Apple iPhone 12 Mockup iPad Pro
عکس های اعتباری: Jin فروشگاه
ما فقط چند ماه دور از رسمی آیفون 12 آشکار است که انتظار می رود اتفاق می افتد برخی از زمان در ماه سپتامبر در یک سیب رویداد مطبوعاتی. به همه چیز لگد کردن این هفته نیوزیلند مبتنی بر اپل حق بیمه نماینده ی فروش جین فروشگاه به بیرون درز برخی ادعا mockups مبتنی بر CAD models. آنها نشان می دهد که پایه 5.4″ آیفون 12, 6.1″ آیفون 12 Max 6.1″ آیفون 12 نرم افزار و بزرگترین مدل 6.7″ آیفون 12 Pro Max. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.این قالب بر اساس CAD مدل نیز نشان می دهد که دکمه های جانبی و همچنین شکاف. همانطور که می بینید این شایعه لبه های صاف که برای اولین بار دیده می شود بر روی آی فون 4 طراحی و سپس 2020 آی پد نرم افزار نشان می دهد تا در این mockups. یک چیز به یاد داشته باشید این است که این mockups آمد از یک ساز مورد بنابراین شکاف اندازه ممکن است کاملا دقیق از آنها نیست یک جزء حیاتی ترین مورد آی فون.

Apple iPhone 11, 128GB, Black - Fully Unlocked (Renewed)
اپل آی فون 11 128GB Black – Fully Unlocked (تجدید)

  • به طور کامل باز شده و سازگار با هر حامل انتخاب (به عنوان مثال AT&T, T-Mobile, Sprint, Verizon آمریکا-سلولی, کریکت, مترو, و غیره.).
  • دستگاه نمی آیند با هدفون یا سیم کارت. آن را شامل یک شارژر و کابل شارژ که ممکن است عمومی که در این صورت از آن خواهد شد UL یا Mfi (ساخته شده برای آی فون) تایید شده است.
  • بازرسی و تضمین شده است برای به حداقل لوازم آرایشی و بهداشتی خسارت آن قابل توجه است هنگامی که دستگاه برگزار می شود در طول سلاح.
  • با موفقیت به تصویب تمام آزمون تشخیصی است که تضمین می کند مانند-قابلیت های جدید و حذف قبل از هر کاربر اطلاعات شخصی.
  • تست سلامت باتری و تضمین شده است برای به حداقل ظرفیت باتری از 80 درصد است.

Apple iPhone 12 Mockup iPad Pro
Apple iPhone 12 Mockup iPad Pro
Apple iPhone 12 Mockup iPad Pro