اپل آی فون به ارمغان می آورد خدمات تعمیر به اروپا اجازه می دهد مردم را شکسته تلفن های ثابت در خارج از نوار نابغه

اپل نورد مستقل خود را تعمیر برنامه در سراسر اروپا است.

این سرویس اجازه می دهد تا کوچکتر مغازه ها برای دریافت نگه دارید از رسمی قطعات و دستورالعمل های تعمیر اپل بدون نیاز به پرداخت هزینه های پرهزینه است که به طور سنتی با بخشی از اپل برنامه.

آن را در حال حاضر نورد در ایالات متحده است. اما آن را در حال حاضر گسترش بیشتر به 32 کشور اروپایی و همچنین کانادا.

هنگامی که آن را به بازار معرفی شد در سال گذشته آن را به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک پاسخ به “راست به تعمیر” جنبش که استدلال می کند که شرکت هایی مانند اپل را ساخته اند آن را بیش از حد دشوار است برای مشتریان به تعمیر خود به خود گوشی.

کوچکتر و مستقل مغازه ها استدلال می کنند که آن را ناعادلانه بود که آنها قیمت از اجرای رسمی تحریم تعمیرات چرا که آنها قادر به پرداخت هزینه های گران قیمت هزینه های مورد نیاز برای پیوستن به این برنامه است.

اپل را اجازه می دهد تا شرکت ها برای پیوستن به شبکه مجاز سرویس دهندگان اما این است که تا حد زیادی با تمرکز بر شرکت های بزرگتر مانند بهترین خرید.

این برنامه جدید اجازه می دهد تا کسانی که مغازه های مستقل برای پیوستن به خود را جدید برنامه به صورت رایگان در صورتی که ثبت نام و رفتن را از طریق یک برنامه آموزشی. در عوض آنها را دریافت خواهد کرد دسترسی به رسمی قطعات و ابزار آموزشی و کتابچه های راهنمای که اجازه می دهد آنها را برای تکمیل تعمیرات با استفاده از آن قطعات.

اپل گفت که 140 کسب و کار با هم نشان داده برخی از 700 مکان را امضا کرده بود تا برای این برنامه در ایالات متحده است.

“ما هیجان زده به گسترش ما مستقل برنامه تعمیر به چند مکان در سراسر ایالات متحده و به کسب و کار در سراسر اروپا و کانادا گفت:” جف ویلیامز اپل افسر ارشد عامل, در بیانیه ای. “هنگامی که یک مشتری نیاز به یک تعمیر و ما می خواهیم آنها را به طیف وسیعی از گزینه های است که نه تنها مناسب نیازهای خود را, اما همچنین تضمین ایمنی و کیفیت پس از آی فون خود را می توان مورد استفاده برای تا زمانی که ممکن است.”

هر کسی که شرکت در این برنامه باید به مشتریان بگویید که آیا آنها با استفاده از رسمی قطعات و هر قطعه حذف شده از آیفون را به اپل که در آن آنها رسیدگی خواهد شد از طریق بازیافت آن برنامه است. برای پیوستن به شرکت ها می توانند با ثبت نام از طریق اپل معرفی اپل-تکنسین های خبره به رفتن را از طریق آموزش.

در عوض کسانی که مستقل تعمیر ارائه دهندگان دسترسی به همان بخش ارائه شده به اپل بزرگتر مجاز و مراکز خدمات هر چند آنها هنوز هم می تواند استفاده از قطعات خود را بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>