استون ویلا: Final-بعد درام ‘حمله قلبی مسائل’ می گوید: Conor Hourihane

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

کونور Hourihane به نام آستون ویلا به یاد بگیرند که از این فصل مبارزات و فشار در زمانی که مبارزات انتخاباتی جدید آغاز می شود.

ویلای خود را امن لیگ برتر بقا در آخر روز بعد از 1-1 قرعه کشی در غرب هم نگه داشته و آنها را با یک نقطه.

کاپیتان جک گریلیش اخراج آنها به سرب با شش دقیقه قبل از او منحرف دوربرد آندری Yarmolenko شات به خالص خود را به راه اندازی یک پر رو آخر.

اما ویلا بودند که هفت امتیاز از ایمنی به عنوان بازی خود را در برابر کریستال پالاس در 12 جولای برگزار شد برای تکمیل نسخه خود را از فرار بزرگ.

هافبک Hourihane گفته ویلا تلویزیون: “آن بوده است rollercoaster از احساسات با آخرین دقیقه از شکست یو پی اس و فراز و ما نمی شده است سازگار به اندازه کافی در طول فصل است.

“اما بودن در وسط زمین با کارکنان بازیکنان و همه مجروح بیابان در پایان بازی – ما فقط در طول ماه. در زمین نبود اما پس از آن با 15 دقیقه به رفتن را از من گرفته شده و آن را یک کابوس بود زیرا شما نمی توانید بازی را تحت تاثیر قرار.

“ما نتیجه گرفتن و به روز رسانی در هر دقیقه دیگر. هنگامی که شما می آیند و مردم در حال دادن به شما به روز رسانی شد حمله قلبی ،

“من خوشحال هستم که برای باشگاه. این عظیم, عظیم, باشگاه فوتبال و هر کس می داند که ما باید واقعا در این موقعیت. امیدوارم ما می توانیم در این فصل و حرکت رو به جلو است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید