Andrè لئون Talley می گوید: “من می میرم جورج فلوید’ در حالی که باز کردن در مورد تجارب خود را با نژاد پرستی

Andrè لئون Talley باز کرده است تا در مورد اهمیت به اشتراک گذاری تجارب خود را به عنوان یک مرد سیاه و سفید در صنعت مد در حالی که توضیح میدهد چرا هر “مرد رنگ” باید اشتراک گذاشتن داستان خود را.

روز جمعه سابق مدیر خلاق رواج به نظر می رسد در امروز نشان می دهد به بحث در مورد خاطرات خود از نوعی پارچه ابریشمی ترانشه با میزبان Al Roker.

در طول مصاحبه 71 ساله توضیح داد که او احساس می کند آن است که وظیفه خود را برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از او چگونه به حک کردن یک مسیر برای خود در این صنعت به دلیل “هر روز یک مبارزه برای یک مرد سیاه و سفید”.

“من فکر می کنم این مهم است که هر یک از رنگ که متولد شده در این کشور است که یک نسل از بردگی مردم آفریقایی تبار می گوید یک داستان چون هر روز یک مبارزه برای یک مرد مهم نیست که چه ایستگاه در زندگی شما به دست آورد” Talley توضیح داد. “من می توانست جورج فلوید. من می میرم Ahmaud Arbery. واقعا هیچ چیز تغییر کرده است.

“پس داستان من یک داستان از چگونه برای زنده ماندن تمام مشکلات بدون توجه به آنچه شانس هستند.”

با توجه به Talley که شد از چهره های برجسته در صنعت مد در 70s او با تجربه ترین نژاد پرستی زمانی که او در پاریس بود که “یک فرد حسود به من لقب ملکه کنگ”.

نبود تا همین اواخر که او گفت که او متوجه انتصاب خود را به عنوان اولین سیاه و سفید, خلاق, مدیر رواج در سال 1988 بود “پیشگام”.

“من در مورد آن فکر نمی کنم در آن زمان به عنوان یک پیشگام اما حالا میفهمم امروز آن را بسیار پیشگام” او گفت:, و اضافه کرد که او هرگز فکر خود را به عنوان یک “مرد سیاه نشستن در وگ ایجاد این لحظه تاریخی است.”

“من فکر می کردم از خودم به عنوان یک فرد با استعداد و یک فرد که به دانش در مورد مد و سبک است.”

همانطور که برای آینده مجله مد و صنعت Talley گفت که او معتقد است وجود دارد را برای رفتن به “پاسخگویی” و تغییر در آورده, در بخش, توسط, تظاهرات اخیر پس از مرگ فلوید.

“بدون شک وجود دارد رفتن به پاسخگویی,” او گفت:. “افراد جوان وجود دارد خارج وجود دارد, راه رفتن, راه پیما. آنها راهپیمایی هنوز هم به این روز است. وجود دارد مردم سفید, سیاه و سفید وجود دارد, مردم, وجود دارد, آسیایی, مردم, وجود دارد, قهوه ای مردم است.

“افراد جوان در حال رفتن به آن را ندارد. آنها خسته از این است.”

در طول مصاحبه Talley نیز لمس خود را در رابطه با رواج editor-in-chief Anna Wintour که شرح داده شده در کتاب خود به عنوان “قادر نیست محبت انسان”.

با توجه به Talley بود که پس از نزدیک دوستان با Wintour آنها به عنوان مسن تر شدیم از سردبیر مجله شد و بیشتر دور.

“چند روز او با من مثل یک عضو خانواده و یک روز دیگر من می خواهم گوسفند سیاه و سفید تقریبا در مرتع,” او گفت:.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>