یک مقام رسمی آشپزی دوستان در حال آمدن است بنابراین ما در نهایت می تواند طعم و مزه راس’ “مرطوب ساز” ساندویچ بوقلمون

اگر چه دوستان مراسم ممکن است در خود نگه دارد و در عین حال دوباره با توجه به coronavirus همه گیر وجود دارد چیزی است که برای طرفداران به دنبال به جلو به این نیست که به تعویق افتاد – رسمی آشپزی.

با توجه به منتشر شده توسط ناشران, Simon & Schuster در سپتامبر 22, ما در حال حاضر در حال خواب راه ایده آل برای غذا خوردن ما اولین Friendsgiving جشن.

این کتاب که اولین مقام دوستان cookbook (شده اند وجود دارد چند غیر رسمی نسخه است) نوشته شده توسط آشپز آماندا یی و حتی تا به حال ثبت نام از برادران وارنر

وجود خواهد داشت 176 صفحه شامل 70 دستور العمل برای همه محدوده و سطح توانایی بنابراین شما لازم نیست به یک مونیکا گلر در آشپزخانه.

با الهام از 90 NBC طنزهای این کتاب شامل همه چیز از فقط برای Joey سیب زمینی سرخ کرده به چندلر “شیر شما می توانید از جویدن” راشل معروف انگلیسی بازیچه قرار دادن و جانیس “اوه. من. Gawd” پن کیک.

آن را نیز باید راس’ “مرطوب ساز” ساندویچ بوقلمون و قمر را انجام کوکی ها (و نه دستور پشت Nestle Toll House کوکی دوغ بسته).

نه تنها دستور العمل احساس می کنید مانند شما در حال آوردن شش شخصیت به خانه خود را, اما آنها شده ماهرانه زوج با یک قسمت برای پخش در حالی که شما غذا خوردن (که نیاز به جفت شدن شراب هنگامی که شما کردم دوستان?)

در این پاراگراف آمده است: “این که آیا شما یک چاشنی آشپز مانند مونیکا گلر فقط شروع یک کسب و کار کیترینگ مانند Phoebe Buffay یا قدیمی به طور منظم غذا علاقه مندان مانند Joey Tribbiani, ‘دوستان: رسمی آشپزی’ ارائه می دهد تنوع از دستور العمل های برای سرآشپزها از تمام سطوح است.”

ما نیز به امید یک تفسیر از جوی کوفته زیر از “یک با سوار همراه” (شاید ما در نهایت می تواند تایید دقیقا به همین دلیل جوی نمی کند به اشتراک گذاری مواد غذایی) و یک تکه از چندلر و راشل مامان کمی شیرینی کیک پنیر.

یک دوستان مراسم شده است آرزوی طرفداران همیشه از نمایش رفت هوایی در سال 2004. اما در نهایت در سال 2020 بازیگران اعضا تایید آنها تجدید قوا برای یکی دیگر از قسمت.

اما مستند به قرار دادن برنامه بر روی یخ برای آینده قابل پیش بینی. در 29 ژوئیه هنگامی که پرسیده شد در مورد برنامه های دیوید شویمر اطمینان طرفداران این اتفاق نه فقط در حال حاضر.

او گفت: “قطعا وجود دارد برای رفتن به یک دوستان تجدید دیدار. ما بسیاری از جنبه خلاق نشان می دهد کار می کرد.”

به ویژه او گفت: خواهد بود unscripted اما با “تعجب خنده دار بیت” در سراسر. “سوال واقعی این است که [ما قصد داریم به این فیلم,],” او اضافه شده است.

“ما هنوز در تلاش برای کشف که چرا ما می خواهیم به آن را انجام دهد زمانی که آن را بی خطر به انجام این کار برای همه است.”

کتاب آشپزی در دسترس است برای پیشسفارش در آمازون – با وجود آن که در حال حاضر فروخته شده در انگلستان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید