Activision Crash Bandicoot 4 PS4
Activision به تازگی نشان داد Crash Bandicoot 4: در این مورد هم برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس یکی از سیستم عامل است. این اولین بار است که اصلی سقوط Bandicoot قسط در بیش از 10 سال, و آن را قطعا ارزش صبر کنید. های تازه و جدید در سبک هنری که برای حفظ مسخره روح از حق رای دادن در حالی که همچنین تنفس زندگی جدید به آن است. ادامه مطلب برای اولین, تریلر, تصاویر اضافی و اطلاعات است.تنظیم برای انتشار در اکتبر 2, بازی ادامه داستان پس از نئو کورتکس, Dr. N. Tropy و Uka Uka شد آخرین رشته در یک سیاره دور است. بازیکنان باز خواهد شد چهار کوانتومی ماسک است که به آنها توانایی خم شدن قوانین واقعیت و به دست آوردن پیشرفته راه هایی برای غلبه بر موانع خطرناک است.

فروش

Crash Bandicoot N.Sane Trilogy (PS4)
Crash Bandicoot N. عاقل سه گانه (PS4)

  • خود را مورد علاقه جانور کیسه دار, Crash Bandicoot, بازگشت است و او را افزایش مجذوب و آماده به رقص! در حال حاضر شما می توانید تجربه crash bandicoot مانند قبل از هرگز در به طور کامل-HD remastered گرافیکی شکوه
  • تمام گیم پلی بازی همان باقی می ماند که قبل از آن بسته پانچ با گرافیک HD و دمدمی شده. سقوط جعبه و جمع آوری هر سنگ شما می توانید در سقوط Bandicoot, Crash Bandicoot 2: Cortext حملات برگشت و Crash Bandicoot: Warped
  • بطور منظم احساس همه مورد علاقه خود را سقوط لحظات خود را به طور کامل remastered گرافیکی شکوه و آماده برای قرار دادن برخی از UMPH در WUMP!
  • 3 بازی کامل 100+ سطوح و 2 شخصیت های قابل پخش
  • تجربه N. زمان Platforming و حماسه چالش ها و ماجراهای

Activision Crash Bandicoot 4 PS4
Activision Crash Bandicoot 4 PS4
Activision Crash Bandicoot 4 PS4
Activision Crash Bandicoot 4 PS4

Crash Bandicoot 4: آن را در مورد زمان می ایستد در شانه ها از هسته اصلی گیم پلی دقیق همه ما در عشق با سقوط کرد در ’90s. این حماسه ماجراجویی جدید دهانه فضا و زمان, معرفی راه های جدید برای پلت فرم است که هر دو در زمان طولانی طرفداران و بازیکنان جدید به طور یکسان خواهد لذت بردن از تسلط. آماده به سقوط در عشق با جهش marsupials همه را دوباره و دوباره!,” گفت: پل یان Co-Studio سر در اسباب بازی برای باب.