سیارک بزرگتر از لندن چشم به تصویب زمین این هفته ناسا می گوید

دو اشیاء را به پرواز با زمین این آخر هفته در حال عبور با خیال راحت با وجود پیشنهادات که ناسا هشدار داده است که آنها می تواند یک تهدید.

سیارک ها در حال طبقه بندی شده به عنوان “برنامه به طور بالقوه خطرناک” توسط آژانس فضایی, اما این است که نسبتا انعطاف پذیر تعریف است که به سادگی بدان معنی است که آنها می تواند باعث مشکلات در برخی از نقطه در آینده است.

متوقف شده است که تعدادی از داستان ها و گزارش ناسا صادر کرده است “هشدارها” در مورد خطرات ناشی از اشیاء و یا پیشنهادات که اشیاء در حال پرواز در جای گذشته زمین است.

در واقع دو اشیاء شناخته شده به عنوان 2016 DY30 و 2020 ME3 – خواهد بود دورتر از ماه حتی در نزدیک ترین نقطه به زمین است.

پس از آن آنها را حمل بر ما به بقیه سیستم خورشیدی ما به آنها ادامه سفر خود را در اطراف محله ما.

زیرا این اشیاء می تواند نسبتا نزدیک به زمین به عنوان آنها در ادامه سفر خود آنها با توجه به نامگذاری اشیاء نزدیک به زمین و سیارات به طور بالقوه خطرناک” یا PHAs. اما این مهم است که توجه داشته باشید که “به طور بالقوه خطرناک” بخشی از این توضیحات مربوط به سفر خود را در آینده نه این پرواز که اتفاق خواهد افتاد در فاصله آنقدر امن است که اشیاء قابل مشاهده نخواهد بود چه رسد به تهدید.

بزرگتر از دو جسم است 2020ND است که 170-متر در سراسر و طوری شده است که حدود 150 درصد از چشم لندن. در حالی که آن را نسبتا بزرگ شی بر روی زمین آن است که به ویژه بزرگ برای یک سیارک.

آن را در حدود 0.034 AU یا حدود پنج میلیون کیلومتر از زمین است. که بسیار دورتر از ماه است که به طور متوسط از 500 ، 000 کیلومتر دور است.

در حالی که آن را نمی ممکن است به نقطه هر یک از سیارات و آنها را هر گونه تفاوت به زمین در آینده قابل پیش بینی وجود دارد که یک بازدید کننده جدید به آسمان ما است که هر دو قابل مشاهده و مهم است. ستاره دنباله دار Neowise در راه است گذشته زمین در حال حاضر می توان با چشم غیرمسلح دیده اگر آن را به پایان رسیده است حق است.

بر خلاف سیارک جدید ناسا به طور گسترده از اظهار نظر در ستاره دنباله دار Neowise با فضانوردان به اشتراک گذاری تصاویر از جسم و آژانس فضایی دادن اطلاعات در مورد چگونه آن را بهترین دیده می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید