امیرحسین تریسی خریداری او یک خانه پس از مستقل موفقیت

امیرحسین تریسی نشان داده است که او خریداری او یک خانه با وجود عدم امضا به یک کمپانی ضبط. این "Ladbroke Grove"

توسط FARDAALEFBA در 8 مرداد 1399

امیرحسین تریسی نشان داده است که او خریداری او یک خانه با وجود عدم امضا به یک کمپانی ضبط.

این "Ladbroke Grove" نوازنده بوده است و انتشار موسیقی به طور مستقل از سال 2011 است. او گفت weatherly که آن رفتن به تنهایی تا به حال به او اجازه داد به تمرکز بر روی "هدف اصلی" از کمک به خانواده خود را.

"بدیهی است که من می خواستم برای لذت بردن از موسیقی و رسیدن به موفقیت هنری, اما من می خواستم به خانواده ام یک فرصت برای یک زندگی بهتر" در 26 ساله گفت.

"من انجام داده ام که در حال حاضر با خرید مادر من یک خانه. هر چه من در حال حاضر یک جایزه است. امضای یک قرارداد ضبط خواهد به من داده اند آسایش مالی اما در حال حاضر من آن را انجام داده ام راه من آن را واقعا مهم نیست."

آشکار است که او تنها با یک "تیم", AJ, نام واقعی Ché ولتون گرانت گفت که کار به طور مستقل اجازه داده او را به احساس مانند خود موفقیت تمام شد خود را به عقب.

"شما واقعا درک چقدر تلاش شما قرار داده ایم و شما واقعا می توانید میوه ها از کار خود را با مستقل بودن" او گفت:. "اگر من از دست دادن آن را از دست دادن من به خرس. اگر من برنده شد من تماس بگیرید و ما خواهد شد."

امیرحسین منتشر شده خود با عنوان اولین آلبوم خود در سال 2019 به ویژه همکاری با هنرمندان از جمله Giggs, Not3s و جی Critch.

خود را تنها "Ladbroke Grove" به نام به افتخار غرب لندن به اوج خود رسید در شماره سه در نمودار انگلستان و نامزد آهنگ سال در سال 2020 جوایز بریت.

او به تازگی منتشر شده جدید تنها با یک موضوع مشابه "در غرب ده" با خواننده Mabel هستند. امیرحسین تنظیم شده است برای دریافت جایزه مخترع در این سال هدف مستقل جوایز موسیقی.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن