اپل رویداد 2020: آنچه که ما انتظار می رود برای دیدن در WWDC, از جمله آی فون به روز رسانی و جدید مکینتاش است که می تواند تغییر تاریخ آن

اپل در مورد برگزاری بزرگترین نرم افزار رویداد از سال آشکار به روز رسانی نرم افزار برای هر یک از آن سیستم عامل و محصولات است.

اما این عناوین ممکن است در مورد نرم افزار در همه, اما به جای یک تغییر عمده در آن مکینتاش است که می تواند یکی از بزرگترین تصمیمات همیشه در تاریخ از خود لپ تاپ ها و کامپیوترهای رومیزی است.

این رویداد نیز در میان پرسش ها و نا امیدی از توسعه دهندگان و تنظیم کننده که استدلال می کنند که این شرکت در برنامه ذخیره شده است رفتار ناعادلانه.

در اینجا این است که همه چیز را که ما انتظار داریم به اتفاق می افتد در روز دوشنبه زمانی که تیم کوک و همکارانش را در این مرحله برای سخنران این هفته. در این سال آنها را انجام خواهد داد تا عملا برای اولین بار.

iOS, MacOS, tvOS و WatchOS به روز رسانی

اپل به روز رسانی نرم افزار خود سیستم عامل هر سال است و همه اما تایید کرد که هر یک از آنها دریافت خواهد شد از ویژگی های جدید این زمان در اطراف بیش از حد.

آنچه نشت وجود داشته اند و پیشنهاد کرده اند که این تغییرات ممکن است تا حد زیادی آنچه انتظار می رود و شده اند وجود دارد تعداد کمی از آنها. در سال های اخیر این شرکت با نگاه به سرکوب

جدید WatchOS ابزار در حال انتظار برای تمرکز بر تناسب اندام, به عنوان مثال با برخی از شایعات نشان می دهد این شرکت ممکن است در نهایت ادغام خواب ردیابی است. iOS می تواند بهبود بیشتر صفحه نمایش است که در خدمت به عنوان مرکز آی فون و آی پد در حال تغییر آن فقط از یک شبکه از برنامه را به یک کمی بیشتر در صفحه پویا با ویدجت ها و دیگر ویژگی های غنی است.

چگونه چشمگیر و قابل توجهی این تغییرات می تواند بستگی دارد تا حد زیادی در چگونه به خوبی اپل مهندسین اند قادر به کار از راه دور و چه خوب است که به احتمال زیاد برای ادامه – اپل معروف نه راه اندازی از راه دور کار کرده است و تا به حال برخی از مشکل تنظیم به زندگی تحت مستند. به عنوان مثل برخی از تغییرات عمده ممکن است برگزار می شود.

این شرکت همچنین ممکن است علاقه مند به تمرکز بر روی عملکرد و ثبات به جای رادیکال ویژگی های جدید داده شده است که آخرین نسخه از سیستم عامل iOS و MacOS باید هر دو آمده و تحت بررسی برای اشکالات و مسائل دیگر. همه از اپل بزرگ سیستم عامل در حال حاضر نسبتا قدیمی و خیلی بزرگتر ویژگی ها شاید بعید است.

جدید مکینتاش

اما بزرگترین از همه به روز رسانی است که نمی تواند در مورد نرم افزار و یا نه کاملا. به جای شایعات پیشنهاد کرده اند که اپل می تواند در مورد به سرانجام پرده آن تعویض به پردازنده های ARM و به دور از اینتل.

این اعلام در یک نرم افزار کنفرانس را کامل حس داده است که توسعه دهندگان را مجبور به کار برای اطمینان حاصل شود که برنامه های خود را و محصولات کار با اپل جدید معماری.

چنین تغییر تنها یک بار اتفاق افتاده است قبل از نزدیک به 15 سال پیش زمانی که آن را روشن از PowerPC به Intel. سپس آن مک کسب و کار بسیار کوچکتر و محصولات دیگر مانند آی فون حتی وجود داشته باشد و آن را به سادگی تعویض بین دو شخص ثالث شرکت های معنی است که این تغییر به احتمال زیاد حتی بیشتر قابل توجه است.

سوئیچ است که انتظار می رود به انواع بهبود عملکرد مانند زندگی بهتر باتری و پردازنده سریع تر. آن همچنین می تواند تغییرات به سیستم عامل از راه های دیگر از سخت افزار خواهد بود و بیشتر شبیه به iPad و آی فون از آن شده است در گذشته است.

فروشگاه App تغییرات ؟

در روزها و هفته های در حال اجرا تا به WWDC اپل مواجه شده است و انتقاد در طول راه آن را اجرا می کند سیستم عامل خود را از هر دو رگولاتور در آمریکا و اروپا و همچنین به عنوان توسعه دهندگان و شرکت ها را که برنامه برای آنها. منتقدان استدلال کرده اند که این شرکت با سوء استفاده از تسلط خود را بر روی آی فون و از فروشگاه App که در آن استفاده شده است به ناعادلانه ترویج خدمات خود را و یک برش از معاملات است که توسعه دهندگان می گویند که آنها سزاوار نیست.

اپل در حال حاضر در پاسخ به این نگرانی ها کمی با یک گزارش جدید که پیشنهاد بیشتر از درآمد تسهیل فروشگاه App نیست در واقع از طریق اپل سیستم های پرداخت. در حالی که نه به طور خاص آدرس یا ضد تراست تحقیق و یا توسعه دهنده ناآرامی آن به نظر می رسد به طور خاص با هدف کسانی که استدلال می کنند که این شرکت اقدام ناعادلانه.

این شرکت ممکن است را انتخاب کنید تا آدرس آن را دوباره به عنوان WWDC همچنان ادامه دارد. و همچنین به عنوان کلیدی که در آغاز این هفته آن را نیز نگه می دارد جلسه با توسعه دهندگان که طی آن ممکن است را انتخاب کنید تا آدرس آن سرخوردگی.

البته این تهدید ممکن است بسیار بد خواهد بود اگر WWDC برگزار می شد در زندگی واقعی وجود دارد نمی توان فرصت ها را برای توسعه دهندگان به هم و بحث در مورد این مسائل و یا هر گونه پاسخ به آنها. اما این رویداد با اینحال به عنوان یک سازماندهی نقطه برای توسعه دهندگان و بحث از شرایط کار خود را با اپل.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید