امی پاسکال پاسخ, پس, Thandie Newton می گوید تولید کننده نظرات در مورد سیاه, شخصیت, شد, دلیل او را ترک فرشتگان چارلی

تهیه کننده فیلم امی پاسکال گفته است که او “هیچ خاطره” از اتفاقاتی که بازیگر Thandie Newton توصیف به عنوان دلیل او را ترک فرشتگان چارلی.

این هفته Line of Duty ستاره اتهام به کرکس که او ترک فرشتگان چارلی پس از دیدار با پاسکال. با توجه به نیوتن تهیه کننده فیلم آغاز شد “وضعیتی وخیم کردن این کلیشه چگونه می شود بیشتر قانع کننده به عنوان یک شخصیت”.

پاسکال گفته که احساس شخصیت – چه کسی نوشته شده بود به عنوان شده به دانشگاه و تحصیل کرده بود – نیاز به تغییر اگر نیوتن در زمان نقش.

زمانی که نیوتن اشاره کرد که او تحصیل کرده بود و تا به حال مورد مطالعه در کمبریج پاسکال ظاهرا گفت: “آره اما شما متفاوت است.”

“‘شاید وجود دارد می تواند یک صحنه که در آن شما در یک نوار و [شخصیت] می شود تا بر روی یک میز و شروع به تکان دادن غنیمت,'” نیوتن به یاد می آورد پاسکال به عنوان نشان می دهد.

در بیانیه ای که در کرکسپاسکال – افرادی که در پشت فیلم از جمله زنان کوچک, پست و مولی بازی – گفت که او “وحشت” برای شنیدن نیوتن شرح ملاقات خود را.

“در حالی که من او را کلمات به طور جدی من هیچ خاطره ای از حوادث او را توصیف و نه هر یک از نمایندگان که در حال حاضر در آن جلسه ریخته گری,” پاسکال گفت.

این فیلم تولید و کسب و کار اجرایی افزود: “من به مدت طولانی در نظر گرفته Thandie یک دوست; من خدا را شکر که من این شانس را داشتم تا با او; و من امیدوارم که به کار با او را دوباره در آینده.”

در این مصاحبه نیوتن گفته این روزنامه نگار او احساس آن را مردم تعجب نیست که پاسکال بود که نظرات.

در سال 2015 پاسکال اخراج شد از نقش خود به عنوان رئیس سونی پیکچرز پس از سونی ایمیل هک که نشان داد یک سری از ایمیل های بین پاسکال و تولید کننده اسکات رودین.

ایمیل ارز نشان داد پاسکال و رودین نشان می دهد که باراک اوباما ترجیح می دهند فیلم های بازیگران, مردم سیاه و سفید مثل Django Unchained و 12 سال یک برده. پاسکال صادر عمومی عذرخواهی بیش از ایمیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید