مناسب پسر نقد و بررسی: روشن و قابل فهم اما نارنجی-filtered فانتزی نسخه از هند

در دم از مشاهیر می آید یکی دیگر از شش قسمت یکشنبه شب اقتباسی از یک رمان است. شما ممکن است فکر بی بی سی نمی خوا

توسط FARDAALEFBA در 6 مرداد 1399

در دم از مشاهیر می آید یکی دیگر از شش قسمت یکشنبه شب اقتباسی از یک رمان است. شما ممکن است فکر بی بی سی نمی خواهد تلاش هر شاهکارهای precis بیشتر بی پروا از فشردن النور Catton را 850-صفحه هیولا به شش ساعت اما معلوم بود که فقط یک تا گرم شود. در بیش از 1300 صفحه مناسب پسر (BBC یک) ویکرام ست را 1993 حماسه عشق ممنوع یکی از طولانی ترین تک جلد رمان که تا کنون منتشر شده به زبان انگلیسی. مانند مشاهیرآن است که اغلب تحسین از یک فاصله امن از خواندن. شاید این کیفیت تجدید نظر برای تلویزیون تولید. بینندگان تشخیص عناوین, اما نمی, تشکیل نظرات قوی در مطالب.

هندی درام دوره تا به حال یک مخلوط اخیر سابقه در تلویزیون بریتانیا. انگلیسی سازندگان مبارزه به گذشته توریستی-انجمن کلیشه و creaking از ساختمان های استعماری. کانال 4 Indian Summers در سال 2015 براق بود اما اندک. کمتر مورد گفت: در سال گذشته Beecham خانه در ITV ،

بر روی کاغذ مناسب پسر بیشتر امیدوار کننده است. آن را به ضرب گلوله کشته شد در محل پس از ساختمان ها و مناظر حداقل نگاه مبهم دقیق است. وجود گرد و غبار در هوا است. انگلیسی mingles با اردو و هندوستانی. مدیر Mira Nair که ظاهرا می خواست به فیلم کتاب پس از انتشار آن مونتاژ شده است تقریبا به طور انحصاری هندی بازیگران و خدمه.

وجود دارد یکی استثنا, با این حال, آن است که تنها به اعتبار نویسنده اندرو دیویس نایبالسلطنه لباس bonkbusters. حضور او عادلانه است متوجه است که ما باید برای نگه داشتن در حال انتظار برای یک خانواده هندی حماسه ناهموار verisimilitude. برای همه آن نیت خوب این است که هنوز نارنجی-filtered فانتزی نسخه از هند که در آن شخصیت ها صحبت می کنند زبان انگلیسی با همان ادب هندی لهجه و هیچ کس می تواند هر چیزی را بدون سه تار twanging.

مطمئن شوید به اندازه کافی قسمت اول شروع می شود در جامعه ای عروسی که در آن Savita Mehra (Rasika Dugal) ازدواج یک دانشگاه استاد پرن کاپور (Gagan Dev Riar). وجود دارد swathes از درخشان تحت پوشش پارچه پرشکوه عمه ها و دختران زیبا. این نخبگان هستند منتظر توسط گردان از سکوت بندگان و با هیچ نگرانی در مورد پول است. با یک دختر جفت کردن عروس بیوه, مادر روپا (Mahira Kakkar) یک clucking خانم بنت نوع بلافاصله تبدیل توجه خود را به او دختر جوان Lata (تازه وارد تانیا Maniktala) یک جوان 19 ساله دانشجوی دانشگاه که ترجیح استدلال در مورد جویس به برنامه ریزی خانواده خود را.

"من فکر نمی کنم من همیشه می خواهم به ازدواج می گوید:" Lata به وحشت از روپا که هدر هیچ زمان و در بهره گرفتن از بقیه خانواده به جفت کردن این ماوریک. "شما باید به من کمک کند برای پیدا کردن یک مناسب برای او," او می گوید و ما به بالا و در حال اجرا است. روشن است که روپا و Lata " ایده های مناسب خواهد انشعاب و آن را طولانی نیست قبل از اینکه این زن جوان در دیدار کبیر احیا و انکشاف دهات (دانش Razvi) یک شاگردی که روش او را در کتابخانه. او خوش تیپ و باهوش و ستمکار است cover drive. مناسب تقریبا در هر راه شما ممکن است فکر می کنم.

خود را در اوایل لاس زنی است که مشخص می شود توسط برخی از unforgivably تخت گفت و گو به عنوان او می گوید simpering چیز در مورد کتاب و خود را نشان می دهد devil-may-care نگرش با نشستن بر روی یک نیمکت قبل از او خواسته است او را به. گذشته از مشکلات دیگر در روابط آنها قابل تشخیص شیمی. او به سختی می تواند خودش را برای رفتن به یک شعر خواندن او اجازه دهید به تنهایی خطر خانواده او را سرزنش. ما امیدواریم که او نه تنها خواستگار.

خوشبختانه دیگر اصلی ارتباط بیشتر امیدوار کننده است. Lata برادر در قانون Maan کاپور (Ishaan Katter) می افتد برای یک پر زرق و برق همسر خواننده Saeeda بای (Tabu) است و جای تعجب وحشت زده Oedipal لبه به تعقیب او است. عشق امور را در برابر پس زمینه از نهفته هندو-مسلمان تنش چهار سال پس از پارتیشن. در تصویر می کشد خطرات ناشی از ناسیونالیسم هندو این برنامه همچنین گره به سمت مدرن سیاست در هند. این طراوت را برای دیدن هند درام دوره ریشه در حداقل ظاهر سیاسی.

پس از نخستین نمایشگاه و قابل فهم با توجه به تعداد شخصیت های این برنامه به حل و فصل آن گام. که در آن مشاهیر غم انگیز و دشوار است به دنبال مناسب و پسر است که روشن و قابل فهم با تشکر دیویس' به خوبی آموزش دیده چشم برای ساختار و Nair محجوب جهت. در حالی که آنها نمی تواند مقاومت در برابر گور پیر جاذبه های قطار و معابد و حتی هولی جشنواره پرتاب در آنها ساخت یک نیمه قابل قبول جهانی با پاک کردن داستان. در این عجیب و غریب در سال فرار به یک ساخته شده تا محل را با توجه به مقدار زیادی از بینندگان فقط خوب است.



tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب