یک اثر coronavirus همه گیر است که با داشتن خودرو شرکت های لیزینگ است که بسیاری از آنها نمی خواهید برای پایان دادن به قرارداد خود را. به عنوان یک نتیجه شما ممکن است اجاره خود را تمدید به عنوان یک “حسن نیت ارائه میدهد.”

دلیل این است چرا که اقتصاد باعث شده است که فروش خودرو استفاده می شود به سرعت به خزیدن. این بدان معناست که خودروسازان مانند فورد و جنرال موتورز در حال توسل به طور خودکار طول ماشین اجاره با توجه به بلومبرگ.

گزارش: نمایندگی تمدید اجاره به دلیل آنها نمی خواهند به ماشین بازگشت

“آنها نه همکاری با مردم در پایان اجاره نامه” پول متخصص کلارک هوارد می گوید. مشکل این است که آن را باعث دو بار مالی مشتری نمی بپرسید:

  • پرداخت اضافی برای ماه
  • پرداخت برای بیمه اتومبیل (اجباری پوشش کامل به طور معمول)

بعلاوه بسیاری از وسایل نقلیه پارک شده. به پرداخت کامل بیمه اتومبیل شما در حال رانندگی در حال حاضر اتلاف پول کلارک می گوید.

اگر شما به پایان اجاره و آن را به یک وسیله نقلیه شما لازم نیست Clark نشان می دهد که شما را به سه مرحله زیر:

  • نه قبول شرایط جدید: Clark مصمم است که شما به نوبه خود پایین هر فرمت اجاره نامه ارائه شده به شما اگر شما نمی خواهید یک.
  • تماس با تولید کننده خودرو تامین مالی واحد: ارسال یک ایمیل و یک نامه به آدرس رسمی در قرارداد اجاره نامه خود را. “به آنها بگویید اجاره است و شما انجام می شود با آن” کلارک می گوید.
  • اتهام آنها را برای ذخیره سازی: به حول و حوش بگویید لیزینگ شرکت است که شما در حال شارژ روزانه سازی هزینه برای هر روز که آنها را قبول نمی کند خودرو.

افکار نهایی

خط پایین این است که شما نباید همیشه به خودتان پیدا کنید در یک موقعیت که در آن شما را مجبور به پرداخت هزینه برای یک وسیله نقلیه و یا بیمه خودرو خود را فراتر از اجاره نامه در صورتی که تمایل خود را.

اگر شرکت لیزینگ می گوید شما را به رها کردن خودرو خارج جایی است, اما وجود دارد هیچ کس وجود دارد به آن را قبول کلارک می گوید به دریافت خودرو تمیز و سپس مطمئن شوید که شما از خودتان محافظت کنید.

“نگاهی کامل تصویری از نمای داخلی و خارجی خودرو و تعداد زیادی از عکس است.” کلارک می گوید. که راه شما مقدار زیادی از اثبات که شما در وسیله نقلیه را در شرایط خوبی است.

بیشتر منابع از ماشین Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im