آمازون نخست تلویزیون را نشان می دهد: 25 بهترین اصل در انگلستان

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن

توسط FARDAALEFBA در 23 خرداد 1399

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

یکmazon تبدیل به یک hub برای تو رفتگی در دیوار منحصر به فرد داستان سرایی این که آیا شما در خلق و خوی برای نامتعادل ابرقهرمانان ناهنجار کارآگاهان یا تصفیه منهتن کمدی. پلت فرم اصلی سری می رسند اغلب تحت رادار تنها تعداد کمی از آنها واقعا انتقال به روح زمانه. اما آنها به طور مداوم تبدیل به ستایش هنگامی که در نهایت به تماشای.

از پسران به بازگشت به خانه و موتزارت در جنگل به Red Oaksدر اینجا 24 باید ببینید سری در حال حاضر در دسترس برای جریان در آمازون نخست.

بوش

با وجود اینکه تا حد زیادی ناشناخته در خارج از آن اختصاص داده شده fanbase, بوش است که در بسیاری از جهات آمازون گل سرسبد درام – یکی از طولانی ترین در حال اجرا و جالب ترین مجموعه ساخته شده در اطراف یک نادر و بسیار سزاوار بازیگران نقش شخصیت بازیگر Titus Welliver. با الهام از مایکل کانلی هری بوش رمان این دورویی و کثیف معاصر نوآر با بوش یک ناهنجار لا کارآگاه در کودک, قتل جنس حلقه و خشونت پلیس.

پسران

گریم, پوچ و فوق العاده خنده دار, ست روگن و اوان گلدبرگ تنها ابرقهرمان هیجان انگیز اقتباس شده از یک فرقه کتاب کمیک توسط گارث انیس و Darick رابرتسون و ثابت کرده است که یکی از آمازون بزرگترین موفقیت است. مجموعه ای در جهان تحت سلطه توسط ابرقهرمان شرکت و دو رقیب فوق العاده-صفحه موجودات آن دارای پنجه سکس و خشونت مردانگی و احساس سرخوردگی عاطفی است.

برای همیشه لطفا برای

یک حقیقی polarising کمدی تاریک از Fred Armisen و مایا رودلف, برای همیشه لطفا برای تقسیم مخاطبان در سراسر آن اولین و تنها فصل است. اما از آن است که unapologetically جسورانه و عجیب و غریب تلویزیون صرف نظر از جایی که شما ایستاده در آن است. Armisen و رودلف در حال کسل کننده و شوهر که در زندگی در یک فرم زناشویی استاز برای بیش از یک دهه قبل از هر دو مرگ غم انگیز. آنچه در زیر یک سری در مورد شانس دوم احساس تازه ای از هدف و حرکت صعودی از زندگی پس از مرگ.

دختران خوب شورش

با وجود اینکه لغو قبل از آن قادر به واقعا شکوفا دختران خوب شورش است که هنوز هم درمان. کمتر تصفیه شده Mad Men به طور کامل سینه توسط زنان آن الهام گرفته شده بود زن شورش در راهروهای مجله نیوزویک در سال 1970 با سه نفر از پژوهشگران جوان تصمیم گیری انقلاب رخ داده در خیابان ها باید تکرار در محل کار بیش از حد.

خوب پیشگویی

همه چیز پرتاب شد به گلدان برای این Neil Gaiman اقتباس و با همین دلیل خوب. یک gleefully کثیف نبرد عقل بین خوب و بد, خوب پیشگویی بازیگران مایکل شین و دیوید تنانت به ترتيب به عنوان گریز از مرکز تجسم فیزیکی – طولانی-زمان دوستان با وجود دوئل اهداف که باید برای جلوگیری از آمدن آخرالزمان. اطراف آنها است که بازیگران از فرقه مورد علاقه های شما از Frances McDormand به خدا به جان هام به جبرئیل فرشته.

مراجعت به وطن یامحل تحصیل

جولیا رابرتز در فیلم "بازگشت به خانه' (آمازون)

بازگشت به خانه توسط یک, قانع, رمز و راز, هیجان انگیز پر از Hitchcockian بصری شکوفا و مرکزی عملکرد از جولیا رابرتز که عملا تعریف قدرت ستاره. از وحشی مغز از آقای ربات خالق Sam Esmail آن ستاره رابرتز به عنوان یک کارمند مرموز دولت تسهیلات و مماس با توطئه سرکوب خاطرات و پارانویا است. فصل دوم که می بیند رابرتز موفق شد در نقش رهبری توسط هیچ یک دیگر از فانک رویایی Janelle Monáe به تازگی منتشر شده است. یک سری دوم دیدم Janelle Monae جایگزین رابرتز.

شکارچیان

Al Pacino باعث می شود او اولین تلویزیون با این بازی سرگرم کننده تیرگی های ترسناک, هیجان انگیز و بهره برداری. او فرمانده یک راز گروه از نازی ها شکارچیان 1970s مستقر در نیویورک که باید سعی کنید و پایین آوردن دوز و کلک های مخفی نازی ها در تلاش برای سوار شدن یک قیام است. لوگان لرمان, Lena Olin و کارول کین همچنین ستاره.

کمی آتش همه جا

ریس ویترسپون اخیر شغلی شده توسط اکتشافات قدرت امتیاز و مادری. در حال حاضر و پس از کمی بزرگ نهفته است و صبحمی آید کمی آتش در همه جایک سری محدود که کست او در کنار رسوایی's کری واشنگتن است. وجود قهرمانان در اینجا و نه آسان خائنانی فقط سرگیجه آور پرتره از suburbia در 1990s که در آن غرور طبقات و نژادها برخورد می کنند.

من عاشق دیک

این اقتباس از کریس کاروس منی و polarising 1997 رمان هرگز به طور گسترده ای در آغوش, به خصوص هنگامی که آن استدلال به unfilmable به هر حال. اما در نتیجه سری کوتاه مدت فکری ماجراجویی های شگفت انگیز و درخشان کار از Kathryn Hahn و کوین بیکن است که هنوز هم ارزش دنبال کردن را. هان است کریس, یک هنرمند و فیلمساز دستبند به او آکادمیک و جریان زندگی; بیکن, کیر, یک هنرمند و فیلسوف که unravels کریس سرکوب جنسی و هنری مرزهای.

Lorena

از تولید Jordan Peele (خارج, آمریکا) این مجموعه مستند به بررسی عجیب و غریب و (در حقیقت) مشکل ساز داستان Lorena Bobbit – یک زن مشهور در آمریکا تلخیص lore پس از برش کردن شوهر او آلت تناسلی مرد. Bobbit خودش طول می کشد در مرکز صحنه اعطای صمیمی دسترسی به یکی از مهمترین و صحبت در مورد واقعی جرم و جنایت داستان در تاریخ مدرن البته یکی ما شناخته شده تنها یک طرف.

هایدی کلوم و Tim Gunn در 'ساخت برش' (آمازون)

ساخت برش

نائومی کمپبل و نیکول ریچی در میان داوران این مسابقه مد سری که می بیند هایدی کلوم و Tim Gunn دوباره پس از سال خود را در سطحی مشابه پروژه باند. بر خلاف نشان می دهد که ساخت برش چکیدن است در آن شرکت کنندگان برای مبارزه با یک میلیون دلار جایزه خواهد شد که به نوبه خود در مقیاس کوچک مد کسب و کار به واقعی "برندها".

مرد در قلعه بالا

این جایگزین-تاریخچه هیجان انگیز طول می کشد در حالی که برای پیدا کردن آن پا به رغم درخشان, منبع, مواد, در, فیلیپ ک دیک وحشتناک 1962 رمان به همین نام است. اجازه ندهید که شما را خاموش ، مرد در قلعه بالا است که هنوز هم propulsive سرگرمی رانده روایت conundrums مناظر-سرقت خائنانی و وسیع بازیگران از کاراکتر ها است.

شگفت انگیزی Mrs Maisel

در حال حاضر جواهر در آمازون تاج شگفت انگیزی Mrs Maisel ثابت کرده است به یک ضربه با جوایز مراسم از آن با مخاطبان واقعی. اما آن را نیز هرگز به طور جدی زمانه برک آوت یا با خالق Amy Sherman-Palladino حفظ رعد و برق سریع dialogue از سریال Gilmore Girlsو نشان می دهد رانده شده توسط طاقچه جزئیات پنجاه استندآپ کمدی. این بسیار خوب است هر چند در این بازی نقش یک مشتاق کمدین به آرامی بالا رفتن از صفوف راشل the nha party وحی است.

عشق مدرن

آن هاتاوی و Gary Carr در 'عشق مدرن' (Amazon Studios)

عشق مدرن است که یک نسیم تا حدی خنده دار رجعت به کلاسیک دهه نود عاشقانه کمدی در مورد ثروتمند نیویورکی گرفتار مشکلات قلب است. الهام بسیار ستایش نیویورک تایمز ستون آن را براق و لطیف و بی وقفه جذاب و همچنین انباشته با ستارههای از جمله آن هاتاوی, تینا فی, Dev Patel و اندی گارسیا.

Mozart in the Jungle

مظهر هوشمند بی ادعا, کمدی, Mozart in the Jungle بی سر و صدا chugged دور در پس زمینه قبل از لغو شدن پس از چهار فصل. این یک intriguingly فرض منحصر به فرد (صابون عاشقانه و گیرایی از نوازندگان در نیویورک سمفونی) و رویایی که شامل بازیگران Gael Garcia Bernal, مالکوم مک داول, Lola Kirke و برنادت پیترز. آن را پر حرف و پایین کلید و بسیار نیویورک – فکر می کنم وودی آلن بدون هیچ دنیای واقعی چمدان – و باقی می ماند جذاب برای تمامیت اجرای آن است.

یکی می سی سی پی

یک سرگذشتی خودرو برای کمدین Tig Notaro, یکی, می سی سی پی است که امروز چیزی از یک اثر تجسم آمازون اوایل علاقه بدبینی زن محور کمدی طراحی شده برای مخاطبان تو رفتگی در دیوار. آن را بی سر و صدا درخشان با Notaro یک مجری رادیویی بازگشت به زادگاه خود و در برخورد با او از مرگ مادر و سلامت خود صدمات و احساس غم و اندوه.

Red Oaks

Red Oaks فوق العاده است به عنوان هر دو احمقانه تقلیدی از John Hughes فیلم ها و به عنوان یک heartwarming داستان جوان بزرگسالی و کشف احساسات خود را. بازیگران زیردریایی's کریگ رابرتز به عنوان یک نیوجرسی دانشجو کار برای یک باشگاه های کشور در طول تابستان آن را احساس می کند مانند یک عمدی رجعت به آمدن از سن داستان های دستکاری شده توسط ریچارد لینکلیتر و کامرون کرو.

این Romanoffs

Matthew Weiner گران را دنبال کنید تا به مردان دیوانه بود polarising امر گلچین سری که چرخش به صورت اتفاقی بین عظیم اوج و متوسط پایین. اما آن را همیشه فریبنده با سازگار حس فوریت و اعتماد به نفس و بازیگران مستقیم از خدایان است. Isabelle Huppert, Christina Hendricks, John Slattery, Diane Lane, Aaron Eckhart and Kathryn Hahn در میان نامها وظیفه با حال ترش عصبی و moneyed.

Sneaky Pete

یک پیچ خورده, خانوادگی, درام, بیمه های منفی و خیانت, Sneaky Pete است در بسیاری از راه رجعت به براق ما سریال از اواخر دهه نود و اوایل Noughties – با کوچک خود شامل داستان serenaded توسط داستان بزرگتر و کمان. در مرکز آن است Giovanni Ribisi تازه-از-زندان مرد باهم که جعل هویت خود را از همبندان و متعاقب غوطه ور شدن به طرف خانواده جدا می دهد خود را نشان می دهد پالس. مارگو مارتیندیل که بیشتر از همه جا از, حمایت از, بازیگران, این است که خود را "مادر بزرگ" و تعجب دزد نشان می دهد به طور منظم.

تیک

ظالمانه لغو در سال 2001 و پس از آن ظالمانه لغو دوباره فقط آن را به عنوان هدف قرار دادن آن گام در آمازون, Ben Edlund را تیک خوشمزه است, hyper-real طنز اقتباس از خود فرقه کتاب های کمیک. آخرین نسخه ستاره انگلیسی, طنز, Peter Serafinowicz به عنوان یک قهرمان ورزشی عظیم آبی عضلانی-کت و شلوار و مصمم به مبارزه با جرم و جنایت. پخش در به راحتی قابل هضم نیم ساعت تکه های این هوشمند مبتکر کمدی بسیار ارزش وقت خود را.

Tom clancy's Jack Ryan

انجام دقیقا آنچه در آن وعده داده شده در قلع آمازون Jack Ryan انطباق ارائه, اقدام, عینک و همه آمریکایی میهن پرستی با John Krasinski upending همه از قبل موجود و انتظارات در نقش خود به عنوان قهرمان تحلیلگر سازمان سیا از این عنوان است.

بیش از حد قدیمی به مرگ جوان

با وجود آمدن و رفتن با کمی جای تعجب هیاهو با توجه به فرقه فیلمساز مسئول آن بیش از حد قدیمی به مرگ جوان شد یکی از جالبترین نشان می دهد که از تابستان گذشته با درایو's Nicolas Winding Refn ارائه یکی دیگر از تیره تکه حقیقی نئون الود LA noir. بخشی از جرم و جنایت درام و ترسناک دانلود فیلم این سری محدود می بیند مایلز تلر بازی عزادار پلیس درگیر در یک اموات ادیسه. Jena Malone, John Hawkes و ویلیام بالدوین در میان انجمن ها و هیولا های او مواجه می شوند در طول راه.

شفاف

Transparent فصل 1 - تریلر

شفاف فرو رفته ناامید کننده در بحث از سوء اتهامات وارد در ستاره Jeffrey Tambor و شلیک بعدی از این سری است. اما آن را هنوز هم یکی از مهم ترین برنامه های تلویزیون دهه گذشته – یک حرکت قلبی, تصویر از ترانس هویت است که به رشد قوی تر و از لحاظ سیاسی دانا به عنوان آن رفت.

بازگشت

از خالق BoJack Horseman می آید این درخشان undefinable متحرک سری رمز و راز در مورد یک زن جوان که در می یابد او می تواند حرکت به عقب و جلو در زمان. همچنین به نظر می رسد دیدنی و جذاب ساخته شده با استفاده از rotoscope انیمیشن شبیه به ریچارد لینکلیتر را A Scanner Darkly و بیداری زندگیکه در آن زندگی می کنند-اکشن فیلم است و سپس ترسیم و تبدیل به قابل توجه کارتونی تصاویر.

ها

بسیار در ورید سیاه, آینه, ها است, sci-fi, thriller از Greg Daniels, the co-خالق ما دفتر و پارک ها و تفریح و سرگرمی. Robbie Amell ستاره به عنوان یک مهندس کامپیوتر که می میرد و سپس ارسال به یک دیجیتال پس از مرگ است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب