آدام لالانا می پیوندد برایتون در سه سال معامله پس از خروج از لیگ قهرمانان لیورپول

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

برایتون اند به سرقت رفته مارس داخلی رقبا توسط تامین خدمات آدام لالانا در یک معامله به عنوان یک عامل رایگان از لیورپول.

این هافبک که سابقه درخواست از منچسترسیتی, نیوکاسل, لستر و بورنموث, در میان دیگران در پرواز بالا گذشت پزشکی خود را در روز دوشنبه و کمک به شکل دادن به باشگاه تاکتیکی و روانی پیشرفت تحت گراهام پاتر.

برایتون مدیر فنی دن Ashworth led هفت ماه پیگیری بازیکن بود که اعتبار توسط Jurgen Klopp به عنوان یکی از پایه های لیورپول موفقیت در طول تصدی خود.

لالانا بود و آموزنده به ایجاد یک فرهنگ تعالی در اتاق پانسمان و فعال بود در پرورش نسل بعدی از استعداد در آنفیلد با هاروی الیوت Neco ویلیامز و کورتیس جونز همه تأکید چقدر مهم بوده و برای توسعه خود را.

"وجود دارد هیچ شک آدم را با کیفیت و اگر شما نگاه کنید در فوتبال CV توانایی های خود را روشن است برای همه برای دیدن" هری پاتر گفت.

"او با بازی در بالاترین سطح برای هر دو باشگاه و کشور و چیزهای زیادی به دست آورد. او تا به ثروت از تجربه در کنار خود ویژگی های با کیفیت.

"افتخارات او به دست آورد در طول زمان خود را در لیورپول و توجه بالا که او در آن برگزار می شود در آنفیلد تنها بیشتر بر توانایی های خود و شخصیت.

"آدم واقعا هیجان انگیز امضای برای ما کسی که من مطمئن هستم هواداران خواهد بود واقعا به دنبال به جلو به دیدن بازی به عنوان و هنگامی که همه چیز قادر به شروع به بازگشت به حالت عادی.

"به هر دو تجربه و کیفیت را در زمین خواهد بود علاوه بر بزرگ برای ما است و من می دانم که او خواهد بود بسیار عالی الگویی برای بازیکنان جوان ما در تیم ملی.

"من واقعا به دنبال به جلو به کار با او هنگامی که ما بازگشت به قبل از فصل آموزش در چند هفته."

آدام لالانا اتحاد چپ لیورپول برای پیوستن به برایتون در سه سال شد (PA)

32 ساله که گفت: خداحافظی به لیورپول تیمی در Melwood روز جمعه است شاداب با این چالش کمک پاتر را به سمت تبدیل شدن به اعتماد به نفس بیشتری در اختیار داشتن. لالانا نیز می تواند به آنها کمک کند پیشرفت در شرایط بازی مدیریت و تولید باور است که آنها به طور منظم می توانید ضرب و شتم بهتر ذوات تیم است.

او را از طریق رفت که روانی تغییر در ساوتهمپتون تحت Mauricio کرد به طوری که در حال حاضر به خوبی در آن است.

لالانا بازگشت به ساحل جنوبی مفید است که برای خانواده اش. او تاج را شش سال طلسم در لیورپول پس از پیوستن به در یک £25m معامله از سنت مری در سال 2014 توسط تبدیل شدن به یک لیگ اروپایی و قهرمان جهان.

لالانا ساخته شده 178 ظاهر برای Merseysiders شکل که می توانست بالاتر بوده است اما برای آسیب مشکلات به طور مستقیم کمک 43 اهداف است.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب