در زمانی که بسیاری از بی ثباتی در بازار سهام مردم به دنبال یک پناهگاه امن است. و هیچ چیز می گوید: پناهگاه و ثبات برای پول خود را بهتر از اوراق قرضه پس انداز.

اما در حال حاضر زمان مناسب برای خرید اوراق قرضه پس انداز? پول متخصص کلارک هوارد دارای یک نوع خاص از او می خواهم شما را به نگاه در حال حاضر…

در اینجا چیزی است که شما نیاز به دانستن در مورد اوراق قرضه پس انداز در حال حاضر

اوراق قرضه پس انداز از دولت فدرال آمده در دو طعم: سری EE و سری I اوراق قرضه. شما می توانید خرید هر دو نوع اوراق قرضه در SavingsBonds.gov.

چه سری EE اوراق قرضه ؟

سری EE اوراق قرضه ساده وانیلی صرفه جویی در سند صادر شده توسط وزارت خزانه داری ایالات متحده. آنها از نظر 30 سال و پرداخت یک اسمی نرخ بهره (در حال حاضر 0.10%) در طول این مدت و یا تا زمانی که شما پول نقد آنها را در.

چه سری من اوراق قرضه ؟

سری من اوراق قرضه — “من” مخفف تورم — یک کمی پیچیده تر صرفه جویی در خودرو. وجود دارد در واقع دو نرخ بهره به شما کسب درآمد پول از زمانی که شما خرید یک باند من:

  1. یک نرخ ثابت است که شما می دانید که هنگامی که شما خرید من و اوراق قرضه است که هرگز تغییر تا زمانی که شما آن را نگه دارید
  2. جداگانه نرخ تورم است که تغییرات در هر شش ماه

مانند سری EE اوراق قرضه سری من اوراق قرضه نیز باید 30 سال بلوغ مدت است.

در حال حاضر نرخ کامپوزیت در سری من اوراق قرضه — هنگامی که شما را به حساب هر دو نرخ ثابت و قابل تنظیم-نرخ تورم — است 2.22%.

“چه شما می توانید در حال حاضر در یک سری I اوراق قرضه پس انداز بسیار بهتر از آنچه که شما می توانید بر روی یک CD” کلارک می گوید.

ما رو کامل بنویسید تا در منحصر به فرد این خودرو پس انداز حق در اینجا.

چرا مردم جذب شدن نسبت به سری من اوراق قرضه در حال حاضر ؟

این قابل فهم است که در حال حاضر مردم خواهد بود هجوم آوردند به من سری اوراق قرضه. که نرخ پایه در بالای نرخ تورم است که واقعا جذاب برای بسیاری از.

تبلیغات

و آن را به خوبی می تواند به اثبات می شود یک حرکت هوشمند برای مسافت های طولانی. که چون ظهور اجماع که تلاش های وزارت خزانه داری و فدرال رزرو برای سرپا نگه داشتن اقتصاد ایجاد خواهد شد برخی از ناخواسته شرایطی.

“وجود دارد یک شماره کوچک اما قابل توجهی به اندازه کافی تعدادی از اقتصاددانان بر این باورند که مقدار پولی که دولت فدرال چاپ برای مقابله با محرک قوانین منجر به موجی از تورم” کلارک می گوید. “اگر آنها راست بودن در سری من اوراق قرضه پس انداز را تبدیل به یک تصمیم گیری هوشمند.”

اگر کسانی که اقتصاددانان در اشتباه هستند و ما نمی هر گونه معنی دار نرخ تورم به جلو رفتن شما به سادگی می توانید فروش خود من اوراق قرضه پس از شما آنها را برگزار و برای یک سال.

در این صورت شما فقط می برانند قبل از سه ماه از بهره. و سپس شما می تواند سرمایه گذاری مجدد پول باید یک فرصت بهتر در حال حاضر خود را.

همه در همه, کلارک می گوید او فکر می کند من اوراق قرضه “یک استراتژی مناسب برای استفاده در حال حاضر اگر شما نگران است که تورم در آینده تصویر.”

مصرف کننده قهرمان اشاره می کند که او صاحب برخی از سری I اوراق قرضه است که او در 1990s و او در نظر دارد به نگه داشتن آنها را برای 30 سال تا زمانی که آنها بالغ.

بیشتر داستان برای محافظ در Clark.com

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im