اپل دیده بان ردیابی خواب: چگونه به روز رسانی جدید شما را تشویق می کند برای رسیدن به تخت

“ما زمان زیادی را صرف یادگیری در مورد علم خواب” کوین لینچ, معاون رئیس جمهور از فن آوری های اپل, به من می گوید. ما در حال صحبت کردن در تلفن در چند روز پس از هفته گذشته به سرعت گام جم بسته بندی شده در شبکه جهانی توسعه دهندگان کنفرانس سخنرانی که در آن شرکت نشان می دهد که چه نوآوری تحویل داده خواهد شد بعد از آن در سال برای آی فون, اپل, تلویزیون اپل, مک و اپل دیده بان.

این بخش در پیشرفت های آینده به Apple Watch در مورد ساعت مچی جدید, چهره ها, بهبود مسیریابی برای دوچرخه سواران در ساعت نقشه های نرم افزار, سرد شستن دست برنامه است که متوجه هنگامی که شما در حال شستن دست های خود را و آنچه مسلما بزرگترین به روز رسانی: نظارت بر خواب.

آن را به طور گسترده ای اذعان کرد که خواب یکی از ارکان اصلی سلامت, بنابراین هر چیزی که می تواند شما را تشویق به گرفتن به اندازه کافی خواب یک برنامه به طور بالقوه مهم بهره مند شوند.

من شده است با درخواست مدیران اپل در مورد خواب ردیابی در سازمان دیده بان برای سال در حال حاضر و همیشه از این شرکت خریداری Beddit یک شرکت است که باعث می شود خواب دستگاه ردیابی که در اسلاید زیر تشک در سال 2017.

در حال حاضر آن را به یک واقعیت و آن را با این نسخهها کار فقط از مچ دست خود را. جدید نرم افزار خواب خواهد رسید با تماشای عامل نرم افزار watchOS 7 این پاییز. از آن خواهد شد کار بر روی اپل دیده بان سری 3 و یا بعد.

اما در جایی که دیگر خواب ردیابی برنامه های کاربردی تمرکز فقط در خواب قسمت اپل دخالت آغاز می شود قبل از آن. لینچ توضیح می دهد که تمرکز “است که واقعا در مورد گرفتن به اندازه کافی خواب و نکته اصلی در مورد این مشکل از رفتن به رختخواب. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که در جهان برای منحرف کردن اذهان ما و اشغال توجه ما است. حمایت از مردم در مدیریت است که انتقال است که در آن سحر و جادو است.”

بنابراین شما در تنظیم برنامه خواب با انتخاب یک خواب و تعداد ساعت خواب شما امیدواریم که برای رسیدن به. شما می توانید اضافه کردن پارامترهای اضافی مانند انتخاب یک لیست پخش از موسیقی آرام تنظیم هر خانه هوشمند روشنایی اضافه کردن یک مدیتیشن برنامه برای قبل از خواب و فعالیت و…. اما که همه شما باید انجام دهید – شما لازم نیست به آن بگویید که شما در واقع رفتن به رختخواب به عنوان مثال.

روند سود حاصل از این واقعیت است که آی فون و اپل دیده بان در حال حاضر آشنا عناصر در زندگی مردم است. “افتخار ما با آی فون و اپل دیده بان است که ما در حال حاضر در حال حاضر با مردم و ما می توانیم با استفاده از برخی از این لحظه به کمک آنها به طوری که آنها می توانید تمرکز خود را بیشتر به سمت رفتن به خواب. راه ما این بود که ما ساخته شده است چیزی به نام باد کردن.”

به عنوان زمان کنه نزدیکتر به انتخاب خود را قبل از خواب به صفحه نمایش بر روی آی فون خود را و اپل واچ تبدیل به دیمر. آیفون حرکت به باد پایین صفحه نمایش است که به آرامی شما را به یاد خواب در حال آمدن است و شما ارائه می دهد انتخاب خود را قبل از خواب فعالیت های.

تیم کوک آدرس نژادی و بی عدالتی در اپل کنفرانس های مجازی

در نهایت تماشای صفحه نمایش خاموش می شود و تنها نشان دادن رنگ پریده, ساده, ساعت دیجیتال صورت اگر شما آن ضربه بزنید و ساکت کردن این اطلاعیه که در غیر این صورت به نظر می رسد. لینچ می گوید اپل یافت می شود که با استفاده از سیستم عامل خود را برای تغییر رویکرد روان برای رفتن به رختخواب بود به خصوص مفید است و این تیم به دنبال ارائه چیزی یافت نشد در خواب, برنامه ایجاد چیزی فراتر از اطلاعیه ها.

هنگامی که شما در حال خواب, ساعت اپل با استفاده از شتاب سنج برای پیگیری میکرو-حرکات مانند ظهور و سقوط نفس خود را که نشان می دهد که آیا شما در حال بیدار یا خواب. دیده بان نوری ضربان قلب مانیتور پس از آن می توانید ضربان قلب خود را به عنوان شما خواب بیش از حد. تمام اطلاعات آن را gleans ذخیره شده در آی فون سلامت برنامه اگر برنامه خواب در دیده بان همچنین نشان می دهد چه مدت شما خواب شب گذشته شب قبل در هفته گذشته ،

ساعت اپل دارای یک زنگ خطر است که طراحی شده است برای بیدار کردن شما به آرامی یا با صدا یا با ظریف اما به طور فزاینده مصر ضربه بزنید بر روی مچ دست اگر شما تماشای سکوت تنظیم شده باشد. این دارای این مزیت است که آن را بر نمی آید یک slumbering تخت خواب همراه است.

سازمان دیده بان خود را خوش آمد می گوید شما با یک صفحه نمایش است که cheerily خواسته های شما خوب صبح نشان می دهد که سطح باتری در صورتی که شما نیاز به شارژ و آب و هوا امروز. همه در متن بنابراین شما می توانید آن را بخوانید حتی اگر شما به عنوان لینچ می گوید: کمی تار به عنوان شما را از خواب بیدار.

اپل ادعا می کند که عمر باتری در اپل واچ 18 ساعت هر چند من به طور کلی پیدا کردن من باید 40 درصد باتری به سمت چپ در پایان روز. این شرکت می گوید شما نیاز به 30 درصد باتری یک ساعت قبل از رفتن به رختخواب به مطمئن شوید که از گرفتن از طریق شب. کمتر از آن و شما خواهید دید یک یادآوری برای شارژ آن را قبل از شما به نوبه خود در. بیشتر از این است و می توان آن را شارژ در صبح در حالی که شما در حمام می گویند.

برخی از خواب برنامه های بسیار خاص حفاری به این که آیا شما در نور, عمیق یا خواب REM. لینچ نشان می دهد که در شرایط خواب متحده ارتباط از آمار های مختلف است نه جهانی توافق کردند و هنوز در حال تحقیق در مورد چگونگی REM متحده و عمق خواب مربوط به سلامت کلی. به علاوه پایگاه قضاوت فقط در جنبش ممکن است به اندازه کافی دقیق برای اپل. لینچ می گوید: “در آزمایش ما دریافتیم این است که آن را بسیار دشوار است برای درک آنچه که در مغز خود را از یک دستگاه که خواندن سیگنال های الکتریکی را از مغز خود را.”

اپل به عمد متمرکز فقط در این که آیا شما به خواب رفتن یا نه. این ناشی از یک تمایل به جلوگیری از قریب به اتفاق کاربران با اطلاعات.

“در هر یک از این ماجراهای ما در زمانی که ساختمان همه چیز در اینجا ما بپرسید چه چیزی را بیشتر, تفاوت, برای افرادی که از جریان اصلی چشم انداز آسان خواهد بود, مفید, و توانمند سازی,” لینچ توضیح می دهد.

اپل رویکرد او می گوید: “از نظر اندازه گیری خود را و این است فلسفه ای که ما استفاده می شود در سراسر ساعت اپل است که برای تقویت رفتار مثبت. برای مثال ما تبریک می گویم مردم در جلسه خواب خود را به اهداف بنابراین اگر شما در تنظیم یک هدف از خواب برای برخی از تعداد ساعت و شما در حفظ و ضربه زدن به این هدف و یا بیش از آن اپل دیده بان را تبریک می گویم شما در آن است. اگر شما نمی شما را برآورده خواب اهداف و سپس آن را ندارد هر چیزی می گویند.”

اپل تمرکز بر سلامت شده است مرکزی برای سازمان دیده بان اپل از اول آوریل 2015, زمانی که نوری ضربان قلب مانیتور گنجانده شد برای اطمینان از دقیق شمارش قدم ها و کالری است. در طول سال, سازمان دیده بان آموخته است به هشدار می دهند هنگامی که پوشنده لباس ضربان قلب غیر منتظره بالا می رود و یا کم و اضافه شدن قابلیت به ثبت ECG. نظارت بر خواب است آخرین بهداشت علاوه بر.

اگر چه این نرم افزار خواب نمی رسما وارد تا پاییز وجود دارد یک نرم افزار بتا نسخه موجود از ژوئیه.

شده اند وجود دارد شخص ثالث خواب برنامه های موجود برای سازمان دیده بان اپل برای سال, از جمله برخی که در حال انجام و موثر است. اما اثر اپل از جمله برنامه خود را در سازمان دیده بان به نظر می رسد به احتمال زیاد منجر به افزایش آگاهی از چنین برنامه ها و در نهایت یک گسترده تر درک اهمیت گرفتن خواب یک شب خوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>