اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر سرسام آور است. عملا یک شبه 22 میلیون آمریکایی به پیوست صفوف بیکاران.

بسیاری از کسانی که 22 میلیون آمریکایی بودند برای اولین بار filers برای مزایای بیکاری. همانطور که می دانید روند درخواست برای بیمه بیکاری توسط دولت متفاوت است. و ما در حال دیدن گزارش می دهد که این روند نیست رفتن هموار برای همه.

حتی اگر شما را مدیریت برای موفقیت اعمال بدون دردسر از وزارت کار ایالات متحده می گوید شما نمی بینم خود را برای اولین بار نرخ بیکاری بررسی حدود دو یا سه هفته.

که باعث شد برخی از افرادی که از کار به در نظر گرفتن بهره برداری خود را از 401(k) در حساب های موقت.

در اینجا آنچه شما باید بدانید در مورد وام گرفتن از صفحه 401(k) امروز

تحت شرایط عادی وجود دارد که خروج زود هنگام مجازات اگر شما انتخاب می کنید به برداشت خود را از 401(k) قبل از سن 59.5. این خدمات عبارتند از:

  • استاندارد 10 درصد جریمه برای خروج زود هنگام, مگر اینکه شما در حال 55 ساله یا مسن تر در سال که در طی آن شما خود را ترک کارفرما
  • دولت مالیات بر درآمد
  • مالیات فدرال بر اساس خود را در حاشیه نرخ مالیات بر درآمد

اما به دلیل شدید اقتصادی اختلال در زندگی مردم از coronavirus در حال حاضر شما مجاز به برداشت تا به $100,000 خود را از 401(k) و پرداخت مالیات بیش از سه سال است. به علاوه شما نمی توانید ضربه با 10% خروج زود هنگام مجازات در این زمان.

به عنوان شما می توانید تصور کنید که بسیاری از کارشناسان امور مالی شخصی انجام نمی توصیه یورش خود را 401(k).

“این باید آخرین مالی حرکت می کند نه در اوایل یک” متخصص پول کلارک هوارد می گوید. “زمانی که شما از راه های مقابله با زندگی خود و منابع مالی خود را هنگامی که شما انجام این کار است.”

پس چگونه شما واقعا می دانم که اگر شما به نقطه که در آن یک 401(k) خروج خواهد حس را در خود وضعیت ؟

“اگر به تمام مسائل عملی شما نمی توانید قرار دادن غذا بر روی میز و بدون نقشه کشی پایین برخی از بازنشستگی خود پول” کلارک می گوید و سپس شما احتمالا وجود دارد.

با این همه که اگر وجود دارد یک نقطه روشن در اینجا این است که ما تا به حال یک زمینه ای قدرت به اقتصاد به این همه. پس از بازیابی واقعی خواهد بود زمانی که آن را می آید.

تبلیغات

“این ناامید ساعت که ما در حال رفتن به رفتن برای همیشه. به عنوان تیز و تند و خشن و سریع به این کاهش شده ما را بازیابی بسیار سریعتر از حالت ما را از [رکود بزرگ],” کلارک می گوید.

باید یک برنامه در محل برای مالی تریاژ

همانطور که ما بحث گرفتن پول خود را از 401(k) یک انتخاب است که نباید سرسری گرفته شود. اما ممکن است آن را یک گام ضروری است اگر شما بیکار و مشکل خود را با ارسال درخواست برای مزایای بیکاری.

اگر شما در حال رفتن به این مرحله مطمئن شوید که شما یک طرح جامد در مورد چگونه به صرف پول شما در حال رفتن به منظور جلب کردن.

کلارک یک فرمول برای تعیین که صورتحساب پرداخت می شود هنگامی که شما را محدود به پول است. او را در “مالی تریاژ” سیستم کمک می کند تا شما اولویت بندی هزینه های مربوط به:

  • مواد غذایی
  • مسکن
  • حمل و نقل
  • آب و برق
  • نا امن بدهی (کارت های اعتباری و وام های شخصی)

شما می توانید خود را کامل دلایل که چرا شما باید پرداخت تعهدات خود را در این نظم در این قطعه: چگونه تصمیم می گیرید که به پرداخت صورتحساب برای اولین بار هنگامی که شما را محدود به پول است.

مطالب بیشتر از Clark.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im