آنتونی نقد و بررسی: این داستان قدرتمند است که می توانست برای قتل قربانی آنتونی واکر

در 30 جولای 2005, 18 سال, پیر آنتونی واکر به قتل رسید در باطل نژادپرستانه حمله در یک ایستگاه اتوبوس در نزدیکی خانه اش در لیورپول. او همه حساب یک نوع دانشجویی; یک دوست پسر خنده دار برادر; یک رهبر کلیسا; استعداد بازیکن بسکتبال; مشتاق وکیل. Anthonyجدید BBC-یکی از ویژگی های طول درام عازم این کار غیر ممکن است از انتقال عمق این های به یاد ماندنی از دست دادن فقط در 90 دقیقه. و طریق استفاده از آن از غیر متعارف داستان سرایی این فیلم موفق – حداقل تا آنجا که هر dramatisation احتمالا می تواند.

آنتونی می گوید داستان است که می باید – باید – شده است. این تراورس ها در جهت معکوس تصور گستره هفت سال آغاز با 25 سال سن آنتونی (Toheeb Jimoh) پذیرش جایزه خود را برای خیریه کار قبل از نورد به سال یکی یکی تا شب قتل او.

این غرور است که ممکن است احساس مبتذل شده است در دست جیمی مک گاورن و آنتونی مادر, هی واکر. McGovern, شناخته شده برای ضربه زدن به درام مانند Hillsborough و خیاباناست شناخته شده واکر برای سال; او اغلب اعمال خود را به عنوان مشاور رسمی زمانی که او می نویسد عزادار شخصیت. هنگامی که او پرسید: McGovern به نوشتن در مورد آنتونی داستان او گفت که او “خدا داده وظیفه” به قبول.

“هنگامی که قاضی می گذرد یک جمله از زندگی ما هستند که محکوم به یک زندگی ‘چه’ و یا ‘چگونه’?” هی واکر گفت BBC Radio 4 امروز برنامه. “ما تعجب آنچه که او می خواهم به انجام در حال حاضر است. ما کسانی هستند که با این ورطه درد و بدانم.”

و برای مدت زمان از فیلم این “پرتگاه” به طور موقت پر شده است. داستانی از زندگی است وزین و رندر رنگ تابلو نشان با عطف به این مفهوم زمانی سال: ملاقات و ازدواج با عشق از زندگی خود شاهد تولد فرزند خود, کسب درآمد کار در آن را’ اتاق. اما هیچ تابلو طولانی طول می کشد. شما فقط آشنا شدن با یک داستان جدید قبل از صحنه کاهش و آنتونی سرقت از یک سال دیگر رو به عقب یک سال نزدیک به قتل او. شما به خودتان پیدا کنید با عصبانیت حاضر زمان برای متوقف کردن.

به عنوان آنتونی 23 ساله Jimoh است روده غم انگیز. او در عمل با جذابیت و گیرایی و مهمتر بدون خالی ستایش. بین نقطه عطفی حوادث Jimoh imbues آنتونی روزمره بشریت به جای: گریه, خنده, معاشقه, بازی بسکتبال, شوخی میکرد. و او مجاز است معایب; در یک صحنه او yells در خواهر خود را برای “جوراب ساق بلند,” لباس قبل از او عذر خواهی کرد “بودن یک دستگیره”.

صحنه قتل خود انتظار, وحشتناک, اما آن را نیز کوتاه است. به دلیل این است که یک فیلم در رابطه با آنتونی نژادپرستانه قاتلان و نه آن را یک جرم, هیجان انگیز. افسران پلیس را ندارد و ظاهر آن است که این پرستار که دعا دست در دست با آنتونی مادر در بیمارستان ارائه می دهد که نهادی پشتیبانی می کند.

به تحقق پتانسیل بازی کردن بر روی صفحه نمایش یک پیام قوی از آنچه از دست داده بود. اما آن را نیز فقط یک تکرار از امکانات بی نهایت که در انتظار آنتونی. در 90 دقیقه ما تجربه فقط یکی از بی حد و حصر زندگی; ما به طور موقت در معرض هرگز پایان دادن به افکار که طاعون آنتونی عزیزان: خود را به “حبس ابد” هرگز دانستن اینکه چه چیزی می تواند شده اند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید