الکس جونز تعجب عاطفی تجدید دیدار با مادر در یکی از نشان می دهد

الکس جونز نزدیک بود به اشک هنگامی که او تا به حال تعجب مراسم با مادرش در رختخواب را یکی نشان می دهد.

در طول مستند بسیاری از آنها تا به حال برای رفتن مدت زمان طولانی بدون دیدن اعضای خانواده خود را.

اما, به عنوان مستند اقدامات ادامه به سهولت در سراسر انگلستان بیشتر مردم قادر به دیدن عزیزان خود را در فرد برای اولین بار در ماه.

از 6 جولای, محدودیت های مسافرتی در حال برداشته در ولز به مردم اجازه می دهد تا آزادانه در سراسر کشور است.

در میان کسانی که در حال آماده شدن برای راه خود را به این کشور ویلز مجری تلویزیونی جونز خواهد بود که از دیدن او ،

فقط چند روز قبل از سفر از انگلستان به ولز جونز تحت درمان قرار گرفت به تعجب مراسم با مادرش در یکی از نشان می دهد.

در حالی که ارائه BBC برنامه در روز جمعه 3 جولای جونز گفته شد او همکار مجری دانشمند Alex اسکات که آنها تا به حال دریافت یک پیام از یک زن به نام مریم زندگی می کند که در نزدیکی سوانسی که تا به حال دیده نشده در چهار ماه.

جونز نگاه مشخصه عاطفی با شنیدن این خبر قرار دادن یک دست بر روی قفسه سینه خود را.

“هیچ!” 43 ساله گفت که مادر او پس از آن به نظر می رسد در تلویزیون بزرگ صفحه نمایش به سمت چپ قبل از توضیح است که آنها با توجه به هر یک از دیگر در پنج روز.

“این چهار ماه به” مادر پاسخ داد: قبل از پاره شدن تا.


جونز افزود که در حالی که او مادر است “همیشه با هم” صحبت کردن به او در یک نمایش است “اولین بار” او دیده است او را تبدیل به “کاملا عاطفی” در طول مستند.

در علاوه بر این به تعجب تماس تصویری با مادر, اسکات همچنین تشکر جونز – است که در یک استراحت دو هفته از نمایش – برای ارائه به بینندگان با سرگرمی در بیماری همه گیر کوروناویروس.

“ما باید به اجازه دهید همه بدانند که بدیهی است که شما بوده ام به نگه داشتن همه ما را سرگرم در طول کل مستند کار خیلی سخت به نگه داشتن لبخند بر همه چهره های” سابق انگلستان فوتبالیست گفت.

در پاسخ به جونز گفت: “این یک امتیاز در آینده به کار هر روز با همه شما و همچنین تشکر برای بودن دلیل و همچنین به عنوان خانواده من برای من از طریق این واقعا عجیب و غریب زمان. راستش این یک افتخار واقعی به اینجا انجام این کار است.”

چند به یک نشان می دهد بینندگان خواست جونز شاد استراحت دو هفته در توییتر با یک بیان کرد: “شما را سوگند همه ما در طول این دوران تاریک در حال حاضر لذت بردن از وقت خود را با خانواده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>