خرید رپورتاژ

Apple iPhone 12 Pro Max 5G
EverythingApplePro و XDA حداکثر Weinbach موفق به گرفتن دست خود را بر روی آی فون 12 Pro Max 5G CAD ارائه تایید آن iPad Pro-مانند لبه های صاف به عنوان به خوبی به عنوان یک ساخته شده است در LiDAR اسکنر. در حال حاضر اپل به نظر می رسد نگه داشتن چهره ID/عمق واقعی دوربین درجه یک البته کمی کوچکتر است هر چند زیر نمایش سنسور ID لمسی می تواند یک احتمال است. در ادامه مطلب به صورت تصویری و اطلاعات بیشتر.یک چیز به یاد داشته باشید این است که این گوشی صفحه نمایش تمدید شده است را به “چانه” از دستگاه که بدان معنی است که آن را در نزدیکی گودی-کمتر از شکاف. این مدل همچنین به نظر می رسد به یک پنجره مشبک بلندگو های مختلف طراحی است که کمک می کند تا بهبود حجم دادن به آن حداقل 10 تا 15 درصد دست انداز در بلندی. آنتن خود را در گروههای در لبه ها نیز گسترده تر برای کمک به بهبود 5G اتصال در حالی که سیم کارت سینی منتقل شده است در کنار حجم چوب زیر گهواره به جای درست در کنار دکمه قدرت. هوشمند اتصال به شما اجازه به طور مستقیم اتصال لوازم جانبی مانند صفحه کلید و غیره.

فروش

Apple iPhone 11, 128GB, Black - Fully Unlocked (Renewed)
اپل آی فون 11 128GB Black – Fully Unlocked (تجدید)

  • به طور کامل باز شده و سازگار با هر حامل انتخاب (به عنوان مثال AT&T, T-Mobile, Sprint, Verizon آمریکا-سلولی, کریکت, مترو, و غیره.).
  • دستگاه نمی آیند با هدفون یا سیم کارت. آن را شامل یک شارژر و کابل شارژ که ممکن است عمومی که در این صورت از آن خواهد شد UL یا Mfi (ساخته شده برای آی فون) تایید شده است.
  • بازرسی و تضمین شده است برای به حداقل لوازم آرایشی و بهداشتی خسارت آن قابل توجه است هنگامی که دستگاه برگزار می شود در طول سلاح.
  • با موفقیت به تصویب تمام آزمون تشخیصی است که تضمین می کند مانند-قابلیت های جدید و حذف قبل از هر کاربر اطلاعات شخصی.
  • تست سلامت باتری و تضمین شده است برای به حداقل ظرفیت باتری از 80 درصد است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de