اندی کوهن officiates, گی, عروسی مجازی در کنار زنان خانه دار واقعی ستاره ها به افتخار غرور ماه

اندی کوهن officiated مجازی عروسی از بینندگان رابرت و جاستین در یک قسمت از سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند پس از زن و شوهر را از برنامه های اصلی را از طریق کاهش به دلیل coronavirus.

روز یکشنبه کوهن جشن چند روز گذشته از غرور ماه با کمک به این زن و شوهر کراوات گره در مقابل بینندگان و مجازی مهمانان که شامل خواننده Patti LaBelle, Real Housewives of Atlanta, ستاره کندی Burruss و زنان خانه دار واقعی بورلی هیلز ستاره Erika Jayne.

برای این مناسبت است که در محل از طریق ویدئو چت دو مرد در لباس پوشیدن مناسب با کمان روابط و ایستاده در مقابل یک بادکنک آبی پر افت.

“من می خواهم برای شروع قبل از ما از دست دادن محل. آه صبر کنید, ما همه در خانه” کوهن آغاز شد. “بیایید شروع کنید به هر حال.

“از صمیم قلب معشوق سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند طرفداران و مردم در خانه کسی پوشیده نیست و در سه ماه. ما در اینجا جمع شده بودند امشب در مقابل Patti LaBelle … برای پیوستن به این مرد, جاستین, و این مرد رابرت مجازی اینترنت ازدواج – مگر اینکه خود Wifi نوعی قمار کردن برای اولین بار.”

پس از گفت و خود را “من داس” زن و شوهر بخوانید پاکستان خود را به یکی دیگر در حالی که مخاطبان تلویزیون به تماشای.

“پس از رابرت شما بهترین دوست من شما من شریک در جرم من شما را بسیار دوست دارم و به قول Dr Seuss او می گوید:” ما کمی عجیب و غریب و زندگی را کمی عجیب و غریب است. و هنگامی که ما پیدا کردن کسی که غرابت سازگار با ماست ما بپیوندید تا با آنها و کاهش متقابل غرابت و آن را عشق'” جاستین گفت: در بخش.

رابرت پس از آن به اشتراک گذاشته شده خود را, قول, قبل از کوهن رهبری در تبادل حلقه ها.

“با قدرت واگذار شده در من برای برخی از, خدا, دلیل, من در حال حاضر تلفظ شما شوهران” را WWHL میزبان گفت. “شما ممکن است به هر بوسه های دیگر!”

بعد در طول روز یکشنبه قسمت LaBelle انجام شده عشق نیاز دارید و شما می خواهید برای زن و شوهر.

کوهن با همکاری واقعی واقعی به حمایت عروسی اعلام کرد که این امر می تواند اهدای بخشی از درآمد حاصل از خرید های ساخته شده بین 28-30 ژوئن به طور مستقیم به ملی, سیاه, عدالت ائتلاف.

در سال گذشته کوهن که شد اولین بار, گی, میزبان اواخر شب نشان می دهد بحث هنگامی که سازمان دیده بان چه اتفاقی می افتد زندگی می کنند برای اولین بار در سال 2009 نشان داد به Oprah Magazine همین دلیل بسیار مهم است که نشان می دهد این است که شامل همه است.

“من می خواستم به تماشای آنچه اتفاق می افتد زندگی می کنند به طور فراگیر از همه از لحظه ای که ما شروع به در سال 2009″ او گفت:, و اضافه کرد که او “افتخار” به تنها گی اواخر شب میزبان بحث نشان می دهد.

“من می خواهم به فکر می کنم وجود دارد برخی از بچه ها در سنت لوئیس که نوبت بر من نشان می دهد و مانند این است که: ‘وای! که پسر گی و او خوشحال به نظر می رسد.’ من که و داستان های بسیاری وجود دارد گفت در هر شکل و در هر رسانه است. این یک لحظه بزرگ به گی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید