Armie Hammer و الیزابت اتاق های در حال طلاق گرفتن بعد از 10 سال از ازدواج

Armie Hammer و الیزابت اتاق های در حال طلاق گرفتن بعد از 10 سال از ازدواج.

روز جمعه با من تماس را با نام بازیگر اعلام کرد در Instagram که جفت جدا کرده و پس از “13 سال به عنوان بهترین دوستان soulmates همکاران و سپس پدر و مادر است.”

“آن سفر باور نکردنی است, اما ما تصمیم گرفتیم برای روشن کردن صفحه و حرکت از ما ازدواج” چکش زیر نویس یک عکس از زن و شوهر از زمانی که آنها جوان بودند. “همانطور که ما وارد این فصل بعد فرزندان ما و ارتباط به عنوان co-پدر و مادر و دوستان عزیز باقی خواهد ماند ما در اولویت است.

“ما درک می کنیم این اخبار کادمیم به گفت و گو اما در جهت منافع فرزندان ما و خانواده ما در حال درخواست برای حفظ حریم خصوصی و محبت و عشق در طول این زمان.”

علاوه بر درخواست برای حفظ حریم خصوصی 33 ساله معلول نظرات در پست.


اتاق مشترک همان بیانیه خود Instagram, که همچنین دارای دیدگاه غیر فعال است.

چکش و اتاق, 37, عروسی مه 2010. آنها دو فرزند با هم, دختر, هارپر فضل پنج و فورد داگلاس ارمند ،

سابق زن و شوهر شده بود quarantining هم با بقیه خانواده خود را در جزایر کیمن در میان coronavirus بیماری همه گیر.

در آوریل اتاق توضیح داد که در Instagram که خانواده تا به حال نه در اصل برنامه ریزی شده به قرنطینه در این جزیره در دریای کارائیب بود اما در نهایت تصمیم گرفته شد بهترین تصمیم برای “ایمنی و بهداشت خانواده ما”.

“ما در حال حاضر قرنطینه در گرند کیمن که نبود برنامه ریزی شده زمانی که ما به سمت چپ لا پنج هفته پیش به نیویورک برای پیش نمایش @minutesbway,” اتاق نوشت. “با توجه به محدودیت های مسافرتی مدرسه تعطیل و این واقعیت است که ما برنامه ریزی می شود در اینجا با خانواده گسترده ما دو هفته بعد برای شکستن بهار ما ساخته شده است این تصمیم برای سلامت و ایمنی از خانواده ما است.

از اتاق Instagram داستان نشان می دهد که کودکان زن و شوهر, نوشیدن, از نارگیل در ساحل آن به نظر می رسد او هنوز در این جزیره است. آن است که در حال حاضر روشن اگر چکش است که هنوز نیز وجود دارد.

خبر از زوج طلاق می آید پس از آنها به تازگی جشن 10-سال سالگرد عروسی.


“10 سال ازدواج, 12 هم 13 سال به عنوان بهترین دوستان” اتاق زیر نویس یک عکس از این زوج در روز عروسی خود است. “سالگرد مبارک عشق من. من فراتر از آن سپاسگزار برای شما این دهه ما خانواده و dreamiest جمعه شب سالگرد غروب آفتاب است.”

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>