مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

سابق انگلستان بین المللی Alex اسکات گفت که او تبدیل به الکل در پاسخ به رسانه های اجتماعی سوء استفاده قبل از اینکه به دنبال درمان.

35 ساله قربانی آنلاین عضو شورای نظارت مدت زمانی که او بازنشسته از بازی نقل مکان کرد و به punditry با بی بی سی و آسمان است.

“زمانی که من بازنشسته شدن چرخش من پیدا کردم که من تبدیل به نوشیدنی را امتحان کنید و پنهان کردن همه چیز پنهان کردن آنچه که من احساس” او گفت:.

“من هیچوقت به کسی بگویم که من نمی توانم بگویم مادر من از آنجا که من نمی خواهم او را به نگرانی و یا قرار داده است که استرس در او. من فقط آن شخص (که فکر) “من می توانید پس از نگاه خودم می تواند در مقابله با مسائل” اما بدیهی است که گاهی اوقات که راه اشتباه است.

“من به یک محل تاریک و آن را بیش از کریسمس, که زمانی که من مانند ‘من نمی تواند حمل بر این نیست من باید به دنبال کمک و که منجر به درمان است.”

اسکات صحبت شد به واتفورد کاپیتان Troy Deeney به عنوان بخشی از سر تا کمپین #SoundofSupport سری در مورد مبارزات خود را. این کمپین به دنبال تشویق طرفداران فوتبال به احساس اعتماد به نفس و راحت در رسیدن به سلامت روان پشتیبانی اگر آنها به آن نیاز دارید.

اسکات افزود: “من می خواهم به نگاهی که ننگ و دور از آن. در حال حاضر زمانی که من صحبت در مورد بهداشت روان, فورا من لبخند زیرا من می دانم آنچه در آن برای من انجام می شود به ترک آن محل. من مطالب. من خوشحال هستم و من با استفاده از ابزار است که من آموخته ام که در آن محل است.”

Deeney که در خدمت یک حکم زندان برای affray در سال 2012 گفت: Scott او دریافت درمان برای مبارزه با خود و برای صدمات او رنج می برد و پیش از آن در زندگی خود را.

“من درک که زمانی که من شروع به صحبت من خواب راحت تر,” او گفت:.

“من استفاده می شود به زندگی می کنند در چهار ساعت خواب. زمانی که من یک جلسه درمان من خواب برای 10 دقیقه چون من knackered, اما آن را تمام وزن بیرون آمدن از من است.”

Deeney از واتفورد (گتی)

در یک مکالمه جداگانه سابق انگلستان مدافع ریو فردیناند و زمان راگبی انگلستان کاپیتان اوون فارل در مورد نگرش متفاوت نسبت به باز کردن که آنها مواجه می شوند.

فردیناند که بازنشسته شد در سال 2015 و شکست را به فوتبال حرفه ای در اواخر 1990s گفت: نگرانی های زمانی که او بازی می شده اند به عنوان تفسیر ضعف است.

“پیراهن سنگین پیراهن هنگامی که من برای انگلستان,” او گفت:.

“بیشتر از رونالدو… در نسل من (ما) هرگز رفتن به یک اتاق در خود ما نشستن وجود دارد و رفتن ‘بچه ها, گوش دادن نهایی جام حذفی فردا, من خیلی عصبی’.

“از آنجا که همه می نشستن وجود دارد و رفتن” چیست؟’. و تقریبا شما می خواهم نگاه او را به می گویند: “او یک پیوند ضعیف او را برای رفتن به یک کابوس فردا برای ما’. در حال حاضر من فکر می کنم “شاید من می تواند کمک چند نفر از طریق’.”

(گتی ایماژ)

فارل گفت: در حال حاضر وجود دارد بیشتر تشویق برای به اشتراک گذاشتن افکار و ترس.

“ما همیشه یک چت شب قبل… فقط بازیکنان و من لذت بردن از آنها را,” او گفت:.

“مهمترین چیز برای ما این است که به صحبت می کنند آنچه که ما در حال فکر کردن. و اگر این چیزی است که باعث می شود شما کمی بیشتر آسیب پذیر پس از آن که خوب است.

“از آنجا که اگر شما در حال فکر کردن در آن من احتمالا می خواهم به فکر می کنم کمی بیشتر به عنوان به خوبی.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de