نشان می دهد که چیزی نیست که بیش از حد پریشان در مورد.

اما برخی دیگر نشان داده اند که آنها در لیگ برتر کالیبر. Konsa تا به حال به صبر برای شانس خود را است و بازیگر جامد است. Trezeguet دیگری است که نشان داده چشمک می زند از توانایی هر چند نه به طور مداوم به اندازه کافی.

اما داگلاس Luiz مشروع استعداد حامل توپ به یک برنده در اختیار داشتن و سازمانگر یک رهبر در وسط زمین.

برزیل berated هم تیمی خود برای مقابله به سرعت خواستار حرکت بیشتر از آنها خواسته برای سرعت بیشتر در بازی و از لحاظ فنی او بیشتر بود عالی. او را سخت به نگه داشتن در اطراف در ردیف دوم.

عناوین گرینوود اما مرکزی دو اجرای نمایش

ماسون گرین جشن به ثمر رساند در برابر استون ویلا (استخر/خبرگزاری گتی ایماژ)

گرین غیر قابل توقف است در جریان کامل قادر به رفتن را از هر طرف تیر اندازی با هر دو پا به ثمر رساند از نزدیک و یا دور برد.

او احتمالا دریافت سرفصل دوباره پس از این ثابت پس از شبکههای یک چهارم هدف خود را در آخرین سه بازی.

اما ایالات واقعی قدرت خود را به کنترل بازی و بهره برداری از شکاف ویلا سمت چپ یک بار دیگر از مرکزی بیشتر اواز یا موسیقی دو نفری از میلان و Fernandes.

فرانسوی کشیده رشته ها از عمیق و سپس تحت فشار قرار دادند در یک بار تیم خود را در فراز و گل فوق العاده ای هدف است. تیم جدید خود را-mate مشبک درب بازکن, راه اندازی پوگبا هدف و به طور کلی در بر داشت فضای بین خطوط در هر نوبت همیشه به ایران یک شانس را به بازی به جلو نگاه به حمله و دونده در اطراف او.

لیگ قهرمانان فشار

یک نقطه در پشت لستر با چهار بازی به رفتن – که این وضعیت در حال حاضر برای ایالات.

به نظر می رسد به طور فزاینده ای به عنوان اینکه یک چهار نقطه و یک لیگ قهرمانان را تضمین نقطه با آن می تواند به نهایی-بعد شلیک کردن بین دو طرف است.

ایران بسیار دارای شکل و اعتماد به نفس پشت سر آنها و از همه مهمتر اوله گونار Solskjaer به نظر می رسد که بهترین XI.

در مقابل لستر که تا به حال صدمات تغییر شکل گیری و نتایج ضعیف آن را به دنبال بسیار امیدوار کننده برای اولدترافورد به سمت در رفتن و امن جای آنها را می خواهید.

سقوط خواند

آن را مخالف کامل برای ویلا که کاهش یافته و به یک نقطه پیش از آن در روز بعد از بورنموث در زمان یک نقطه و در حال حاضر 19 در جدول چهار امتیاز از ایمنی.

هدف این تفاوت در زمان کمی از ضرب و شتم در اینجا بیش از حد هر چند که به سختی مهم نیست اگر آنها همچنان شکست را به هر نقطه و در همه.

دو گل در شش بازی ها پس از راه اندازی مجدد صحبت می کند جلد به عنوان به که در آن ویلا تلاش کرده اند; با تلاش برای سفت کردن پشت در آمد یک فقدان کامل از حمله به رانش.

و حتی که دفاعی در حل و فصل از دست داده بود در اوایل اینجا با ویلا فرو ریختن ذهنیت به عنوان یک نگرانی برای دین اسمیت به عنوان احتمالی scoreline در شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید