حیوانات جمعی تغییر ‘نژادپرستانه’ EP هنر و آلبوم عناوین

حیوانات جمعی باید عذر خواهی کرد برای استفاده از “کلیشه های نژادپرستانه” نسبت به سیاه و مردم بومی خود را در پوشش هنر آلبوم و عناوین.

در یک خبرنامه ارسال به طرفداران “دختران من” نوازندگان اذعان تعدادی از کلیشه های منسوخ شده در کار خود را شروع با هنر آلبوم خود را در سال 2006 EP مردمکه دارای دو فرزند سفید و سیاه پرستار بچه.

“هیچ راهی وجود دارد به بهانه استفاده از یک” لله ” در آثار هنری ما و بنابراین ما تصمیم گرفته اند به آن را حذف کنید. ما درک می کنیم که در حال حاضر با استفاده از یک نژادپرست کلیشه در همه باعث آسیب بیشتر از یک توضیح می تواند تعمیر و ما apologise” حیوانات جمعی نوشت متعهد به کمک مالی آینده حق امتیاز از رکورد به مساوی عدالت ابتکار.

بروکلین-بر اساس گروه شناخته شده برای خود را آزمايش پاپ همچنین وعده داده شده به تغییر نام خود را در سال 2003 آلبوم در اینجا می آید هندی بر اساس “objectifying آمریکا مردم هند” تغییر نام به کشتی و ارسال بخشی از حق امتیاز را به خیریه بذر حاکمیت.

بخشی از حق امتیاز را از سال 2017 EP نشست آبکه نمونه های موسیقی از برزیل Tatuyo قبیله خواهد بود و با توجه به فرهنگی جامعه.

همه از این گروه Bandcamp درآمد حاصل مطرح شده در 4 جولای تقسیم خواهد شد. میان این سازمان های خیریه و همچنین جنوبی ها در زمین جدید (آهنگ)و بامیه پروژهبا اضافی $10,000 اهدای نیز تقسیم بین آن گروه.

حیوانات جمعی را به حرکت در می آید و پس از Dixie Chicks and Lady Antebellum rebranded به عنوان جوجه و جوجه یک به ترتیب به دلیل نژادی معانی خود را band به نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>