اندی رابرتسون: لیورپول شده اند در لیگ از خود ما در این فصل

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

“ما قرار داده اند کار بسیار به آن است. ما آن را سزاوار است. ما سزاوار آن لحظه شب گذشته است.”

در بعد از ظهر جمعه اندی رابرتسون هنوز تکان دادن خاموش مانده – سنگین چشم درد سر خشونت صدا – از شب قبل. لیورپول 23 امتیاز روشن در اجلاس شد قهرمان لیگ برتر روز پنج شنبه بدون لگد زدن به توپ است.

تیم ملی و پشت درهای بسته تیم جمع شده بودند در فرمبی سالن برای اتصال جلسه آنها عبور انگشتان دست نیز تعداد به عنوان یک جشن پایان دادن به 30 سال صبر کردن برای این عنوان است.

یک صفحه نمایش بزرگ راه اندازی شد و در خارج با چلسی میزبانی منچستر سیتی centrepiece از کباب.

“ما تصمیم گرفتیم صبح پس از پیروزی بر کریستال پالاس به هم” رابرتسون نشان داد.

“ما فکر کردیم که اگر منچستر سیتی برنده که نمی توانست تعجب بدترین حالت این است که ما یک تیم پیوند کباب, خانه بروید و سعی کنید برای به دست آوردن یک نقطه در آرسنال در هفته آینده.

“این است که همه ما نیاز داشت. این فقط احساس درست را انجام دهید چرا که اگر ما همه نشستن در خانه در شب گذشته آن را نداشته اند همان.

“ما می خواستیم با هم باشیم. ما تا به حال یک فصل طولانی و از طریق شده است خیلی با هم و نه جشن با بیابان شده اند که چیزی اشتباه انجام دهید.

“ما کاملا ساخته شده از حق تماس و خوشبختانه آن رفت و برای ما. این احساسی بود و همه ما آن را سزاوار است.

اهداف از مسیحی Pulisic و Willian سرنگون پپ گواردیولا را در کنار منجر لیورپول به تعداد پایین به سوت پایان بازی و خیس کردن در وضعیت خود را به عنوان انگلستان بهترین.

رابرتسون نشان داد این جشن بودند سوخت توسط احساسات اما دل به نور به جای افت برای هر آدرس.

“نیا سخنرانی می کند هر روز اما شب گذشته بود وجود دارد بدون نیاز به” چپ-پشت گفت: وقتی پرسیده شد که اگر Jurgen Klopp تا به حال چیز خاصی کلمات را می گویند.

“وجود دارد به اندازه کافی احساسات در اتاق بود که احتمالا بدون نیاز او را به صحبت می کنند. شما ببینید احساسات خود را در برخی از مصاحبه هایی که او انجام داده است.

لیورپول مدیر Jurgen Klopp پس از سمت خود به عنوان پیروزی (Sky Sports)

“بسیاری از ما که می خواهم. وجود دارد بدون نیاز به بزرگ سخنرانی آن بیابان تنها در تلاش برای آن را بنوشید و لذت بردن از لحظه ای آنجا که ما انجام داده اند چیزی است که مردم در این باشگاه انجام نداده اند قبل از.

“ما باید یک لیگ برتر جایزه در کابینه برای لیورپول در حال حاضر. که همه ما می خواستیم در شروع فصل و برای دستیابی به آن بسیار ویژه است. این چیزی است که من هرگز فراموش نخواهم کرد که ما هرگز فراموش خواهد شد.

“وجود دارد یک زن و شوهر قبل از این تیم ملی به بازنشسته. که هدف. ما می خواهید را به نفع خود غنائم و امیدوارم ما می توانید شروع به در که فصل آینده است.”

رابرتسون مشخص بالابر باشگاه ششم جام اروپا و اولین جایزه تحت زیدان به عنوان وسیله “گرفتن بیش از این صدمه دیده است” از دست رفته بر روی عنوان به شهرستان توسط یک نقطه در زمان گذشته ،

“اگر ما تا به حال برای رفتن به خانه بعد از آخرین بازی فصل در برابر گرگ ها و دیدن بیابان برای شش یا هفت هفته است که می شده اند واقعا دشوار است,” او گفت:.

“اما واقعیت این است که ما در گام بعدی… وجود دارد بسیاری از بحث برای اولین بار دو سال است که نیا اینجا بود که با مردم گفت: او شروع به ساخت یک تیم خاص بود اما تا به ما نشان دهد و آن را با تولید یک جایزه.

“تولید نهایی لیگ قهرمانان اروپا ما را برندگان و ما احساس برای آن. همین دلیل است که ما در پیش فصل به عنوان اگر در این سال در حال رفتن به سال ما برای لیگ برتر ما در حال رفتن به آن را ما سال برای لیگ برتر است و ما در حال رفتن به بیرون رفتن و انجام آن است. ما در حال رفتن به همه نشان می دهد ما می توانیم برنده لیگ و ما می توانیم دوباره و بهتر از منچستر سیتی در این زمان و نه در پشت آنها.

“ما نشان داده ایم که از دریافت کنید از یک روز ما نشان داد و آن را در برابر نوریچ در خانه و ما ادامه آن است. ما احتمالا در لیگ از خود ما در این فصل است.”

اسکاتلند کاپیتان انتظار قرمز’ رقبا برای تقویت جلوتر از کمپین جدید.

“شهر خواهد آمد فصل آینده را” رابرتسون گفت. “آنها صدمه دیده خواهد شد ، ما صدمه دیده بودند در فصل گذشته. تیم های دیگر خواهد آمد. چلسی را ساخته اند چند خوب خریدهای مرد ایران را به عقب می آیند.

“ما نیاز به بهترین و دوباره. ما نمی توانیم استراحت. ما فقط نمی تواند انتظار می رود به آن را انجام دهد. ما نگه داشته ما قوام و غلظت 100 درصد با همه چیز ما انجام داده اند آن است که آیا آموزش یا بازی بودن بی امان.

“هنگامی که مردم فکر می کنیم ممکن است رها کردن نقاط ما نشان داده اند که نه ما. لستر دور کامل بود ، بنابراین بسیاری از مردم صحبت کردن قبل از بازی در مورد این که آیا ما خواهد بود, خسته, خسته و یا جت-عقب مانده و تمام. هیچ شانسی بود که قرار بود به اتفاق می افتد. ما احتمالا ثابت بسیاری از مردم به اشتباه آن شب. وقت و زمان دوباره ما ثابت کرده اند مردم اشتباه است.

“امیدوارم که همچنان ادامه دارد چرا که ما اجازه نمی دهد هر چیزی کمتر از 100 درصد در این مکان و در این لحظه ما ما مشکل دارند. ما آن را اجازه نمی دهد و مدیر آن اجازه نخواهد داد. به عنوان طولانی به عنوان آن را مانند است که ما یک شانس برای برنده شدن جوایز.”

دیدگاهتان را بنویسید