ثانیههوا slicked و لبخند, مجموعه ای به خیره دوک الینگتون ایستاده است در یک پیانو درست زمانی که شکلات داغ باز انجام یک باند که در حال حاضر باز است. تزئینی موسیقی کارکنان فراهم می کند تنها تزئینات در غیر این صورت bare-bones, تنگ تنظیم شده است. که به ندرت مسائل به دلیل الینگتون در حال پخش است. او خواستار بن وبستر نام دارد قطع به نوازنده ساکسیفون. چند کاهش بیشتر ما را به دو زن که لبخند و اشاره و سپس سفید پوست را Lindy قیف شروع به پریدن موشک این فیلم به استراتوسفر است.

شکلات داغ شد در میان بیش از 1800 فیلم کوتاه به نام Soundies که الینگتون و صدها نفر از دیگر هنرمندان ساخته شده در 1940s. فیلم راه اندازی شد توسط Soundies توزیع شرکت از امریکا بخشی از کارخانه های تولید تازگی شرکت ساخته شده است که بزرگ کابینت – Panorams – که آنها را بازی. در هر حال 16 mm پروژکتور در داخل یک صفحه نمایش شیشه ای در نمای خارجی و شبیه به یک supersized اوایل TV مجموعه ای است. بینندگان تا به حال به تماشای هشت فیلم در یک حلقه اما امروز شما می توانید انتخاب کنید چه چیزی دوست دارید در میان صدها نفر که به صورت رایگان در یوتیوب. بسیاری از آنها در شکل بسیار خشن پس از تماشای آنها را بر روی یک صفحه نمایش کوچک که در آن تصویری تخریب کمتر آشکار است. در حدود سه دقیقه آنها مناسب برای دهانه توجه کوتاه.

به عنوان یک ویترین برای سیاه استعداد Soundies نیز ارائه تلخ و شیرین چشم انداز آمریکایی فیلم جریان اصلی است که می تواند شده اند. تولید شده در طی Jim Crow این Soundies بودند که جدا از بقیه کشور است. کاتالوگ لیست سیاه هنرمندان در یک بخش جداگانه ظاهرا برای راحتی تفکیک مفاصل که بازی آنها را. بسیاری از Soundies من تماشا کرده ام ویژگی یا سفید و یا سیاه و کست; چند ویترین Latinos دارد اما در آینده به هیچ آسیایی. (Ricardo Montalban به نظر می رسد در Soundies از جمله او را به لاتین از استاتن آیلند, که, افسوس که من هنوز به کردهاید.) یکی از چند یکپارچه Soundies من دیده ام این است که اجازه دهید من بالای شهربا جاز نوابغ Gene Krupa, روی Eldridge و آنیتا o’day پخت و پز با گاز.

Soundies شد تا حد زیادی تولید شده و کارگردانی سفید فیلمسازان اما یکی از مهم ترین همکاران بود فریتز Pollard های پیشگام سیاه Amercian بازیکن فوتبال تبدیل شده عامل رزرو کارآفرین و آینده Hall of Famer. (او نیز مشغول به کار در پل رابسون فیلم امپراتور جونز.) در سال 1942 Pollard امضا شده با آسیاب تبدیل شدن به مدیر برای Soundies’ نیویورک. با توجه به پولارد شرح حال John Carroll, نوازندگان تمرین شماره های خود را در پولارد ، قهوه مایل بسرخ Studios در هارلم و اعمال در برانکس استودیو. اما ساختگی و فقیر معنی خود این فیلم ها بخشی حیاتی از آفریقایی آمریکایی تاریخ سینما.

از سال 1941 به ’46, Soundies می توان در Panorams – یا فیلم jukeboxes به عنوان آنها اغلب به نام – در سراسر کشور در میله, استخر سالن ها و رستوران ها. فیلم همواره در تلاش برای خارج شدن از (سینما) و یکی از چیزهای جالب در مورد Panorams است که آنها مجاز کاربران را به کنترل خود را مشاهده و تجربه است. سربازان barflies و مردمی در حال انتظار برای قطار بعدی می تواند لغزش یک سکه در یک Panoram و احضار تا لویی آرمسترانگ و اسپایک جونز و آینده ستاره های هالیوود مثل دوریس روز و Dorothy Dandridge که ساخته شده مورد علاقه من Soundie لذت بخش Zoot Suit. بسیاری از هنرمندان بزرگ در Soundies بازی موسیقی جاز وجود دارد اما فیلم با, بلوز, کابوی, آهنگ, هاوایی, ملودی, رقص لهستانی پولکا, موسیقی rumbas به کار می کند.

همه زنان بین المللی دلبر از ریتم گروه در سال 1940 Soundie (یوتیوب )

Soundies اغلب به عنوان موزیک ویدیو نمونه های اولیه که درست است اما نه به طور کامل خود را ضبط هیبریدی جذابیت و چگونه آنها فیوز واریته تئاتر و سینما عصر جدید ترین اخبار تلویزیون است. فیلم ساخته شد, در ارزان, گاهی فقط در یک روز, با صدای ضبط شده برای اولین بار و هنرمندان تقلید حرکات موسیقی در تولید است. اغلب برجسته جاذبه انجام می دهد در وسط قاب در حالی که به دنبال به طور مستقیم در دوربین به عنوان اگر در یک مرحله. او اغلب او انجام با دیگر نوازندگان و رقصنده و یا هر دو و گاهی اوقات برای یک مخاطب است. این عمل گاهی اوقات به نظر می رسد در یک مرحله با یک پرده به عنوان اگر در یک تئاتر در زمان های دیگر آنها را به عنوان اگر آنها در حال متراکم در یک زیرزمین انبار.

مانند برخی دیگر از فیلم های تولید شده در خارج از استودیو سیستم Soundies جابجا شدم اطراف سانسور قوانین. برخی از آنها amusingly نشاط که در مقایسه با مقید هالیوود کرایه دوره که توضیح می دهد که تمام bobbing سینه عبور-uncrossing زن و حتی برخی از اذیت کردن peekaboo از مضحک ستاره مانند فن رقصنده سالی برامدگی لبه طبقات سنگ. زنان اضافی که اغلب استفاده می شود به لباس تا blah مجموعه به لبخند و اشاره و اضافه کردن جاذبه جنسی. اگر Soundies شد یک پسر, من می خواهم او را یک پا مرد هر چند گاهی اوقات چشم منحرف در جای دیگر. در غیر این صورت بی مزه آه! لطفا به من بگو عزیزم, آینده noir الهه گلوریا گراهام دزد نشان می دهد با بی قراری با یقه در حالی که feigning علاقه در خواننده قرمز مادوک،.

Soundies (و خود را همه فن حریف رقبا) ارائه یک چالش به تئاتر تجربه پس از آن جای تعجب نیست که شرکت کنندگان مشاهده آنها را با زنگ. در خود ارزشمند راهنمای این Soundies کتاباسکات MacGillivray و تد Okuda توضیح است که شرکت کنندگان خشمگین بودند که میلز تازگی شرکت تا به حال میلیون ها دلار در سفارشات قبل از اولین Soundie به ضرب گلوله کشته شد. این شرکت تا به حال grand جاه طلبی: در یک نقطه از آن اعلام کرد که این برنامه ریزی برای ساخت 100,000 Panorams اما آن را به پایان رسید تا با قرار دادن تنها حدود 5000 ماشین آلات در سراسر کشور است. زمان جنگ محدودیت در مواد مورد استفاده برای تولید Panorams قرار دادن دندانه در کسب و کار به عنوان یک نوازندگان اعتصاب بود اما تلویزیون است که واقعا آنها را کشته ،

هنوز Soundies زندگی می کردند از جمله در بسته بندی قرقره ها به فروش می رسد برای بازار. آنها آماده هستند برای فیلم حفظ و به صورت گسترده تر دوست دارم از مردم است. که به ویژه به این دلیل که آنها مانند یک ویترین فوق العاده برای استعداد از جمله زنان با اندازه های مختلف و complexions آنها هالیوود را نادیده گرفته و یا تخریب و که میراث اغلب memorialised تنها در موسیقی جاز وب سایت. آن را به دلیل Soundies که من کشف کردم اونا مای کارلایل یک protegee از Fats Waller سیاه و میراث بومیان آمریکا. در ‘خودگذشتگی مالاو انجام می دهد برای تیز تماشاچی با تکیه بر او پیانو; در من خوب زن خوباو در نقش پنج سپاسگزار مردان انجام همان.

Nat King Cole و ناشناس بازیگر در فیلم “من یک پسر خجالتی’ (Academy of Motion هنر و علوم)

من نمی توانم به اندازه کافی از Soundies که از ویژگی های ذهن دمیدن بین المللی دلبر از ریتم است. این تحسین عمدتا سیاه و سفید-زنان گروه به نظر می رسد در چند Soundies که حذف شدند از این که مرد از معدن (1946) موسیقی با جوان, Ruby Dee. این Soundies از ویژگی های پر زرق و برق رهبر گروه Anna Mae Winburn که نوسانات و آواز می خواند در میان عبا تغییرات. برای یکی از آهنگ های او در مراحل گذشته و گلی کوچک دیویس (که لویی آرمسترانگ تحسین) طول می کشد در مرکز صحنه آواز با بلوزی دلربایی – “شما باید کلید به درب من اگر شما می دانید که چگونه به نوبه خود آن را به سمت راست” – قبل از مصرف او شاخ و باد سقف درست کردن.

© نیویورک تایمز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im