AI Famous Paintings Real Humans
دنیس Shiryaev است که در آن دوباره و آخرین پروژه خود درگیر تبدیل مردم در نقاشی معروف مانند مونالیزا به انسان واقعی و یا به عنوان نزدیک به عنوان ممکن است. برخی از الگوریتم های مورد استفاده برای رسیدن به این واقعی پرتره شامل StyleGAN 2 مرتبه اول مدل DAIN و ESRGAN. او حدود 3 ماه روی آن تا کنون و ساعت های بی شماری کامل خود می رسد. ادامه مطلب برای این ویدئو.شما ببینید در لئوناردو داوینچی مونالیزا است که به احتمال زیاد از noblewoman لیزا Gherardini بود که همسر فرانچسکو دل Giocondo. این اصل در رنگ روغن سفید صنوبر لمباردی پنل برخی از زمان بین 1503 و 1506. اما اعتقاد بر این است که لئوناردو ممکن است ادامه کار بر روی آن را تا 1517. پادشاه فرانسیس من از فرانسه به دست آورد این نقاشی است و در حال حاضر اموال ایران در صفحه نمایش دائمی در موزه لوور در پاریس پس از 1797.

LEGO Creator Expert Harley-Davidson Fat Boy 10269 Building Kit, New 2020 (1,023 Pieces)
LEGO Creator متخصص Harley-Davidson بچه 10269 ساختمان, کیت جدید 2020 (1,023 قطعه)

  • ساخت یک موتور هارلی دیویدسون, چاق و پسر بچه, نمایش مدل است که قطاری از خط و مهندسی اصلی با آن اشک مخزن سوخت داخلی, سرعت سنج و دو لوله اگزوز!
  • اصیل طراحی شده با میلواکی-هشت موتور با حرکت پیستون فرمان, فرمان, متحرک دنده پدال و اهرم ترمز و محکم صفحه نمایش ایستاده, این است که یاد نمایش برای خانه یا دفتر
  • هارلی دیویدسون طرفداران قدردانی مدل باور نکردنی سطح از جزئیات تمام راه را به پایین به جامد دیسک Lakester چرخ و قرمز و سیاه رنگ رنگ
  • LEGO Creator متخصص هارلی دیویدسون پسر چربی مناسب برای هارلی دیویدسون موتور سیکلت از طرفداران سنین 16+
  • LEGO Creator متخصص هارلی دیویدسون بچه موتور سیکلت اقدامات بیش از 7″ (20 سانتی متر) بالا 7″ (18 سانتی متر) عرض و 12″ (33 سانتی متر)