استون ویلا مقابل آرسنال نتیجه: دین اسمیت سمت خود را یک شانس مبارزه ليگ برتر بقا با پیروزی قهرمانانه

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 1 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آن را فقط طول می کشد یک نگاه در شمال ایستاده ردیف تقسیم عبارت از تفسیر پیتر ترکه را 1982 جام اروپا برنده نهایی برای خدمت به عنوان یک یادآوری است که استون ویلا داشته اند بهتر از روز است. اما نه بیش از حد بسیاری به خصوص به تازگی.

آن را بهترین خود پس از ماه مه گذشته بازی کردن نهایی. اگر دین اسمیت می توانست اسکریپت آن را به ندرت رفته اند بسیار بهتر است. منچستر سیتی را خرمن کوبی واتفورد لغو سقوط رقیب را برتر تفاوت هدف و پیشنهاد managerless اورلئانز در سقوط آزاد. سپس ویلا انجام بخشی خود را برای بالا بردن خود را از منطقه سقوط. با یک بازی به آنها سمت راست از روی خط نقطه چین. آنها افزایش یافت به چالش stirringly و خوبی است.

آنها تا به حال ثبت نام نکرده اید لیگ برنده بیش از نخبگان در تمام فصل است. که همه تغییر: در صورتی که آرسنال هنوز هم واجد شرایط در میان نخبگان است. آنها در حال حاضر پایان هشتم نهم یا 10. مسیرهای خود به اروپا را نصف شده است. آنها تنها در قاره رقابت اگر آنها برنده جام حذفی.

اما مورد ضرب و شتم تیم های باکاری سانیا به عنوان توضیح داده شده در اروپا دو بهترین در یک هفته آنها از دست رفته به کسی لگد به طور رسمی در لیگ برتر سوم بدترین. انصاف در آرسنال بودند تخلیه توسط قهرمانانه سوء استفاده و آسیب دیده نیاز به چرخش. اما آنها نیز مواجه پر انرژی و سازمان یافته مخالفان. ویلا دفاع ضعیف بود و متخلخل برای بسیاری از این فصل است. در اینجا نه به عنوان آنها را تکذیب کرد آرسنال یک شات در هدف.

مسلما وجود دارد قابل ملاحظه اجازه دهید زمانی که ادی Nketiah به رهبری نیکولا په په در گوشه ای بر روی پست و آن بازگشت مستقیم به په په رینا. در غیر این صورت کهنه بود و به خوبی محافظت می شود. کشویی Ezri Konsa ساخته شده فوق العاده بلوک برای حفظ اتلتیک بیلبائو را به ضرب گلوله. تایرون Mings ساخته شده ترخیص و پس از ترخیص. وجود دارد مقدار زیادی از حمله به هدف از Arteta زمانی که په په و جو Willock پیوست Alexandre Lacazette, بیلبائو و Nketiah در زمین اما آرسنال مواجه مصمم مقاومت است. ویلای نشان داد که انسجام و تعهد واتفورد به حال فاقد.

آنها همچنین از مد افتاده تعیین هدف است. نه پس برنده در یورو 2000 دارای یک Trezeguet ساخته شده چنین تاثیر در ماه جولای. این احساس اتصالات یک هافبک و وینگر در ترکیب آن است. اسمیت مونتاژ یک گروه با ترکیبی از تکنیک اختراع و سرعت را که ویلا برجسته watchable.

کونور Hourihane چپ پا باعث می شود او یک مجموعه قطعه متخصص و تحویل او خارج نوسانی گوشه. Trezeguet ملاقات آن ضربت نیمه شلیک انعکاس اطراف ویلا پارک به عنوان او اعزام سومین هدف در دو بازی در خانه به پایین گوشه ای از net.

مصر به جبران جک گریلیش تابستان خشکسالی است. کاپیتان باید به ثبت اولین کمک از ماه فوریه زمانی که او فرستاده Keinan دیویس صعودی, روشن,, اما جایگزین اریب یک شات گسترده ای. هنوز نتیجه کاهش شانس این خواهد بود گریلیش آخرین بازی در ویلا پارک به عنوان یک ویلای بازیکن. او سقوط به چمن در سوت پایان بازی خسته توسط bandy-legged تلاش.

او 90 دقیقه بیشتر برای کمک به صرفه جویی در بچگی خود باشگاه است. ویلا بازدید وست هام. واتفورد در آرسنال است. بورنموث خود را ضعف امیدوار به Goodison Park. اما شب هنگام ویلا می تواند رفته اند به پایان رسید و با آنها با فرض استفاده. بر خلاف مصر و شرکت آنها نمی خواهد در معرض بایرن مونیخ در فصل آینده. اما شاید آنها نمی خواهد بازی Rotherham یا.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب