اپل خود را نشان می دهد بهترین برنامه ها و بازی های سال به عنوان بخشی از جایزه طراحی

اپل نشان داده است آن برنامه های مورد علاقه و بازی های سال, به عنوان بخشی از آن سالانه جایزه طراحی.

این شرکت معمولا دارای جایزه طراحی اپل به عنوان بخشی از آن در کنفرانس توسعه دهندگان جهانی. در این سال رخ داده است که عملا به عنوان یک نتیجه از coronavirus مستندات – و به طوری که جوایز.

هشت برنامه ها و بازی ها انتخاب شدند, توسط اپل به عنوان بخشی از جوایز بسیاری از تمرکز بر روی توسعه دهندگان کوچکتر.

اعلام می آید در میان افزایش تمرکز در فروشگاه App به عنوان هر دو توسعه دهندگان و تنظیم کننده سوال که آیا اپل با استفاده از تسلط خود را از پلت فرم به درمان توسعه دهندگان ناعادلانه.

اپل استفاده شده در این کنفرانس به اعلام سیاست های جدید است که اجازه می دهد توسعه دهندگان به تجدید نظر در فروشگاه App سیاست به عنوان بخشی از تلاش برای پرداختن به این نگرانی ها.

در میان برندگان 2020, جوایز, برای, برنامه یکی با تمرکز بر انیمیشن یکی موسیقی یکی دیگر از ساخته شده است در اطراف عکس و ویرایش ویدئو و آخرین ساخته شده است برای طراحان به استفاده از برای معماری و طراحی فنی.

این بازی شامل دو برنامه که منتشر شد به عنوان بخشی از اپل, گذرگاه طاقدار, شرکت آبونمان خدمات است که اجازه می دهد تا بازیکن را به پرداخت یک هزینه ماهانه به عنوان بسیاری از حق بیمه خود را بازی به عنوان آنها می خواهند.

اپل با تمجید از برنامه ها و بازی ها برای ساخت بسیاری از سیستم عامل ستایش استفاده از همه چیز از آن Api برای توسعه دهندگان سخت افزاری مانند اپل مداد.

“هر سال برنامه و بازی توسعه دهندگان نشان می دهد استثنایی ساخت و ما ارج نهادن به بهترین بهترین ها” گفت: Ron Okamoto, سیب, معاون رئیس جمهور در سراسر جهان توسعه روابط, در بیانیه ای.

“دریافت یک سیب جایزه طراحی ویژه و قابل ستایش موفقیت. گذشته honourees را ساخته اند برخی از قابل توجه ترین برنامه ها و بازی ها در تمام زمان. از طریق چشم انداز خود را تعیین و استانداردهای سخت برنده توسعه دهندگان الهام بخش نه تنها همسالان خود در اپل توسعه دهنده جامعه اما همه ما در اپل بیش از حد.”

برنده برنامه جوایز بودند تاریک خانه عکس و ویدئو ویرایشگر; Looom که اپل به عنوان “یک انیمیشن زمین بازی است که طول می کشد با الهام از موسیقی ایجاد ابزار”; Shapr3D فنی طراحی نرم افزار; و StaffPad است که مورد استفاده برای ایجاد نوشته موسیقی نمادهای به دیجیتال موسیقی ورق.

بازی جوایز شامل Sayonara وحشی قلب اپل بازی های آنلاین بازی که برنده یکی دیگر از اپل جوایز در پایان سال گذشته است. سه نفر دیگر آسمان: فرزندان نور; آهنگ شکوفه; و که در آن کارت های سقوط آن نیز در اپل بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>