آرسنال در مقابل منچستر سیتی زندگی می کنند: نتیجه و واکنش از نیمه نهایی جام حذفی امشب

پپ گواردیولا همیشه تحسین باکاری سانیا را "استعداد ویژه ای به تجزیه و تحلیل آنچه اتفاق می افتد و پیدا کردن راه

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

پپ گواردیولا همیشه تحسین باکاری سانیا را "استعداد ویژه ای به تجزیه و تحلیل آنچه اتفاق می افتد و پیدا کردن راه حل" که آرسنال مدیر نمایش داده شده در بیانیه اثر را برای نظارت 2-0 نیمه نهایی جام حذفی پیروزی بر منچستر سیتی.

این شاگرد فرود آمد قابل ملاحظه تاکتیکی پانچ در او مربی و تأکید تاثیر او در شمال لندن در یک بازی است که نشان داده شده چقدر مبارزه با اعتماد به نفس و استراتژی او به اجرا در پس گرفتن شارژ در ماه دسامبر.

وجود خواهد داشت چند نفر بیشتر خوشحال برای Arteta از خود را مغلوب همکار با گواردیولا پیش بینی سابق خود دستیار "ایجاد چیزی منحصر به فرد" در آرسنال و "اگر او می تواند پشتیبانی شده توسط این باشگاه در شرایط سرمایه گذاری و گرفتن بازیکنان است که آنها نیاز به آنها را با یک مدعی برای سال آینده."

اگر توپچی ها را به طور کامل و به اشتراک و خود را مدیر آن خواهد بود جنایی نظارت. با منابع محدود و بیهوده بازسازی کار Arteta در حال حاضر خالکوبی بسیاری از عادات خوب در این باشگاه است. شده است که در آشکار در چند ماه گذشته و در صفحه نمایش کامل در ومبلی. آنها نه تنها با ضرب و شتم گواردیولا را نیروی عظیم منهدم کننده آنها این کار را توسط یک حاشیه بسیار بیشتر از این scoreline نشان دهنده.

به عنوان انتظار می رود, شهرستان مالکیت توپ در باز کردن مبادلات با آرسنال کاهش می یابد به مسدود کردن عبور خطوط. توپچی ها را به خوبی به دزدی در اختیار داشتن اما dithered در آن و فاقد یقین یا یک ایده روشنی از چگونه به صدمه زدن به مخالفان خود را. آنها می یابند توپ تنها به آن را به عقب به شهر اما در 16 دقیقه وجود دارد در نهایت برخی از ضامن به همراه خود مبارزه کنند.

اتلتیک بیلبائو جشن به ثمر رساند آرسنال بازکن (گتی)

David Luiz ره افتضاح Aymeric لاپورت ترخیص chesting پایین و رانندگی را به فضای قبل از تهیه با شکوه دفاع تقسیم پاس به اتلتیک بیلبائو. به جلو برداشت قدرت به جای قرار دادن و ارسال تلاش خود را مستقیم در Ederson.

آن را بسیار امیدوار کننده عبور از بازی از آرسنال: مستقیم و با هدف. هیچ گونه ترس آنها تلف شده بود یک فرصت نادر برای تنبیه شهر شد و به سرعت ریشه کن زمانی که آنها پر سر و صدا آنها را دوباره و سه دقیقه بعد این بار با مدرسه قدیمی ساخت بازی است که تا به حال سایه آرسنال در راه است.

بیلبائو هنوز, هدف, اما این بار او سازی فوق العاده half volley گذشته Ederson که رفت در خارج از پست.

وجود 18 عبور درگیر در آرسنال بازکن با 10 بازیکن که شامل چشمگیر کیه Tierney ضرب و شتم را فشار دهید و پیدا کردن Alexandre Lacazette. او توپ را در سمت هکتور Bellerin که به آن ارسال گسترده ای به نیکولاس په په به ارائه یک پیچش یا حلقه زنی متقابل است که ملاقات در پست دور با بیلبائو.

اتلتیک بیلبائو نمرات آرسنال دوم (گتی)

آرسنال جلوتر بودند و در حقیقت باید به زمان استراحت بیشتری کوسن. لاپورت خوش شانس بود برای فرار با یکی دیگر از خطا بودن تبدیل به سود توسط Arteta طرف قبل از Ederson نیز رها که shanked ترخیص نمی تواند کار به په په با بیلبائو.

پس از نامشخص شروع به آرسنال می توانست 3-0 به خوب است. آنها تا به حال سه عکس در هدف در افتتاح 40 دقیقه – به عنوان بسیاری از آنها موفق شده بود در سه جلسات قبلی با شهر ترکیب شده است. علاوه بر این, آنها تا به حال خفه گواردیولا مردان اجازه می دهد آنها را به لذت بردن از هر نوع ریتم و کاهش آنها را به صفر تلاش در هدف اول 45.

شهرستان بالا برده و خود را توهین آمیز پرخاشگری در آغاز دوره دوم اما نیمه تنها می تواند مستقیم کوین ده بروین توپ در سراسر جعبه فقط گسترده است. Riyad Mahrez پیچ خورده Ainsley میتلند-نیلز برای قطع شد اما خنثی قوی امیلیانو مارتینز ، ده بروین طفره رفت دیوار با یک ضربه آزاد, اما تنها می تواند حرکت آن را به سمت تور.

با شهر هل دادن برای این گل آرسنال تا به حال شانس خود را برای افزایش راحتی در بازی نهایی خود را با تصویب شد و یک شکست پس از شکست. است که تا زمانی که Tierney پاشیده مقداری بیشتر درخشش در روبرو می شوند. آن پاس که موجب گل اول و او در بر داشت په په با یک توپ بلند بالا سمت چپ از عمیق برای دوم.

آرسنال رکورد امضای آن برگزار شد تا در نیمه راه خط یک با Tierney حمایت از او و سپس هدف قرار دادن یک لذت برای اولین بار کشویی به انتشار بیلبائو. مهاجم بی رحمانه چاک دار اعتصاب خود را بین Ederson پاها برای قرار دادن آرسنال 2-0 تا یک scoreline که flattered شهرستان.

Arteta تزریق شده بسیار به این تیم در حال حاضر از جمله توانایی برای جذب فشار با هر تار و پود – همانطور که دیده شد در برابر لیورپول و در اینجا بار دیگر در ومبلی. و یا به عنوان گواردیولا قرار داده و آن را در خود را قبل از مسابقه ارزیابی: "آنچه من می بینم در بازی های خود را و چگونه آنها را جشن می گیرند که چگونه آنها را برای مبارزه با هر توپ تک آنها ایجاد چیزی خاص برای این باشگاه است. همه دعوا برای هر یک از دیگر."tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب