آرسنال مقابل نوریچ زنده: آخرین نمره اهداف و به روز رسانی از لیگ برتر ثابت امروز

آرسنال خوش آمدید نوریچ سیتی به ورزشگاه امارات این بعد از ظهر.

باکاری سانیا به سمت در بهتر ارواح پس از بازگشت به عقب برنده در برابر ساوتهمپتون و شفیلد یونایتد در حالی که Bukayo Saka جدید قرارداد بلند مدت حل و فصل یکی از باشگاه های طولانی مسائل. اما امیدوار است از یک محل در اروپا در فصل آینده هنوز هم به دنبال باریک با توپچی انتهایی ششم قرار داده شده گرگ با نه امتیاز به عنوان ثابت.

تصویر بسیار bleaker برای پایین سنگ نورویچ هر چند با دانیل Farke طرف به ظاهر همه استعفا داد اما به سقوط از لیگ برتر است. قناری را از دست داده اند سه بازی پی در پی پس از فوتبال را سرگیری و هفت امتیاز در رده ایمنی به عنوان ثابت.

43 دقیقه: آرسنال در حال فشار دادن به بالا و در اغلب موارد که مجبور نیست نوریچ به مدت طولانی می گذرد که همواره نتیجه در سمت دور دست دادن اختیار داشتن. تغییر شکل به جای بال عقب ثابت شده زیرک تصمیم از Arteta بیش از حد.

دقيقه 40: آرسنال در حال حاضر با اعتماد به نفس و نگاه قادر به یک پیروزی بزرگ. نلسون دریل یک گوشه را به لبه جعبه که در آن Xhaka اعتصاب اولین بار و متصل هست. توپ مسدود شده در راه آن به سمت پایین گوشه.

هدف!

هدف! آرسنال 2-0 نوریچ (Xhaka) 38 دقیقه

و که به خوبی می تواند بیش از بازی! Luiz می فرستد عالی جارو توپ به Tierney که نقش در بیلبائو در سمت چپ. بهترین گلزن اول و سپس نوبت ارائه دهنده لکه بینی اجرای Xhaka. او آموزش خود را به پایان برساند هر چند پاها از Krul و نوریچ نگاه مورد ضرب و شتم در حال حاضر.

تبلیغات

36 min: نورویچ یک املا از اختیار در پاسخ به رفتن پشت, اما آنها بسیار کمی با آن است. آرسنال برنده توپ در خط میانی و دوباره انتخاب کردن Tierney در فضا در سمت چپ. صلیب خود را تقریبا ملاقات با Lacazette در وسط که کاملا نمی تواند دریافت سر خود را به آن. سمت خانه به خوبی در کنترل در اینجا.

هدف!

هدف! آرسنال 1-0 نوریچ (بیلبائو) 33 min,

یک فاجعه باری خطا از Krul هدیه آرسنال منجر شود. او طول می کشد بیش از حد طولانی برای روشن شدن پس از دریافت یک پاس به عقب و سپس تلاش می کند به فروش بیلبائو با یک ساختگی است. آرسنال بهترین گلزن است که بیش از حد باهوش است که برای سرقت از او را از توپ و سپس سلتنج به یک شبکه خالی است. فاجعه راه رفتن پشت نوریچ.

32 min: نلسون می کند و از یک گوشه ای در سمت چپ ضرب و شتم Aarons و چیدن Lacazette در وسط. دومی را برای اولین بار شات هدایت گسترده ،

تبلیغات

کارت زرد

31 min: Rupp اسلاید در کبللس می شود و دوم نوریچ بازیکن برای رفتن به کتاب است. این ضربه آزاد است کمی بیشتر پس Bellerin عبور. Tettey است که وجود دارد به پشت یک گوشه.

29 دقیقه: Luiz می رود به هدف از یک ضربه آزاد, ضربه فرو بردن تلاش است که پرش فقط قبل از آن می رسد Krul. هلندی به هشدار برای صرفه جویی و نگه داشتن توپ.

28 دقیقه: کبللس است که در قلب هر چیزی در حال حاضر برای آرسنال است. او دریل گوشه سمت لبه جعبه که نوریچ مقابله با. توپ مشغول به کار بازگشت به رئال مادرید loanee که صلیب است فقط بیش از حد بر روی آن به صورت بینام و بیلبائو در پست.

تبلیغات

کارت زرد

27 دقیقه: نورویچ راه اندازی مجدد بازی پس از شکست یک کمی بیشتر انرژی است. آنها را سریع و پا زدن رایگان است که اجازه می دهد تا Cantwell به شلیک از راه دور. آن را مسدود لوئیز و سپس مکلین هک کردن کبللس و می رود به کتاب است.

24 دقیقه: زمان بازی برای اولین بار نوشیدنی شکستن. در جای دیگر 2-0 لستر را در برابر اورتون پس از آرسنال باید یک فرصت بالقوه برای بستن شکاف به روباه. و نیوکاسل در حال 1-0 در بورنموث است که خبر خوبی برای نورویچ, اگر چه آن را به تعداد کمی اگر آنها از دست دادن دوباره امشب.

22 min: یکی دیگر از فرصت برای آرسنال است. کبللس که شده است قابل توجه تا کنون نقش یک اینچ-مناسب توپ بر روی سر Lacazette که تنها می تواند راهنمای تلاش خود را مستقیم در Krul.

تبلیغات

20 دقیقه: نزدیک! تقریبا یک دادزن از گادفری. آرسنال کمی بیش از حد بازی گاه به گاه به عنوان مدافع سرمایه گذاری رو به جلو و رها یک شات از حدود 30 متری که تصادف کردن خارج از پست. مارتینز پرواز خود را راست کردم و هیچ جا در نزدیکی آن است.

19 min: کبللس نقش هوشمندانه از طریق تصویب به نلسون که آسانسور یک صلیب به میانه. بیلبائو وجود دارد برای هدایت یک هدر به سمت هدف اما نمی تواند تولید قدرت به اندازه کافی به ضرب و شتم Krul.

17 دقیقه: در حال حاضر آن را Tierney که جمع آوری در سمت چپ و به نظر می رسد برای کاهش, برای نلسون. نوریچ را مدیریت برای روشن شدن اما این بازی است که هنوز هم با تساوی بدون گل به دلیل آرسنال کمبود محصول نهایی نیست چرا که بازدید کنندگان از.

تبلیغات

15 دقیقه: کبللس دوباره تلاش می کند به بازی در Bellerin با دفاع تقسیم پاس اما این زمان وجود دارد بیش از حد بر روی آن به اسپانیولی. که منطقه ای که Farke نیاز به آدرس اگر طرف خود را به هر چیزی در اینجا.

11 دقیقه: Bellerin است دوباره در پشت, با هکتار از فضا و عبور به سمت Lacazette. توپ ندارد کاملا رها کردن برای فرانسوی و او را تنبیه کنید برای یک ناپاک. اما نوریچ واقعا در تلاش برای مقابله با ثابت رو به جلو اجرا می شود از آرسنال بال پشت در اینجا.

10 دقيقه: یکی دیگر از فرصت مناسب و معقول برای آرسنال است. آنها جلو آمده پایین سمت چپ از طریق بیلبائو که Tierney به سمت چپ خود را, اما به جای انتخاب به قطع و شلیک کنید. او در تلاش است parried توسط Krul و نوریچ زنده ماندن, اما آنها به دنبال به طور فزاینده غرق در زمانی که میزبان حمله.

تبلیغات

8 min: شانس! کبللس نقش یک دوست از طریق توپ به Bellerin که مسابقات را در جعبه و تلاش می کند تا مربع برای یک هم تیمی به جای عکسبرداری از یک زاویه تنگ. Tettey وجود دارد برای رهگیری هر چند و فرصت هدر رفته است. برخی از نشانه های امیدوار کننده در مناطق گسترده ای برای آرسنال در اوایل.

6 دقیقه: توپ flicked برای Pukki که برای یک لحظه به نظر می رسد مسابقه تمیز طریق در هدف. Kolasinac می شود بازگشت به او را نگه دارید اما پرچم است تا برای آفساید به هر حال. نورویچ با توجه به وضعیت به شدت نیاز خود بهترین گلزن برای پایان دادن به هدف خود خشکسالی است.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.

Confimed خط-یو پی اس:

آرسنال: مارتینز Mustafi, David Luiz, Kolasinac, Bellerin, Xhaka, Ceballos Tierney Nelson Lacazette, بیلبائو

نوریچ: Krul, Aarons Godfrey, Tettey Lewis, Trybull, McLean, Rupp, Buendia را از دست, Cantwell, Pukki

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>