اندرو رابرتسون بازی مانند او تا به حال یک هفته در lash’, گری نویل می گوید: بعد از لیورپول کوبید شهر

گری نویل ادعا اندرو رابرتسون بازی “مانند او تا به حال یک هفته در lash” به لیورپول بودند کوبید 4-0 توسط منچستر سیتی در ورزشگاه اتحاد.

فیل Foden شسته رفته یکی-دو سمت چپ lunging رابرتسون رشته به زبان انگلیسی بازیساز دربسته در محیط یک حرکت فوق العاده برای قرار دادن شهر 3-0 تا قبل از نیمه وقت در برابر تازه یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا.

“او شده است فوق العاده برای لیورپول دو فصل اما او بازی امشب مانند او تا به حال یک هفته در lash” نویل گفت.

“[این] بنابراین بر خلاف او. شما ببینید او کشیده شده است که فضای او فقط به نگه داشتن خود را عصب او عجله کردن و گرفتن بازی در اطراف. [او] به او می بیند آینده Foden یکی-دو فوق العاده است و راه او پس از اتمام آن به وجد پپ گواردیولا.”

سازمان دیده بان هدف زیر:


با عنوان امن یک هفته پیش کمی وجود دارد در معرض خطر برای Jurgen Klopp طرف که نشان داد به مراتب از سطح معمول خود را از شدت اما از دست دادن فقط دوم خود را از لیگ کشته شد و تاکید یادآوری است که شهرستان خواهد بود از جان گذشته خود را بازیابند تاج و تخت فصل آینده است.

پس از گارد افتخار است که شامل شهرستان, مدیر, Pep Guardiola کنندگان شروع به روشن و Ederson بود هشدار برای حفظ یک چهارم دقیقه تلاش از Mohamed Salah.

صلاح پس از آن رخ داد پست پس از عبور هوشمندانه از روبرتو Firmino که موهای قرمز رنگ شده اما اگر لیورپول فکر می کردند که در یکی دیگر از شب جشن آنها در بیداری بی ادب.

جو گومز نمی تواند مقابله با Raheem Sterling را پیچش و چرخش در جعبه کشیدن او را به زمین قبل از کوین ده بروین تبدیل مجازات در 25 دقیقه است.

ویرژیل van Dijk واکنش نشان می دهد در طول شکست (عصر ایران)

استرلینگ دو برابر سرب 10 دقیقه بعد هنگامی که پس از یک سویفت شکستن فیل Foden او را در بر داشت در داخل جعبه و سابق لیورپول به جلو برش داخل گومز و تضعیف توپ خانه.

Foden پس از آن ساخته شده آن را 3-0 شلیک گذشته Alisson پس از یک سویفت ارز با کوین ده بروین.

شهرستان بودند نشان غیر معمول تمایل به بازی توپ های بلند و پس از Rodri راه اندازی یک پاس عمق به ده بروین بلژیکی در بر داشت استرلینگ در داخل جعبه و او را تضعیف توپ goalwards با جایگزین الکس اکسلاد-چمبرلین را دراز لمس تنها تبدیل آن به شبکه خود را.

اضافی گزارش رویترز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>