Andrea Bocelli می گوید ایتالیایی ها برای جلوگیری از پوشیدن ماسک و می گوید: کشور مستند اقدامات او را ترک ‘تحقیر’

ایتالیایی خواننده اپرا Andrea Bocelli نشان داده است که او احساس “و جرم” توسط lockdown اقدامات در ایتالیا.

اپرا ستاره دیده می شد به عنوان نمادی از وحدت ملی در این کشور را سخت مستند دوره است. او انجام شده در خالی کلیسای جامع در یکشنبه عید پاک به عنوان بخشی از یک زندگی جریان کنسرت با عنوان موسیقی برای امید.

با این حال در سخنرانی خود در یک کنفرانس در ایتالیا سنا Bocelli, 61, نشان داد که او را نافرمانی مستند قوانین و احساس کردند که Covid-19 تاثیر بوده است اغراق شده است.

“من می تواند خانه را ترک کند حتی اگر من مرتکب هیچ جرم و جنایت” Bocelli گفت که او “فکر نمی کنم آن را درست یا سالم به در خانه بمانند در سن و سال من”.

و گفت که او می دانست که هیچ کس تا به حال شده است در بخش مراقبت های ویژه او ادامه داد: “پس چه شد این همه مفهوم جاذبه ؟ بیایید حاضر به دنبال این قانون است. بیایید خواندن کتاب حرکت در اطراف دریافت به دانستن هر دیگر بحث گفت و گو است.”

Bocelli کرده و گفت که نظرات “اشتباه” و خارج از متن گرفته و خود را در موسسه خیریه, Andrea Bocelli, بنیاد کمک کرده است بسیاری از مردم در دوره نقاهت بعد از ویروس.

ایتالیا یکی از اولین کشورها به اجرای دقیق مستند اقدامات در ماه مارس در حالی که ماسک های صورت هنوز هم اجباری است.

بیش از 35 ، 000 مردم شناخته شده اند و از coronavirus در ایتالیا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>