آرسنال در مقابل منچستر سیتی نتیجه: 5 چیزهایی که ما یاد گرفتیم به عنوان اتلتیک بیلبائو می فرستد توپچی ها را به فینال

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

آرسنال تولید یک ماموت عملکرد به ضرب و شتم منچستر سیتی 2-0 در نیمه نهایی جام حذفی در روز شنبه.

اتلتیک بیلبائو تضعیف در هدف باز با درخشان در خارج از بوت پایان پس از 18 دقیقه داشتن زودتر حیف و میل یک در یک فرصت است.

شهر نیمه شانس طریق Raheem Sterling و کوین ده بروین و دوربرد اعتصاب از Aymeric لاپورت اما اغلب خود را به امید به ثمر رساند بودند کوتاه که آرسنال رو بدن در راه برای پاک کردن خطوط خود را مکرر.

بیلبائو و سپس مهر و موم شده این بازی با یک گل دوم را در مبارکه گرفت کتاب توپچی ها’ نقطه نهایی.

در اینجا پنج چیز به ما آموخته از نیمه نهایی در ومبلی.

دفاعی اشتباهات

هر دو تیم می خواهم به بازی کردن از پشت, اما نیمه اول بود و یک نمایشگاه در چگونه به انجام این کار.

شکودران مصطفی تقریبا با استعداد Raheem Sterling یک هدف در هنگام از دست دادن توپ در داخل خود منطقه فقط هشت دقیقه در که هکتور Bellerin ایفا کور عبور خود را در سراسر محوطه جریمه که دیدم کوین ده بروین اعتصاب در هدف.

آن را فقط آرسنال هر چند: Aymeric لاپورت بازی بیلبائو خارج نشده و پس از آهسته به فشار بالا و سپس به دور داشتن در تلاش برای بازی کردن فقط پس از زرادخانه هدف است.

Ederson رو در عمل هم عبور مستقیم به یک پیراهن آرسنال و تقریبا اجازه می دهد بیلبائو یا Lacazette به دو برابر سمت خود را منجر شود.

Arteta نقطه شروع

اتلتیک بیلبائو نمرات آرسنال دوم (گتی)

هیچ سوالی وجود دارد که باکاری سانیا است کار را به انجام به بازسازی توپچی ها به خصوص وقتی که می آید به عمیق ترین دو سوم از زمین است.

اما در حمله rookie مدیر یک پایگاه مناسب برای ساخت از.

البته بزرگ علامت سوال خواهد بود که آیا او می تواند حفظ بیلبائو که باید و offload Mesut Ozil است که همین مهم است.

اما بین Gabonese مهاجم کار رای و لینک بازی Alexandre Lacazette فرد توانایی Nicolas په په و انبوه جوانان با استعداد در این باشگاه وجود دارد یک کل خیلی دوست دارم و برای اضافه کردن به.

این نگرش کلی تعهد و مبارزه نشان داده شده در انتهای دیگر از زمین در اینجا بود یک enormous باور نکردنی بهبود—انبوه از شخصیت برای این تیم نسبت به چند سال گذشته—اما بدون شک آرسنال قدرت در حال حاضر حملات خود را تطبیق پذیری و کیفیت.

در از سرما و فشار به کلید

آرسنال تغییر کرده خیلی از بازیش شروع صف در طول Arteta زمان در شارژ و حتی در طول چند هفته گذشته.

تغییر سیستم شده است بسیار مفید و پرداخت سود سهام در ومبلی دوباره—اما برخی از افراد برای دریافت سزاوار تحسین بیش از حد.

Emi مارتینز نشان داده در هر بازی است که او قابل اعتماد و امن جفت دست در هدف; او ممکن است فقدان مطلق قدرت واقعا نخبگان اما خطا شده اند و چند دور بین و که مسلما مهم تر برای آرسنال در این مرحله است.

David Luiz و Lacazette دو نفر دیگر که شدیدا مورد انتقاد قرار گرفت و از سمت چپ به دلایل مختلف در طول راه است اما هر دو واقعا عالی و توپ در ضرب و شتم مرد شهر.

Arteta می خواهید این نمایش به هنجار نه استثنا قابل توجه در آینده است.

استاد و دانشجو

منچستر سیتی مدیر پپ گواردیولا (راست) و آرسنال Mikel Arteta (ایسنا)

Arteta و پپ گواردیولا احتمالا هر دو بود خوشحالم که این بازی به پایان رسیده است و با انجام, با, تمام سوالات در مورد چه مقدار از یکی یاد گرفتم از دیگر دانست و در مورد دیگر برنامه ها و غیره.

حتی پس از, وجود دارد برخی از شایستگی به قطار اندیشه: Arteta خود را داشته باشد افکار و رویکرد در مدیریت اما بخشی از دلیل او رفت و به کار با گواردیولا بود و برای یادگیری از بهترین.

طبیعی است که او باید برخی از صفات مشابه و نیز این که او می خواهم بدانید که چه رویکرد شهر مدیر ممکن است.

دانستن یک چیز است آن را متوقف دیگری است—اما Arteta تاکتیک ها عالی بودند اینجا. از سه هافبک بودن انسان مشخص شده که دفاع کرده بود توپ به باریک و جمع و جور را به پنج برای جلوگیری از ترکیب در نیمه فضاهای این بود که نزدیک به کامل 90 دقیقه از توپچی ها.

که اساسا آنچه شما نیاز به ضرب و شتم یک تیم مانند شهر و همچنین به عنوان عجیب و غریب قطره از ثروت و آرسنال تا به حال به اندازه کافی از هر دو در روز.

نقره رویاهای

شهرستان ها از جام حذفی و از دست رفته خود را در لیگ برتر اما هنوز هم لیگ و جام در جام کمد در این فصل و لیگ قهرمانان در پیش است.

آنها ساخته شده آن را پاک کردن از راه اندازی مجدد که خود را چرخش در لیگ بود در مورد تضمین این بازیکن شد و مناسب برای این بازی های جام, بنابراین این خواهد بود که یک ناامیدی بزرگ و فصل تمام لولا در بازی برگشت برابر رئال مادرید.

همانطور که برای آرسنال آنها در حال حاضر یک فرصت برای مهر و موم اولین قطعه از نقره در سه سال با جام حذفی خود را آخرین آنها جایزه در سال 2017.

حتی نهایی ظاهر خود را دفاع از Arteta پیشرفت تا کنون و انگیزه ای از چه چیزی بیشتر می تواند به دست آورد با توجه به زمان و منابع مالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید