الکس Trebek 'در هیبت" چگونه همسر خود را پشتیبانی از او را از طریق درمان سرطان

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 30 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

الکس Trebek می گوید که او "در هیبت" چگونه همسر خود را ژان Currivan Trebek ایستاده بود در کنار او در سراسر سرطان خود را درمان.

در معرض خطر! میزبان را باز کرد تا در مورد سلامت خود را در یک مصاحبه جدید با صبح بخیر آمریکا در روز دوشنبه ،

Trebek اعلام کرد در ماه مارس سال 2019 است که او تشخیص داده شده بود با مرحله چهار سرطان لوزالمعده است. از آن پس او باز شده است در مورد درمان خود و تجربه های خوب اخبار در مورد سلامت خود را به عنوان به خوبی به عنوان صادقانه بحث در مورد مبارزات که آمده اند با تشخیص.

در روز دوشنبه مصاحبه Trebek گفت: میزبان یعنی هلمز است که او گاهی اوقات توصیف خود را به عنوان یک "بار" به همسر خود که در روز های اخیر یک مناسبت, او به او گفت که او احساس به عنوان اگر او می خواست می میرند.

"من عذر خواهی کرد و توضیح داد که آن را تا به چیزی برای انجام با عشق من برای او و یا احساسات من برای او. آن را فقط به انجام با این واقعیت است که من احساس می کنم یک بار وحشتناک به او که مرا اذیت فوق العاده," او گفت:.

Trebek کردم عاطفی به او اضافه شده در مورد همسرش: "او یک سنت. او خیلی خوبی در او این است که او همیشه از دادن همیشه قرار دادن برای کمک به من بیش لحظات دشوار و شده اند وجود دارد برخی از لحظات دشوار.

"من فقط در ترس از راه او آن دسته."

میزبان گفت که در حالی که او تجربه کرده است درد شدید و شده اند وجود دارد "لحظات دشوار" او موفق به پیدا کردن انرژی به نگه داشتن انجام وظایف خود به عنوان معرض خطر! میزبان.

"من نمی دانم آنچه در آن است اما وقتی که آن زمان برای رفتن از آن زمان برای رفتن است." "بیایید آن را انجام دهد. خارج شدن وجود دارد. آن را خورد. آن را اتفاق می افتد. ...این چیزی است که من نمی تواند توضیح فکری. در سطح روده بدون حتی فکر کردن در مورد آن, آن را فقط اتفاق می افتد. من ناگهان از خواب بیدار و من قادر به انجام و رسیدگی به نشان می دهد چرا که من آن را دوست دارم. این یک کار خوب است."

Trebek گفت: او به دنبال به جلو به بازگشت به استودیو و که خود را دکتر "شمارش من جشن دو سال از حق شفعه" پس از تشخیص این که فوریه. "من انتظار می رود به این دلیل که او گفت: من در اطراف خواهد بود," او اضافه شده است.

Trebek را خاطرات جواب این است...: تأملاتی در زندگی مناست بیرون آمدن این 21 جولای. این کتاب شامل هر دو بینش در مورد زندگی شخصی خود و تجارب خود را در معرض خطر!.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن