Asos به وعده پرداخت کردند به فروش سنبله در مستند

Asos گفت: آن را بازپرداخت کردند نقدی به دولت پس از فروش آن افزایش قابل توجهی در طول مستند.

در یک بیانیه صادر آنلاین شرکت نشان داد که آن را قادر به پرداخت به لطف “بهبود مداوم در فروش” در ماه مارس, آوریل, مه و ژوئن.

خرده فروش آنلاین نشان داد که گروه خرید و فروش افزایش یافته است 10 درصد به 1 میلیارد پوند در آن زمان دوره است.

“ASOS امروز اعلام کرد تجارت برای چهار ماه تا 30 ژوئن 2020” بیانیه می خواند.

“اولویت اصلی ما از طریق دوره حفاظت از سلامت و رفاه مردم ما و مشتریان ما از طریق جهانی همه گیر و این منعکس شد در سخت اجتماعی فاصله پروتکل اجرا و رعایت سراسر کسب و کار ما.

“در این زمینه ما همچنان به تمرکز بر روی تجارت به صورت پویا و مدیریت عملکرد کسب و کار با دقت.”

این بیانیه در ادامه به اشاره به مدت زمان افزایش فروش به عنوان “P3” و افزود که این افزایش عمدتا به دلیل افزایش در loungewear فروش.


“این آشکار است در ما P3 عملکرد نشان می دهد که بهبود مداوم در رشد فروش از طریق این دوره در کنار مادی بهبود سطح از سود و پول نقد و نسل” آن می افزاید.

Asos ارشد اجرایی نیک بیقتن اضافه شده است که این شرکت تا به حال “چیزهای بسیاری آموخته و اقتباس سرعت” به مستند و آنچه در آن به معنی برای کسب و کار خود را.

وی افزود: “در حالی که ما همچنان با احتیاط در مورد مصرف کننده تاثیر Covid-19 دنبال به جلو ما در مسیر به ارائه قوی در سال در سال رشد سود و بازگشت به مثبت جریان های نقدی رایگان برای تمام سال است.”

این خبر پس از Asos شد متهم به “بازی رولت روسی با زندگی مردم” در طول مستند با توجه به ادعا می کند که شرایط کار برای کارکنان ناامن شد.

در آوریل GMB اتحادیه را متهم به مد آنلاین, خرده فروش از عدم اجرای اجتماعی فاصله با وجود دولت مشاوره و مدعی است که تا به 4000 کارگران در آن انبار در Grimethorpe, Barnsley.

“کارگران گزارش اجتماعی بدون فاصله اقدامات پیچیده مشکلات ناسازگار بودن در سیستم که بدان معنی است که تعداد زیادی از مردم جمع آوری و در یک منطقه کوچک و صدها نفر از کارگران همه شکستن برای ناهار در همان زمان” GMB اتحادیه گفت: مرجع بررسی آن در حال انجام است که گفته می شود پیشنهاد ASOS کارکنان احساس ناامنی در جریان شرایط کاری.

Asos رد این ادعا بیان کرد: “از آنجا که مستند ما معرفی طیف وسیعی از سلامت اضافی و اقدامات ایمنی و بهداشت محیط افسر که برای بازدید از سایت در روز جمعه تایید کرد او خوشحال بود با پروتکل های ما در جای خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>