Alanis Morissette معروف بود برای عصبانی بودن. برای او سپاه از زن جوان طرفداران در دهه نود او سومین آلبوم دندانه دار کمی قرص شد و یک خروجی برای خود rage – خشم آنها را مجبور به فرو کردن در بیش از حد بسیاری از موارد است. برای برخی از منتقدان آن را سمبل فمینیستی “هیستری” را که پاسخ آنها با تمسخر و مسخره. او از ذهن نیست. “اگر من به خشونت و گستاخانه یک dimensionalised راه بود که اتفاق می افتد در طول این زمان,” او گفت: در مصاحبه اخیر خود با مستقل “من خشم. من فکر می کنم خشم بسیار شگفت انگیز است.”

اما چنین زیبا چنگال در جادههای آلبوم در هشت سال است که کمتر از یک زخم زبان از پس از مرگ – یک-زن کالبد شکافی از ضعف اعتیاد, بی خوابی, افسردگی و مادری. او آواز می خواند و با عمیقی ماده از factness در حالی که نشان دادن تمام قدرت خود را unmistakeable صوتی برای ساخت یکی از بهترین تا کنون سوابق.

داشتن دندانه دار کمی قرص اقتباس به عنوان یک مرحله موسیقی به نظر می رسد که تحت تاثیر جلف آکورد پیانو و روایت داستان سرایی در “دلایل من نوشیدنی”. Morissette شبیه سازی برادوی جانباز Idina Menzel دختر کر و سپس غوطه وری پایین به عمیق ترین ثبت نام کنید. در نتیجه خطر ناک. آهنگ خود را به طرز حیرت انگیزی پرده اکتشاف چرا مردم به سوء مصرف مواد یا دیگر انواع اعتیاد; او نمی تلاش برای ارائه یک راه حل تنها یک درخواست برای درک.

Morissette صحبت کرده است در مصاحبه اخیر مورد مبتلا به افسردگی بعد از زایمان و خجالتی نیست و دور از موضوع یا اینجا. “کشیده” یک نماد در یک آلبوم از نکات برجسته است ویرانگر و احشایی آوردن در کتاب مقدس تصاویر برای کشف نشکن پیوند بین مادر و کودک است. “ماموریت من این است که برای حفظ نور در چشم خود را به آتش کشیده” او آواز می خواند به پسرش. “من در اینجا جهنم یا آب بالا” او می گوید دخترش. “تشخیص” با آن غمگین ویولون است تسکین می آید که با بودن قادر به قرار دادن یک نام به یک قبلا وصف ناپذیر بیماری است.

هر آهنگ در ضبط و تولید شده است با دقت با کمک تولید کنندگان الکس امید (Troye Sivan کارلی Rae Jepsen) و کاترین علائم (کره ماه های بزرگ). شما می توانید احساس وزن از کلید های پیانو و حس reverb استفاده در میکروفون و یا عدم وجود آن که Morissette میسازد او جدا شده خواننده سر به اثر خیره کننده در “او”. بازکن “خندان” گره به Radiohead “من آهن ریه”; Morissette را موزون و آواز ملودی خاص به یاد می آورد Thom Yorke را keening falsetto.

“نمسیس” یک سرمایه گذاری جسورانه و دور از نسبتا ساده ابزار دقیق که اشکال بسیاری از این آلبوم است. نقش آن مانند یک رقص آهنگ unfurling با نمایشی, درام رول به زننده ریتم با اسپاگتی غربی شکوفا می شود. با ارکستر نزدیک “پایه” او ارائه می دهد یک ظالم آناتومی از خود ناامنی را متقاعد شریک زندگی خود را خواهد شد در نهایت جلوگیری از ولع مصرف خود را. Morissette بود همیشه کم ارزش در اوج شهرت او. بیایید امیدواریم که همان اتفاق نمی افتد با این آلبوم فوق العاده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im